18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieniądze to Szatan

Angorzh • 2013-02-04, 23:00
Ideologia Kościoła Katolickiego


Mentorstajl

2013-02-05, 15:21
ch*j że jeżdżą lexami,pytanie tylko z czego to utrzymują.

Leniwiec1

2013-02-05, 15:21
Mniejsze zło to zawsze zło...

Sowa1984

2013-02-05, 15:42
Mentorstajl napisał/a:

ch*j że jeżdżą lexami,pytanie tylko z czego to utrzymują.



Z renty mocherow

Mortalisrox

2013-02-05, 15:55
ch*j z tym że to poprostu jakiś ziomek wiezie księdzy na kolędę, jebnę napis na czerwono i powyzywam kościół ku uciesze gimbazy. Wypie**alaj spowrotem do afryki j***ny arabie.

SalvaCzoko

2013-02-05, 16:16
Nie ma to jak pedofil, spasiony, wożący się wozem za kilkaset tysięcy i mówiący o biedzie w kraju, patologia.

artis1990

2013-02-05, 16:25
ze skrajności w skrajność. Tak jakby były dwie możliwości. Kościół albo pedały, transy, muzułmanie i aborcja. Co za zjeby genetyczne. Chyba Ci pedofile z za ambony wam już mózgi wyprały historiami o ziomku co zamieniał wode w wino i o ziomku co 10 mln zwierząt na statek, który sam zbudował zapakował ;) Węże dogadały się z królikami, antylopy z tygrysami i pająki z muchami. Po za tym pingwiny i niedźwiedzie polarne dawały rade w tym samym klimacie co kangury i misie koala. Fuck logic!

sauciu

2013-02-05, 17:28
artis1990, gdyby każdy czytał Biblię tak dosłownie jak książkę, jak Ty to ten Kościół rzeczywiście by upadł...

Mam nadzieję, że ten Ziomek sprzed 2000 lat jeszcze Cię dotknie osobiście ;) Ja i wielu ludzi, których miałem okazję poznać mamy to za sobą. Z tego co wiem, nie choruję na żadną chorobę psychiczną.

SalvaCzoko napisał/a:

Nie ma to jak pedofil, spasiony, wożący się wozem za kilkaset tysięcy i mówiący o biedzie w kraju, patologia.



Tylko jakby ktoś powiedział: "Polaczki to pijaki złodzieje, mordercy i gwałciciele" pierwszy byś wyjechał z tekstem, że to stereotyp hehehe. Dorośnij :)

Mentorstajl

2013-02-05, 17:29
Mortalisrox napisał/a:

ch*j z tym że to poprostu jakiś ziomek wiezie księdzy na kolędę, jebnę napis na czerwono i powyzywam kościół ku uciesze gimbazy. Wypie**alaj spowrotem do afryki j***ny arabie.



A może ten ziomek nie wozi ich na kolędę,tylko po prostu stoi tam i wali konia ?

patryk28091991

2013-02-05, 19:05
kuźwa niech mają już sobie te lexusy i rolexy czy co oni tam jeszcze posiadają w swych posiadłościach , ale niech nie narzekają że pieniędzy nie mają i jeszcze chcą kase z rządu !!! Zamiast na kolędach zbierać pieniądze to powinni dawać tym najbiedniejszym !!! AMEN !!!

Kaprys

2013-02-05, 20:49
-k***a, mam na 6 w niedzielę do roboty
-Co ty gadasz, robisz na czterobrygadówce?
- Nie, księdzem jestem.

Badummmtsssss

Kamil2123

2013-02-05, 23:12
oni są z Kielce

gonzu96

2013-02-06, 04:29
koliberk napisał/a:

jest 21 wiek, czym maja jeździć do ku$wy, kuniem z wozem ??
lepiej chrześcijański duchowny niż muzułmański fanatyk...


Nie pie**ol. Ludzie zdychają z głodu, a te k***y się Lexusem wożą.
Poza tym nie mówi się "do k***y", a "na k***y" albo po prostu "por*chać". Teraz katole mają kontrast w formie brudasów w chustach i pie**olą "lepsze to niż tamto" - ani to ani tamto! Ludzie, otwórzcie oczy! :-|

weerion

2013-02-06, 15:39
Wybierać miedzy Duchownymi a fanatykami to jak wybory mniejsze zło a wybierasz tak na prawdę to samo LUDZIE obu trzeba się pozbyć najlepiej zacząć od opinii społecznej .

herbatkowy

2013-02-06, 15:40
koliberk napisał/a:

jest 21 wiek, czym maja jeździć do ku$wy, kuniem z wozem ??
lepiej chrześcijański duchowny niż muzułmański fanatyk...



Kiliberk:
skąd: Lublin

Daje glowe ze studiujesz na KUL'u. Nie wierze ze ten komentarz ma tyle piw..

Co do sensu jakiejkolwiek religii wypowiadac sie nie bede, jezeli w dzisiejszych czasach ktokolwiek chodzi do jakiegokolwiek kosciola, to oznacza ze jest zwyklym baranem i nie chce mi sie nawet tutaj rozwijac tego wywodu. Zeby chociaz ofiarowali swoje pieniadze biednym, zamiast kupowac sobie nowe lexusy... To bym to przemilczal i w pewnym stopniu uszanowal, ale teraz? Ku*wa rozejrzyjcie sie wokol, czy dzis naprawde ktos jeszcze wierzy w to ze kosciol chce komukolwiek pomoc? Kosciol istnieje sam dla siebie, i tylko sobie dogadza. Jakie trzeba miec pieniadze i jak bardzo trzeba byc zepsutym tlumaczac co niedziela ludziom ze wszystko czego Jezus oczekuje to milosci do siebie i bliznich, i musimy zrzec sie dobr doczesnych na rzecz zycia wiecznego w niebie, po czym pakuje grube dupsko do lexusa RX za 300.000zł? Ku*wa czy to jest dla Was normalne? Wg mnie bedac ksiedzem ktos ofiaruje swoje zycie Jezusowi oraz swoim bliznim braciom, i powinien zyc bardzo skromnie. jezeli juz wierzycie w te klamstwa to trzymajcie sie tego ok?

Czym maja sie wozic pytasz Kiliberk ty je*any ślepy katolu? Moze tym co normalni ludzie, Czyli skoda lub passatem za 20.000zł? No chyba ze w Twojej Polsce wszyscy woza sie autami za 300.000zł, pech chcial ze ja mam stara beemke za 15.000zl, pewnie powiesz ze jestem niewierzacy i Bozia nie dala mi łaski bogactwa...Nikt nie kaze im jezdzic polonezem ale wozic sie nowym RX'em? To fura dla obrzydliwie bogatych. Jasna cholera ktos tutaj chyba minal sie z powolaniem... No chyba ze powolanie traktujemy jako sposob na lekkie zycie, wtedy wszystko gra. Pedlastwo chamstwo i zlodziejstwo, tym jest dzisiejszy kosciol jezeli zdjelibysmy z niego falszywa otoczke.