18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękno Nigerii

GeorgeHarvey1 • 2024-01-05, 19:25

A nie , sorry to Lizbona, Portugalia. Niedługo też w Polsce

banerr

2024-01-05, 19:30
Murzynowo europejskie. Kilka ton napalmu i teren odkażony.

dżonyłojlker

2024-01-05, 19:45
banerr napisał/a:

Murzynowo europejskie. Kilka ton napalmu i teren odkażony.



Napalm to trzeba zrzucić na parlament jewroPejski i na Davos w trakcie zjazdu sk***ysynów.

psotny_fiutek

2024-01-05, 20:06
GeorgeHarvey1 napisał/a:


Piękno Nigerii
Niedługo też w Polsce



Mam nadzeję że wszystkie j***ćpisy już się doczekać nowych obywateli nie mogą... zaproszą ich do swoich domów, do swoich żon, córek , dzieci...

A zawsze kończy się tak samo, przykłady mamy na codzień na Sadolu z Niemiec, Francjii, Anglii, Hiszpanii.Jak widać j***ćpisy tez chca tego w Polsce...


ThunderZ

2024-01-05, 20:23
co oni tacy spokojni ? myslalem, że beda palić kogoś w oponie

cavern69

2024-01-05, 20:33
ThunderZ napisał/a:

co oni tacy spokojni ? myslalem, że beda palić kogoś w oponie



Bo biały Pan ich pilnuje - to gospodarstwo, nie enklawa :)

darek1234

2024-01-05, 21:24
Już wiem co znaczy określenie "polaczki". Wystarczy poczytać wyżej

dżonyłojlker

2024-01-05, 21:36
darek1234 napisał/a:

Już wiem co znaczy określenie "polaczki". Wystarczy poczytać wyżej



Bo do tej pory znałeś tylko określenie w swoim języku "paliaki". Prawie 10 lat w Polsce i jeszcze się uczysz.

darek1234

2024-01-05, 21:51
motylekwbrzuchu napisał/a:

Bo do tej pory znałeś tylko określenie w swoim języku "paliaki". Prawie 10 lat w Polsce i jeszcze się uczysz.



Nie znam języka "paliaki", wiem, że tak mówią w twoich stronach. Pewnie ci głupio jak się czasem wyrwie w kasie w Biedrze, co? Nie przejmuj się, może się kiedyś wyuczysz.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Napalm to trzeba zrzucić na parlament jewroPejski i na Davos w trakcie zjazdu sk***ysynów.



Źle ci, że dzięki prawu unijnemu, podlaskie krowy nie powinny być uj***ne błotem i gównem? Nie ukrywam, że byłem w twoich stronach 6 lat temu w ramach delegacji i - niestety - prawo unijne tam nie działa, krowy nadal uj***ne gównem i błotem, więc co ci się nie podoba?

dżonyłojlker

2024-01-05, 21:59
darek1234 napisał/a:

Źle ci, że dzięki prawu unijnemu, podlaskie krowy nie powinny być uj***ne błotem i gównem? Nie ukrywam, że byłem w twoich stronach 6 lat temu w ramach delegacji i - niestety - prawo unijne tam nie działa, krowy nadal uj***ne gównem i błotem, więc co ci się nie podoba?



Musieli ci na tym Podlasiu porządnie obić banderowski baniak, że masz taki uraz :lol:

I dobrze


banerr

2024-01-05, 22:10
darek1234 napisał/a:

Nie znam języka "paliaki", wiem, że tak mówią w twoich stronach. Pewnie ci głupio jak się czasem wyrwie w kasie w Biedrze, co? Nie przejmuj się, może się kiedyś wyuczysz.
Źle ci, że dzięki prawu unijnemu, podlaskie krowy nie powinny być uj***ne błotem i gównem? Nie ukrywam, że byłem w twoich stronach 6 lat temu w ramach delegacji i - niestety - prawo unijne tam nie działa, krowy nadal uj***ne gównem i błotem, więc co ci się nie podoba?








kamuha

2024-01-05, 22:35
darek1234 napisał/a:

Już wiem co znaczy określenie "polaczki". Wystarczy poczytać wyżej



Uderz w stół a nożyczki się odezwą.
Na ojkofobię maść od bólu dupy nie pomaga, dlatego właśnie używacie gaśnicy.

TwójCzarnyPan

2024-01-05, 22:45
GeorgeHarvey1 napisał/a:

A nie , sorry to Lizbona, Portugalia. Niedługo też w Polsce


psotny_fiutek napisał/a:

Mam nadzeję że wszystkie j***ćpisy już się doczekać nowych obywateli nie mogą... zaproszą ich do swoich domów, do swoich żon, córek , dzieci...
A zawsze kończy się tak samo, przykłady mamy na codzień na Sadolu z Niemiec, Francjii, Anglii, Hiszpanii.Jak widać j***ćpisy tez chca tego w Polsce...


Już od 15 października słyszę, że już do nas jadą i niedługo w Polsce, a tu k***a nic. Zawiedziony jestem.
Za rok dalej będziecie tak pie**olić. I za pięć lat też.

Czester

2024-01-05, 23:30
Ciekawe czyja Alfa

darek1234

2024-01-06, 00:00
motylekwbrzuchu napisał/a:

Musieli ci na tym Podlasiu porządnie obić banderowski baniak, że masz taki uraz :lol:



Którzy, ci co mówią po białorusku, czy łamaną polszczyzną? Ci pierwsi wspominają Burego i jego dzieła, w tym palenie kościołów z ludźmi. Z Żydami, którzy mają wspaniałe wspomnienia z twoimi rodakami z wiochy nie rozmawiałem... Kiedy twoja wiocha opowiedziała się ostatecznie za Polską, oczywiście mentalnie i narodowo, bo z tego co wiem to do Polski nie chcieli, a może się mylę?

TwójCzarnyPan napisał/a:

Już od 15 października słyszę, że już do nas jadą i niedługo w Polsce, a tu k***a nic. Zawiedziony jestem.
Za rok dalej będziecie tak pie**olić. I za pięć lat też.



Typowe dla pisowskich durni