18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Peja do Tuska: CHuj ci w dupe panie premierze

Czesiek181 • 2012-10-14, 12:57
Peja i jego grupa Slums Attack nagrali kontrowersyjną piosenkę, w której obrażają premiera Donalda Tuska. - ch*j ci w dupę panie premierze - rapują hip-hopowcy. Czy za te słowa trafią przed sąd?

FAKT donosi, że Peja i jego hip-hopowa grupa Slums Attack nagrali kontrowersyjną piosenkę, w której obrażają polski Sejm oraz premiera Donalda Tuska. Ich słowa są naprawdę ostre i mogą się dla nich skończyć surową karą. Zapewne wszyscy jeszcze pamiętają sprawę Roberta Frycza, twórcy portalu Antykomor.pl...

- "Premier to szkodnik, prezydent to marionetka wyborów, To Ci z opozycji tak mącą, kto ma rację? co z Polską? Czy kiedyś dojdzie do skutku cokolwiek z obietnic? Wątpię, Bo nowy rząd chce porządek wprowadzać po starym rządzie, Tak od dwóch dekad ten burdel na kółkach z ulicy Wiejskiej, Ministrze masz dużą pensję, wziąłeś w łapę za przekręt,(...) Haniebny popis na żywo, dwa, cztery, siedem, Polska w ch*j. ch*j ci w dupę panie premierze" - rapuje Slums Attack w utworze PODŁY POPIS.

Myślicie, że Peja i jego ekipa trafią przed sąd?





Źródło

Utwór o którym mowa

!Timon

2012-10-14, 15:41
@up

W 2007 roku głosowałem na PiS i będę [choć zawsze może coś się sp***olić] upośledzonym lekarzem który cię będzie leczyć :krejzi:

Endiegs

2012-10-14, 15:54
Hip-hop hańbą Białej Rasy.

frynas

2012-10-14, 16:02
kolejny samobójca?

CzłowiekDepresja

2012-10-14, 16:05
Peja ma żółte papiery i nie ma prawka bo nie może mieć, więc po co mu auto?

Pr...........zy

2012-10-14, 16:22
Jedno zasadnicze pytanie: czy Peja popełni w niedługim czasie samobójstwo? :)

piotruniusz

2012-10-14, 16:26
j***ć to czy popełni czy nie popełni biały murzyn j***ny...
dz**ka bez szkoły nie będzie mnie pouczać swoimi afrykańskimi podrygami

Pleso93

2012-10-14, 16:28
Chcecie, żeby ktoś pojechał po rudym, a jak ktoś już to zrobi to rzucacie mu kłody pod nogi :roll:

.3lite

2012-10-14, 16:30
!Timon napisał/a:

@up

W 2007 roku głosowałem na PiS i będę [choć zawsze może coś się sp***olić] upośledzonym lekarzem który cię będzie leczyć :krejzi:



Ostro poj***ny jesteś, potem tylko płaczesz jak to w kraju jest źle...

Jak się debile nie ogarniecie i dalej będziecie głosować PIS/PO to k***a tak samo będzie.

Czesiek181

2012-10-14, 16:33
Endiegs napisał/a:

Hip-hop hańbą Białej Rasy.

I mówi to pewnie jakiś metalowy zjeb. Który ogranicza się do jednego gatunku muzycznego.

dudidudi

2012-10-14, 16:42
Cicho o nim było ostatnio to chce sie chłopak pokazać. Ale dobrze robi.
Pojdzie przed sąd i co z tego zapłaci karę i taki ch*j bedzie.

sinjids

2012-10-14, 16:43
Czesiek181 napisał/a:

I mówi to pewnie jakiś metalowy zjeb. Który ogranicza się do jednego gatunku muzycznego.



Sam zachowujesz się jak fanatyk swojego gatunku, a oczekujesz że inni to uszanują?

A co do kawałka mogę powiedzieć tyle tylko, że Peja jak zwykle zawarł w swoich tekstach ziarno prawdy i racji, ale osobiście nie trawię gościa, bo mi przypomina troglodytę, a jego teksty też są wybitnie elokwentne...

Czesiek181

2012-10-14, 16:55
@up W przeciwieństwie do metalowców nie wchodze w ich tematy i pisze takie głupoty jak oni.Jeżeli mu sie rap nie podoba to po co zostawia komentarz jakiś kompleks ma?

Okash

2012-10-14, 17:00
Każdy przejaw pojazdu po tej rządowej hołocie spotka się z moją aprobatą,
nawet jeżeli chodzi o rodzaj muzyki za którym nie przepadam.

Oczywiście piwo dla Peji.

FesioreK

2012-10-14, 17:03
@sinjids Skąd wywnioskowałeś że jest fanatykiem "swojego gatunku" ? Przyjebujesz się jak idiota , próbując później zabłysnąć inteligencją , coś nie wychodzi ;) )

M4rkOPL

2012-10-14, 17:23
Pater patriae napisał/a:



Jeżeli go nie lubisz, to w takim razie czemu z nim nagrałeś na tej samej płycie? :amused:


Ale żeś doj***ł :homer: