18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pętla skojarzeniowa

Ar...........an • 2014-03-18, 19:35

Jeśli zbeszcześciłem dobre imię Piotra Żyły i Piotra Łuczcza serdecznie przepraszam wszystkich fanów skoków :lol:

zincum

2014-03-18, 22:51
sp***alaj z takimi gównami na kwejka. ch*j mnie obchodzi co myślisz o samobójcach. Ale tak się k***a składa, że o zmarłych nie zwykło się mówić źle. Więc sp***alaj na kwejka montować takie gówna. To ani śmieszne, ani przekazu w tym żadnego. Kolejne gówno z nadzieją, że kogoś wk***isz, będzie zadyma, gdzieś to wypłynie. Wypie**alaj.

diablo5257

2014-03-19, 00:41
Technicc napisał/a:

A ty koleś poj***ny jesteś !! ch*j ci w dupę nygusie i sram na tego warna a nawet bana obrażasz dobre imię ludzi którzy coś osiągnęli w życiu . Niema znaczenia czy krótkim czy długim ale ty im do pięt i tak nie dorastasz . Myślisz że teraz się spinam ? Nie!! Bo jesteś mniej wartościowy niż ten koleś co napie**ala po kablach bo go jeszcze może da się uratować wystarczy wyciągnąć do niego pomocną dłoń , wesprzeć i zacząć szanować a nie obrażać . Tak Tak ja wiem że to forum sadystyczne , więc chętnie poczekam na zdjęcie twojej oklepanej mordy :)



zincum napisał/a:

sp***alaj z takimi gównami na kwejka. ch*j mnie obchodzi co myślisz o samobójcach. Ale tak się k***a składa, że o zmarłych nie zwykło się mówić źle. Więc sp***alaj na kwejka montować takie gówna. To ani śmieszne, ani przekazu w tym żadnego. Kolejne gówno z nadzieją, że kogoś wk***isz, będzie zadyma, gdzieś to wypłynie. Wypie**alaj.




hahaha warn na miesiąc za 3...2...1

reo320

2014-03-19, 12:49
j***ni znawcy magika, nic o nim nie wiedzą a najwięcej do powiedzenia mają :homer:

Zarammoth

2014-03-19, 12:50
Diablo, wyjdź już stąd z tym j***nym kameleonem... :homer:

LatajacyDywanik

2014-03-19, 12:52
j***ni hipokryci. Na papieża jak ktoś napisze to można obrażać nie i ból dupy katolów? A jak sie pośmiejemy z '' wielkiego '' magika, to nagle wielki ból dupy gimbo raperów. rzygać się chce.

monto

2014-03-19, 12:58
dalem piwo za opis :D rozj***l mnie

korzonek

2014-03-19, 13:09
Atak obrońców hip hopu za trzy...dwa...je.....k***a już zaatakowali!

Browaryt

2014-03-19, 13:10
diablo w kazdym poscie puszcza tego gekona k***a :D

verpi

2014-03-19, 13:22
Kolunio wstrzykuje sobie marihunaen do żył.

Czerstwy

2014-03-19, 13:59
Autor robi lekki wjazd na zmarłego rapera, od strzała pojawia sie pół-debil obrońca który nie potrafi sie w miare inteligentnie wysłowić, używając przekleństw zamiast znaków przestankowych i tym samym chce przedstawiać sie jako 'fan', jako 'słuchacz', jako 'fascynator' kulturą hip-hop, no proszę Cie ciućmoku, nie bezcześć tej muzyki :-D dystansu ździebko tak poza tym polecam. A żeby nabrać tego dystansu: po prostu odejdź, wysmaruj gdzieś tyłek, wróć, przeproś za poprzednie zachowanie, przeproś prawdziwych słuchaczy i ponownie wyjdź zamykając za sobą drzwi :-)
PS. Przed uzyskaniem dostępu do Internetu powinno sie przechodzić jakieś badania psychologiczne, bo niektórzy sie tu po prostu nie 8-)
Pps. Pozdroweczka dla tych którzy sie nie wdają w takie dyskusje, tylko stoją z boku i cisną bekę, lub powiedzą swoje i z szyderczo cwaniackim uśmiechem odchodzą :!:

Krzyz

2014-03-19, 14:49
Technicc napisał/a:

A ty koleś poj***ny jesteś !! ch*j ci w dupę nygusie i sram na tego warna a nawet bana obrażasz dobre imię ludzi którzy coś osiągnęli w życiu . Niema znaczenia czy krótkim czy długim ale ty im do pięt i tak nie dorastasz . Myślisz że teraz się spinam ? Nie!! Bo jesteś mniej wartościowy niż ten koleś co napie**ala po kablach bo go jeszcze może da się uratować wystarczy wyciągnąć do niego pomocną dłoń , wesprzeć i zacząć szanować a nie obrażać . Tak Tak ja wiem że to forum sadystyczne , więc chętnie poczekam na zdjęcie twojej oklepanej mordy :)



zatkaj morde truskulowy łaku. właśnie przez takie prawilne pie**olenie dysmózgów twojego pokroju ludzie obracający sie w hip-hopie uważani są za tobie podobnych. magik był siusiakiem, zresztą jak 3/4 tego co ludzie nazywają teraz rapem ..

jbone

2014-03-19, 15:46
Czerstwy napisał/a:

Autor robi lekki wjazd na zmarłego rapera, od strzała pojawia sie pół-debil obrońca który nie potrafi sie w miare inteligentnie wysłowić, używając przekleństw zamiast znaków przestankowych i tym samym chce przedstawiać sie jako 'fan', jako 'słuchacz', jako 'fascynator' kulturą hip-hop, no proszę Cie ciućmoku, nie bezcześć tej muzyki :-D dystansu ździebko tak poza tym polecam. A żeby nabrać tego dystansu: po prostu odejdź, wysmaruj gdzieś tyłek, wróć, przeproś za poprzednie zachowanie, przeproś prawdziwych słuchaczy i ponownie wyjdź zamykając za sobą drzwi :-)
PS. Przed uzyskaniem dostępu do Internetu powinno sie przechodzić jakieś badania psychologiczne, bo niektórzy sie tu po prostu nie 8-)
Pps. Pozdroweczka dla tych którzy sie nie wdają w takie dyskusje, tylko stoją z boku i cisną bekę, lub powiedzą swoje i z szyderczo cwaniackim uśmiechem odchodzą :!:





ja właśnie siedzę i mam bekę...z twojego nicka:)


i już wiem czemu musiałeś przechodzić badania o których piszesz.-bo jesteś czerstwy.czemu mama musiała wysmarować łóżko wazeliną?-bo tata był czerstwy i wystąpiło ryzyko podrażnień.
i najlepsze-czemu rodzice w noc poślubną wylądowali na oiomie?
-bo wysmarowanie łóżka wazeliną nie pomogło oboje byli tak czerstwi że tarcie doprowadziło do poparzeń 3 stopnia,sąsiedzi czuli ponoć smród palonych ciał i zadzwonili po policję i straż....

wojniz2 napisał/a:

@jobe, jak nie przez to to jeszcze gorzej. Popełnił samobójstwo, czyli był chory psychicznie. Ot wasz pedałowaty idolek. Albo ćpun albo świr.






twój idol justin bieber też ostatnio został złapany jak prowadził furę totalnie naćpany więc nie rozumiem po co srasz do własnego gniazda?

De...........37

2014-03-19, 16:19
Yaeeeeaaaah, potok bólu pupy, to za co lubię sadola :D .

Żyła, Czarodziej i Janusz Papież Drugi siebie warci. Z tym, że jeden jeszcze żyje :D