18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękno Nigerii

GeorgeHarvey1 • 2024-01-05, 19:25

A nie , sorry to Lizbona, Portugalia. Niedługo też w Polsce

darek1234

2024-01-08, 13:39
Tak, wańka, podaj link do parlamentu jewroPejskiego z zatwierdzonym aktem prawnym

Babosz

2024-01-09, 01:50
darek1234 napisał/a:

Czy napisałem coś o "dekretowaniu powszechnego bogactwa"? Jedź na Ukrainę, zobaczysz jak wyglądała przed 2005 rokiem Polska. Dokładnie tak samo - chwasty, trawa na torach, byki kąpiące się w gównie, wszystko obsrane i niechlujne. Było coś takiego jak dostosowanie gospodarstw do wymogów UE, mało kto skorzystał, choć była na to kasa, ale później coś takiego jak cross-compliance stało się wymogiem. I dlatego teraz możesz napawać oczy przyzwoitym wyglądem wiosek. Ja pie**olę, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem



Polskie wioski wyglądają lepiej niż 20 lat temu, bo jestesmy bogatsi.
Tak samo wioski w USA i Chinach wygladają lepiej niż 20 lat temu (a boskiej Unii tam nie ma).

Samochody też mamy lepsze niż 20 lat temu (to też nam Unia dała?)

darek1234

2024-01-09, 11:29
Babosz napisał/a:

Polskie wioski wyglądają lepiej niż 20 lat temu, bo jestesmy bogatsi.
Tak samo wioski w USA i Chinach wygladają lepiej niż 20 lat temu (a boskiej Unii tam nie ma).
Samochody też mamy lepsze niż 20 lat temu (to też nam Unia dała?)



Nie, wioski ładniej wyglądają, bo jesteśmy bogatsi dzięki Unii, czy to się komuś podoba, czy nie, ale to są fakty. Wioski też muszą ładnie wyglądać, bo takie są wymogi. Bogacenie się dzięki Unii dotyczy również i samochodów

ussesus

2024-01-12, 09:16
AlbertoNihilo napisał/a:

Trafione w punkt. Mnie też wqurwia ciągle pie**olenie o tym, że już niedługo w Polsce itd a tak naprawdę nikt do nas się nie pcha bo mamy za mały socjal.



Właśnie widać jak mało wiecie.
Dlaczego ta szopka z mediami była.
W tym samym momencie parlament europejski rozprawiał na temat imigrantów.
Wyszło im że Polska musi przyjąć, a nasi się zgodzili.
Ale oczywiście bzdury. Zobaczymy.