18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Peja do Tuska: CHuj ci w dupe panie premierze

Czesiek181 • 2012-10-14, 12:57
Peja i jego grupa Slums Attack nagrali kontrowersyjną piosenkę, w której obrażają premiera Donalda Tuska. - ch*j ci w dupę panie premierze - rapują hip-hopowcy. Czy za te słowa trafią przed sąd?

FAKT donosi, że Peja i jego hip-hopowa grupa Slums Attack nagrali kontrowersyjną piosenkę, w której obrażają polski Sejm oraz premiera Donalda Tuska. Ich słowa są naprawdę ostre i mogą się dla nich skończyć surową karą. Zapewne wszyscy jeszcze pamiętają sprawę Roberta Frycza, twórcy portalu Antykomor.pl...

- "Premier to szkodnik, prezydent to marionetka wyborów, To Ci z opozycji tak mącą, kto ma rację? co z Polską? Czy kiedyś dojdzie do skutku cokolwiek z obietnic? Wątpię, Bo nowy rząd chce porządek wprowadzać po starym rządzie, Tak od dwóch dekad ten burdel na kółkach z ulicy Wiejskiej, Ministrze masz dużą pensję, wziąłeś w łapę za przekręt,(...) Haniebny popis na żywo, dwa, cztery, siedem, Polska w ch*j. ch*j ci w dupę panie premierze" - rapuje Slums Attack w utworze PODŁY POPIS.

Myślicie, że Peja i jego ekipa trafią przed sąd?





Źródło

Utwór o którym mowa

marzyn

2012-10-14, 17:35
jak juz piszesz taki temat to pisz dokladnie "ch*j ci w dupę panie premierze" < peja tego w swoim kawalku nie nawinal to byl scrath jak by co. j***ne pismaki wszystko przekreca

!Timon

2012-10-14, 17:36
@.3lite

Zbastuj, w 2011 głosowałem na KNP bo w moim okręgu mieli zarejestrowane listy.

;)

losterlse

2012-10-14, 17:47
Przecież to k***a Lukasyna słowa. Peja tylko zmiksował w refrenie.

Jukers

2012-10-14, 18:27
Peja jedzie po rządzie - może w końcu coś jego autorstwa mi się spodoba. - pomyślałem.

Nie, nadal tak samo ch*jowe jak reszta jego TFU!rczości.

sinjids

2012-10-14, 18:52
Czesiek181 napisał/a:

@up W przeciwieństwie do metalowców nie wchodze w ich tematy i pisze takie głupoty jak oni.Jeżeli mu sie rap nie podoba to po co zostawia komentarz jakiś kompleks ma?



Generalizujesz. To że ktoś hejtuje rap nie znaczy że jest metalem, chociaż przyznaję rację, że jest wyjątkowo dużo metalofanatyków.
A to że w internecie ludzie mają kompleksy to jakaś nowość? :-D


FesioreK napisał/a:

@sinjids Skąd wywnioskowałeś że jest fanatykiem "swojego gatunku" ? Przyjebujesz się jak idiota , próbując później zabłysnąć inteligencją , coś nie wychodzi ;) )



A ja myślę, że mi zajebiście wychodzi, bo sam nie potrafisz poprzeć swojej tezy żadnym sensownym argumentem, jedyne co potrafisz to mnie obrazić. Naprawdę myślisz, że to czyni Twoją wypowiedź wartościową? ;)

Ja1948

2012-10-14, 19:09
Piwo za utwór !

EdmundKemper

2012-10-14, 19:29
Naciągany ten skandal jak skóra na ch*ju.

Czajol3

2012-10-14, 19:46
Peja - ten onanista, tr..kający na 16-to latki na koncertach ?

rockface123

2012-10-14, 20:31
peja nie dość że raper to jeszcze k***a polski oby zdech w celi ,,jebając policje" wielki kozak.

juki

2012-10-14, 20:34
Anders Breivik napisał/a:


Jesteś k***a głupi.
Peja nie ma PJ, ma stare mitsubishi, do tego "reprezentuje biede" oznacza nie mniej, nie wiecej, niz to, ze wywodzi sie z biedy i patologii, nie zapomnial i szanuje innych w tej sytuacji.





Jaki butthurt niby fana tego hipokryty :|

Numernabis

2012-10-14, 20:35
Peja od 2008r znajduje się na szczycie popularności w hip hopie, od czasu wyjścia płyty Styl życia G'N.O.J.A. a póżniejsza Reedukacja podbiła jeszcze bardziej ten próg popularności, więc komentarze typu - robi wszystko, żeby odzyskać popularność, nie mają najmniejszego sensu ponieważ on jest już na tyle popularny, że nie musi robić nic w tym kierunku. Nie ma na razie drugiego rapera który ma do powiedzienia tyle w hip hopie co on więc, plx ogarnij się albo zapoznaj się z tematem zanim coś powiesz, na jego płytach jest najlepsza śmietanka hh. Kiedy raper pezet nagrywa z bednarkiem.

JohnnyRocketfingers

2012-10-14, 20:48
Hahah lemingunie szaleja..ojej jak mi przykro ze coraz wiecej ludzi widzi co oni robia z naszym krajem ale przeciez Kaczynskiego mozna bylo obrazac od najgorszych, a gdzie naszego dobroczynce pana i wladce swietobliwie nam panujacego.. Jestescie zalosni lemingi. Zastanowcie sie dlaczego "lemingi" na was mowia..

człowiek_zły

2012-10-14, 21:31
PiS, PO, PSL i SLD to jedna banda. Socjaliści. Czyli złodzieje. Okradają ludzi podatkami i mnożą zbędne urzędy. Tylko po to, żeby ich rodziny i znajomi wyciągali pieniądze z budżetu.

melemele89

2012-10-14, 21:34
JA pie**ole, po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy, nie miałem pojęcia że tu jest zarejestrowanych tylu debili. Peja to, peja tamto. Każdy wie że jest źle, ale jak mamy takie społeczeństwo to napewno lepiej nie będzie.

roma21

2012-10-14, 21:38
No co! prawdę powiedział !