18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękno Nigerii

GeorgeHarvey1 • 2024-01-05, 19:25

A nie , sorry to Lizbona, Portugalia. Niedługo też w Polsce

Janko

2024-01-06, 00:02
A 20 lat temu Portugalia była taka piękna wpuścili czarne gówno i masz

Babosz

2024-01-06, 01:34
darek1234 napisał/a:

Nie znam języka "paliaki", wiem, że tak mówią w twoich stronach. Pewnie ci głupio jak się czasem wyrwie w kasie w Biedrze, co? Nie przejmuj się, może się kiedyś wyuczysz.
Źle ci, że dzięki prawu unijnemu, podlaskie krowy nie powinny być uj***ne błotem i gównem? Nie ukrywam, że byłem w twoich stronach 6 lat temu w ramach delegacji i - niestety - prawo unijne tam nie działa, krowy nadal uj***ne gównem i błotem, więc co ci się nie podoba?



A no tak, to prawo unijne zadekretowało powszechne bogactwo xD
I jeszcze po psach posprzątane też dzieki Unii?

Beka z ludzi, ktorzy myslą że ustawami wprowadza się bogactwo xD. I beka z ludzi, ktorzy cieszą się z miliona przepisów, nakazaów, zakazów, norm

darek1234

2024-01-06, 04:36
Babosz napisał/a:

A no tak, to prawo unijne zadekretowało powszechne bogactwo xD
I jeszcze po psach posprzątane też dzieki Unii?
Beka z ludzi, ktorzy myslą że ustawami wprowadza się bogactwo xD. I beka z ludzi, ktorzy cieszą się z miliona przepisów, nakazaów, zakazów, norm



Czy napisałem coś o "dekretowaniu powszechnego bogactwa"? Jedź na Ukrainę, zobaczysz jak wyglądała przed 2005 rokiem Polska. Dokładnie tak samo - chwasty, trawa na torach, byki kąpiące się w gównie, wszystko obsrane i niechlujne. Było coś takiego jak dostosowanie gospodarstw do wymogów UE, mało kto skorzystał, choć była na to kasa, ale później coś takiego jak cross-compliance stało się wymogiem. I dlatego teraz możesz napawać oczy przyzwoitym wyglądem wiosek. Ja pie**olę, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem

ussesus

2024-01-06, 08:47
TwójCzarnyPan napisał/a:

Już od 15 października słyszę, że już do nas jadą i niedługo w Polsce, a tu k***a nic. Zawiedziony jestem.
Za rok dalej będziecie tak pie**olić. I za pięć lat też.



Dopiero w ostatnich kilku dniach przegłosowali że Polska ma przymusowo przyjąć imigrantów.
A myślisz że po co ta szopka z mediami była.
Możesz się spodziewać świeżej dostawy jeszcze w tym roku.

darek1234

2024-01-06, 11:44
ussesus napisał/a:

Dopiero w ostatnich kilku dniach przegłosowali że Polska ma przymusowo przyjąć imigrantów.
A myślisz że po co ta szopka z mediami była.
Możesz się spodziewać świeżej dostawy jeszcze w tym roku.



Głupoty Waść prawisz, to "fejk nius"

Martyna666

2024-01-06, 20:43
bożę nie odpowiadajcie trollowi XD

svenio

2024-01-07, 03:14
Wystarczy w piątek przejść się pod meczet w Katowicach bo zaparkować nie będzie gdzie - wszystkie miejsca parkingowe zajęte a jeszcze nawet oficjalnie nie zaczęto przymusowej relokacji z zachodu na wschód

AlbertoNihilo

2024-01-07, 05:00
TwójCzarnyPan napisał/a:

Już od 15 października słyszę, że już do nas jadą i niedługo w Polsce, a tu k***a nic. Zawiedziony jestem.
Za rok dalej będziecie tak pie**olić. I za pięć lat też.



Trafione w punkt. Mnie też wqurwia ciągle pie**olenie o tym, że już niedługo w Polsce itd a tak naprawdę nikt do nas się nie pcha bo mamy za mały socjal.

dżonyłojlker

2024-01-07, 12:00
AlbertoNihilo napisał/a:

Trafione w punkt. Mnie też wqurwia ciągle pie**olenie o tym, że już niedługo w Polsce itd a tak naprawdę nikt do nas się nie pcha bo mamy za mały socjal.



Ty k***a nie możesz pojąć tego, że oni będą do nas przywozić ich przymusowo. Wiadomo, że bambusy nie chcą do Polski i że jak tu będą przywiezieni, to będą próbowali sp***olić z powrotem do niemiec, dlatego mają być trzymani w pilnowanych obozach. Czy wy żyjecie w jakiejś równoległej rzeczywistości, czy o ch*j tu chodzi?

darek1234

2024-01-07, 12:42
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ty k***a nie możesz pojąć tego, że oni będą do nas przywozić ich przymusowo. Wiadomo, że bambusy nie chcą do Polski i że jak tu będą przywiezieni, to będą próbowali sp***olić z powrotem do niemiec, dlatego mają być trzymani w pilnowanych obozach. Czy wy żyjecie w jakiejś równoległej rzeczywistości, czy o ch*j tu chodzi?



"Przymusowo będą przywozić", geniusz się odezwał

dżonyłojlker

2024-01-07, 12:54
darek1234 napisał/a:

"Przymusowo będą przywozić", geniusz się odezwał



Czego nie rozumiesz, nieprzyjacielu ze wschodu? W tefałenie powiedzieli, że nie będą?

darek1234

2024-01-08, 11:37
motylekwbrzuchu napisał/a:

Czego nie rozumiesz, nieprzyjacielu ze wschodu? W tefałenie powiedzieli, że nie będą?



Chyba w twojej wiosce takie głupoty opowiadają

dżonyłojlker

2024-01-08, 12:28
darek1234 napisał/a:

Chyba w twojej wiosce takie głupoty opowiadają



Zasady są takie: jeśli się nie wpuści, to trzeba płacić 20 tys. euro za jedną małpę, właśnie dlatego jest to nazywane przymusową relokacją. Co ciekawe, jeśli bambus ucieknie z Polski i wróci z powrotem do szwabii, to kara wynosi 40 tys. euro. za małpę. Podział ma być zrównoważony, więc do Polski ma trafić ok. milion małp.
Jeśli się nie interesujesz jak wygląda sytuacja, to się nie odzywaj, a najlepiej wracaj na swoje osrane zaporoże.

darek1234

2024-01-08, 12:45
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zasady są takie: jeśli się nie wpuści, to trzeba płacić 20 tys. euro za jedną małpę, właśnie dlatego jest to nazywane przymusową relokacją. Co ciekawe, jeśli bambus ucieknie z Polski i wróci z powrotem do szwabii, to kara wynosi 40 tys. euro. za małpę. Podział ma być zrównoważony, więc do Polski ma trafić ok. milion małp.
Jeśli się nie interesujesz jak wygląda sytuacja, to się nie odzywaj, a najlepiej wracaj na swoje osrane zaporoże.



Na Zaporożu jeszcze nie byłem, na Podlasiu owszem, widziałem że jest solidnie osrane. Podaj link, władco mądrości rodem z kacapii

dżonyłojlker

2024-01-08, 12:50
darek1234 napisał/a:

Na Zaporożu jeszcze nie byłem, na Podlasiu owszem, widziałem że jest solidnie osrane. Podaj link, władco mądrości rodem z kacapii



Mam ci podać link do parlamentu jewroPejskiego? Ciebie już całkiem saszka poj***ło, czy tylko udajesz niedorozwiniętego?