18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pieniądze to Szatan

Angorzh • 2013-02-04, 23:00
Ideologia Kościoła Katolickiego


raper900

2013-02-05, 09:59
Jak się nie odpie**olicie od katoli to przechodzę na islam.
Albo inaczej...
Jak się odpie**olicie to przejdę. I spróbuję się jakoś przedostać do chlewa na Wiejskiej.

Pleso93

2013-02-05, 10:09
Ważne, że działa.

cu...........ow

2013-02-05, 10:16
przysięgali żyć w ubóstwie.

Artis23

2013-02-05, 10:18
Najpierw czarni, potem kobiety, teraz pederasci i dziwactwa, na koniec ciapaci beda zadac dochodzenia swoich praw i prawdopodobnie pozniej wszystko pojdzie w rozpie**ol;)

Ronoaro

2013-02-05, 10:20
cursecrow napisał/a:

przysięgali żyć w ubóstwie.



Tylko zakonnicy ślubuja życie w ubóstwie. Jak nie wiesz na pewno to nie pie**ol, tylko się doucz się.

daniok91

2013-02-05, 10:25
Ja tam kościoła nie lubię. Ale mam wrażenie, że najwięcej krzyczą Ci co nie płacą(ofiara itd. ) ...

mateee1990

2013-02-05, 10:32
No i ch*j,że się wożą. Politycy też się wożą a jednak większość na kogoś głosuje, a widział ktoś kogoś biednego w sejmie ? Nie, no właśnie więc nie powinniście na nikogo głosować.

Aaa i jak szef się wozi nowym lexusem to co idziecie i się zwalniacie z pracy żeby ch*jowi zrobić na złość? Bo katolikom sugerujecie podobnie ;]

I po 2, nikt nie jest zmuszany do dawania im pieniędzy i ch*j Was wszystkich obchodzi kto co robi z kasą. Jeden da na tace, drugi się najebie i pobije żonę, a trzeci się naćpa i kogoś potnie nożem bo młodzi w tych czasach nie potrafi robić nic więcej.

Mam 23 lata i sam nieraz sobie przypalę, wypiję itp,ale nie przypie**alam się do innych na co wydają swoje pieniądze. A jak ktoś ma dać na tace czy na picie 123193 piwa k***a w tygodniu to już chyba lepiej na tace. Ale z alkoholików, ćpunów i bezdomnych co się opie**alają nikt się nie śmieje,ale do katolików każdy się przypie**ala na co wydają ich k***a zarobione pieniądze, banda idiotów k***a

Ma...........so

2013-02-05, 10:34
koliberk napisał/a:

jest 21 wiek, czym maja jeździć do ku$wy, kuniem z wozem ??
lepiej chrześcijański duchowny niż muzułmański fanatyk...



Nie, mają popie**alać na ośle... słyszałeś kiedyś o komunikacji miejskiej albo o pkp? Myślę że im korona z głowy nie spadnie, a pieniądze które wydają na samochody imprezki i gorzałę, mogą oddać na dzieci w Afryce zamiast się za nie modlić. Po Owsiaku to jeździcie że coś zarabia na WOŚP, ale jak księża żyją w luksusach to jest wszystko fajnie, pięknie.

godfather1982

2013-02-05, 10:35
Skromnie niech jezdza polonezem

bz...........ue

2013-02-05, 10:49
koliberk napisał/a:

jest 21 wiek, czym maja jeździć do ku$wy, kuniem z wozem ??
lepiej chrześcijański duchowny niż muzułmański fanatyk...



Nosz k***a! A ja bym wolał nie wybierać "mniejszego zła". Jednych i drugich do gazu.

j***na, czarna pedofilska mafia!

Sumthin

2013-02-05, 11:14
nie powinno być ani jednego, ani drugiego. nie lubię ani meczetów, ani kanibali. religia jest jedną z wielu chorób tego świata, całe szczęście okazuje się wyleczalną.

argoh

2013-02-05, 11:18
bziktheblue napisał/a:



Nosz k***a! A ja bym wolał nie wybierać "mniejszego zła". Jednych i drugich do gazu.

j***na, czarna pedofilska mafia!


Do zobaczenia w niedziele w 1 rzędzie przed ołtarzem :-D .

Sowa1984

2013-02-05, 11:25
Nie ma sensu porównywać islam i chrześcijaństwo..Jednak uważam ze księża ch*ja robią,chodzą na dz**ki(nie wszyscy ,niektórzy wolą małych chłopców) i jest o tym głośno, ale kościół jak kościół szybko potrafi sprawie łeb ukrecic.Ile było przypadków skandalicznego zachowania tych właśnie księży,którzy w imię Boga mieli głosić jego.słowo,że odmawiali ochrzczenia dziecka ponieważ matka i ojciec nie mieli ślubu kościelnego (Bóg się chyba nie kazał chajtac). A przypadki że jakiś.iądz odmówił wykonania pogrzebu bo "ile łaska" nie.zmieściła się w normie. Tak więc jeśli chodzi o nasz Kościół uważam,że jednak Bogu o to nie chodziło,niech se te k***y jeżdżą maybachami,babki oddają emerytury na rydzyka,ją mam ich głęboko w ch*ju i nie daze żadnym szacunkiem,islamskich sk***ieli też ;) . Religia jest bardzo dobrym narzędziem do kontrolowania ludzkich zachowań...Sorry za błędy ortograficzne i interpunkcyjne ale pisałem ze smartphona.

immikofreako

2013-02-05, 11:45
Angorzh napisał/a:

Ideologia Kościoła Katolickiego

Obrazek


nie dziwota ze w polsce jest h*jnia z grzybnia, nie dosc ze was czarni r*chaja w dupska to jeszcze ich bronicie. Ja w to h*ja wbijam bo z mojej kieszeni nie maja nic ale jak czasem jezdze na wakacje do polski i widze te wasze tempe ryje w drodze do kosciolka w niedziele to mi sie smiac chce. Tempa nacja

Zl...........ny

2013-02-05, 11:48
Macionso napisał/a:



Nie, mają popie**alać na ośle... słyszałeś kiedyś o komunikacji miejskiej albo o pkp? Myślę że im korona z głowy nie spadnie, a pieniądze które wydają na samochody imprezki i gorzałę, mogą oddać na dzieci w Afryce zamiast się za nie modlić. Po Owsiaku to jeździcie że coś zarabia na WOŚP, ale jak księża żyją w luksusach to jest wszystko fajnie, pięknie.



Może politycy, ba prezydent też ma zapie**alać komunikacją miejską żeby się jednoczyć w "bulu i nadzeji" z takim bydłem jak ty? A co do Owsika to kawał bandyty, z ogólnopolskiej zbiórki pieniędzy zrobił sobie źródło dochodów i to w wysokości kilku milionów rocznie, powiedz mi czemu to bydle nie zostawi sobie 100 tysięcy a resztę odda potrzebującym, tylko siedzi z całą rodziną na Kanarach?