18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pętla skojarzeniowa

Ar...........an • 2014-03-18, 19:35

Jeśli zbeszcześciłem dobre imię Piotra Żyły i Piotra Łuczcza serdecznie przepraszam wszystkich fanów skoków :lol:

spiceman

2014-03-18, 19:38
Zagadka rozwiązana wszyscy sportowcy to ćpuny i pedały ha ha dobry jestem

KrisCFC

2014-03-18, 20:00
Na sadisticu się nie przeprasza! k***a mać! :D

Technicc

2014-03-18, 20:04
A ty koleś poj***ny jesteś !! ch*j ci w dupę nygusie i sram na tego warna a nawet bana obrażasz dobre imię ludzi którzy coś osiągnęli w życiu . Niema znaczenia czy krótkim czy długim ale ty im do pięt i tak nie dorastasz . Myślisz że teraz się spinam ? Nie!! Bo jesteś mniej wartościowy niż ten koleś co napie**ala po kablach bo go jeszcze może da się uratować wystarczy wyciągnąć do niego pomocną dłoń , wesprzeć i zacząć szanować a nie obrażać . Tak Tak ja wiem że to forum sadystyczne , więc chętnie poczekam na zdjęcie twojej oklepanej mordy :)

IjonTichy

2014-03-18, 20:06
Technicc, j***ć Magika ('tłuszcza'). Nie pozdrawiam.

Technicc

2014-03-18, 20:09
@up j***ć to możesz swoją kobietę

jbone

2014-03-18, 20:10
ardrian pokaż mi dowód że Magik zginął przez coś co wstrzykiwał-wyskoczył z okna ok. ale skąd motyw ze strzykawką?


widzę że jesteś ekspertem ale ja też jestem:

-po twoim poście stwierdzam że twoja stara ma aids bo nawiązujesz do strzykawki,lubi też skoki w bok i długie loty(skoczek),wpie**ala amfe jak poj***na (białe tło),ma trzech klientów dziennie(3 postacie),robi tak całe miesiące(motyw rotacji strzałek) a ty jesteś krzywym psychicznie niedojebem jej ostatniego numeru bez zabezpieczenia( bo obrazki są krzywo rozmieszczone.



wojniz2

2014-03-18, 20:12
@jobe, jak nie przez to to jeszcze gorzej. Popełnił samobójstwo, czyli był chory psychicznie. Ot wasz pedałowaty idolek. Albo ćpun albo świr.

Technicc

2014-03-18, 20:20
@wojniz2 jak możesz się wypowiadać o kimś kogo nie znasz ? Koleś zasłużył sobie na szacunek !! Co zrobił to zrobił . Może miał problem z którym sobie k***a nie poradził przez takich pedałów jak ty . Potraficie tylko oceniać i obrażać a sami siedzicie w tym zaj***nym kącie i sracie po gaciach czy jutro będzie co wrzucić do j***nego gara . Tak ja wiem wielmożny Panie jutro zabiorą mi robotę odbiorą syna i zgwałcą żonę bo jakiś Pedałowaty sk***iel tak sobie życzy :) uwierz że jak byś przyszedł do mnie to k***a po własną śmierć i taki by był tego j***ny finał

premium122

2014-03-18, 20:41


Zawsze znajdzie sie jakis debil..Krolopa bronili , wasniewska bronili pewnie i znajda sie obroncy trynkiewicza..

W dupie mam , ze magik dobrze rapowal , swoim idiotycznym czynem zakonczyl glupio swoj zywot i tym przekreslil dorobek swojego zycia.

Technicc

2014-03-18, 20:45
@premium122 ja go nie bronie koleś ja go nie obrażam i porównania z dupy wysrane

Ar...........an

2014-03-18, 22:20
Technicc napisał/a:

A ty koleś poj***ny jesteś !! ch*j ci w dupę nygusie i sram na tego warna a nawet bana obrażasz dobre imię ludzi którzy coś osiągnęli w życiu . Niema znaczenia czy krótkim czy długim ale ty im do pięt i tak nie dorastasz . Myślisz że teraz się spinam ? Nie!! Bo jesteś mniej wartościowy niż ten koleś co napie**ala po kablach bo go jeszcze może da się uratować wystarczy wyciągnąć do niego pomocną dłoń , wesprzeć i zacząć szanować a nie obrażać . Tak Tak ja wiem że to forum sadystyczne , więc chętnie poczekam na zdjęcie twojej oklepanej mordy :)


Jedyna rzecz którą osiągnął Magik w Hip Hopie to hop. Gdyby nie wypadek i film na którym jego koledzy chcieli sobie odbic i ze zwykłego tchórza zrobić męczenika nikt by o nim dziś nie pamiętał. Nie widze powodu by szanowac jego oraz jego znajomych zwłaszcza na tej stronie
Ps Owszem ludzi z problemami nie można pozostawiać własnemu losowi ale czemu nie mam się z nich śmiać jeśli nie wzbudzają poszanowania.

Cytat:

po twoim poście stwierdzam że twoja stara ma aids bo nawiązujesz do strzykawki,lubi też skoki w bok i długie loty(skoczek),wpie**ala amfe jak poj***na (białe tło),ma trzech klientów dziennie(3 postacie),robi tak całe miesiące(motyw rotacji strzałek) a ty jesteś krzywym psychicznie niedojebem jej ostatniego numeru bez zabezpieczenia( bo obrazki są krzywo rozmieszczone.


Zniszczyłeś mnie psychicznie tym imputacjami :wisielec:
Ale doceniam twoją wyobrażnię

garota

2014-03-18, 22:24
Jesteś za cienki żeby zbeszcześcić imię tego poczciwca. Zresztą k***a mać...jakim trzeba być zjebem żeby mieć takie myśli i poświęcać czas na tworzenie takiego obrazka. Nieważne czy zajęło to 2 czy 5 s. Po prostu jesteś k***a zj***ny.

quang-dat

2014-03-18, 22:37
Technicc napisał/a:

A ty koleś poj***ny jesteś !! ch*j ci w dupę nygusie (...) ale ty im do pięt i tak nie dorastasz (...) Bo jesteś mniej wartościowy niż ten koleś co napie**ala po kablach


Cytat:

j***ć to możesz swoją kobietę


Cytat:

przez takich pedałów jak ty


Cytat:

sracie po gaciach czy jutro będzie co wrzucić do j***nego gara


Cytat:

jak byś przyszedł do mnie to k***a po własną śmierć


Cytat:

stwierdzam że twoja stara ma aids


Cytat:

ty jesteś krzywym psychicznie niedojebem





Cytat:

niż ten koleś co napie**ala po kablach bo go jeszcze może da się uratować wystarczy wyciągnąć do niego pomocną dłoń , wesprzeć i zacząć szanować a nie obrażać



Aha.. to powodzenia :facepalm: