18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia w formie metafory

Sawitar • 2012-08-23, 03:08


Może taki przekaz niektórym uzmysłowi problem kościelnie gwałconych dzieci

6gexidge

2012-08-23, 17:36
Parafrazując jedną z wypowiedzi w innym wątku - Na księży mów co chcesz, ale od Karola Wojtyły się odpie**ol. Proponuję wyj***ć ten szit.

Zl...........ny

2012-08-23, 17:44
Sawitar napisał/a:


Jak zobaczyłem ten filmik, to stwierdziłem że będzie w sam raz pasował do poziomu intelektualnego katolików.



Dobra nie pie**ol, opowiedz lepiej jak to farbowany proboszcz pozostawił bliznę na twojej psychice :banany:

Włodziu

2012-08-23, 17:44
Jednak Polacy to barany gdzie zapędzisz tam pójdą...

buoba

2012-08-23, 18:07
Sawitar napisał/a:


Masz czelność zarzucać mi gimnazjalne pochodzenie? Popatrz, że sam piszesz na poziomie gimnazjum + do tego proste argumenty nie trafiają do łepetyny.



Tak, tyś zrodzony z gimnazjalnego łona... po prostu padłem :lol:
Człowieku, w jakim języku ty piszesz, jak można 'pochodzić' z gimnazjum... to właśnie ty masz poziom pisma na poziomie gimnazjum, nie ~sługaSzatana.

Tak w ogóle jeśli ciebie naprawdę boli, że istnieje coś takiego jak Katolicyzm, to co robisz jeszcze w tym kraju? Ja bym już dawno stąd wyjechał lub pie**olnął się w łeb.

Jan Paweł II to osoba szanowana do dziś na całym świecie, wśród przedstawicieli różnych wyznań, a nawet ateistów (!). Był kimś więcej niż zwykłym duchownym, był pacyfistą, angażował się w pojednanie wielu zwaśnionych narodów i wyznawców różnych religii. Jeśli nienawidzisz go, bo opowiada 'żydowskie bajki', to mogę ci powiedzieć, że masz naprawdę niezwykle miażdżące argumenty :facepalm: Jego działalność doprowadziła do pojednania pomiędzy wyznawcami wielu religii. A te 'bajeczki' to trochę trzeba umieć czytać między wierszami, właśnie o to chodzi, że nie dostajesz wszystkiego jak na talerzu. Dla ciebie pewnie jedyne zrozumiałe wartości życia są wyrażane przez jasne komendy typu: żryj & żyj. A tak w ogóle miałeś kiedykolwiek Pismo Święte w ręku? Rozumiesz o co chodzi w tej 'Książce'? Wątpię.

iw...........85

2012-08-23, 18:26
proszę was nie nabijajcie się z Bł.Jana Pawła II bo sobie robicie żal.pl

K-...........an

2012-08-23, 18:28
UPRZEJMIE PROSZĘ

Niech mi ktoś wytłumaczy WIELKOŚĆ Wojtyły.

Bo ja widzę tylko 20paro letnią historię, wybranej dla celów politycznych marionetkę, który:

-Bawił się dobrze jeżdżąc po całym świecie za pieniądze gospodarzy pielgrzymek, nawet krajów ubogich.
-pie**olił przy tym czcze farmazony, które ponoć miały dawać nadzieję, a tak bezpośrednio politycznie mimo mega wpływów gówno zrobił... gadał gadał i gadał
-Jego dzieła literackie są tak naszpikowane bredniami, horrendalne ultrakonserwatywne poglądy, nieraz wręcz śmieszne jak na dzisiejsze realia
-łaził obwieszony złotem i brylantami jak choinka, a jak wybuchła jakaś katastrofa naturalna, to zamiast wysłać pomoc wyłaził na to swoje okienko i pluł się, że jest z ofiarami w modlitwie
-nie zrobił nic z wyaturzeniami wsrod ksiezy (dowody juz były dawno)

Tak to i ja se mogę, usiąść na złotym tronie, żonglować sobie diamentami wielkości piesci i przyjmować biedakó i kaleki z którymi będę się łączył w modlitwie

pawel911

2012-08-23, 18:35
@Sawitar nie denerwuj się tak, bo jeszcze ci jarmułka z głowy spadnie.

mis3275

2012-08-23, 18:39
kpaxian napisał/a:

UPRZEJMIE PROSZĘ

Niech mi ktoś wytłumaczy WIELKOŚĆ Wojtyły.

Bo ja widzę tylko 20paro letnią historię, wybranej dla celów politycznych marionetkę, który:

-Bawił się dobrze jeżdżąc po całym świecie za pieniądze gospodarzy pielgrzymek, nawet krajów ubogich.
-pie**olił przy tym czcze farmazony, które ponoć miały dawać nadzieję, a tak bezpośrednio politycznie mimo mega wpływów gówno zrobił... gadał gadał i gadał
-Jego dzieła literackie są tak naszpikowane bredniami, horrendalne ultrakonserwatywne poglądy, nieraz wręcz śmieszne jak na dzisiejsze realia
-łaził obwieszony złotem i brylantami jak choinka, a jak wybuchła jakaś katastrofa naturalna, to zamiast wysłać pomoc wyłaził na to swoje okienko i pluł się, że jest z ofiarami w modlitwie
-nie zrobił nic z wyaturzeniami wsrod ksiezy (dowody juz były dawno)

Tak to i ja se mogę, usiąść na złotym tronie, żonglować sobie diamentami wielkości piesci i przyjmować biedakó i kaleki z którymi będę się łączył w modlitwie

Historia siega dalej ale jestes chyba zbyt tępy by sie rozwinac a ogolnie to raczej tatus powinien właczyc blokade w kompie i na stronach nie przznaczonych dla dzieci. Ambicje jakiekolwiek sa to przewyzszaja Tresc!!!

St...........el

2012-08-23, 18:40
Autor musi być jebnięty, żeby na potrzeby swoich ch*jowych argumentów preparować taki materiał :homer:

banderas

2012-08-23, 18:51
niestety autor troszkę ma racji JP II niestety zablokował wszystkie ustawy które miały zakończyć i unieszkodliwić pedofilie wśród księży proponuje troszkę poszperać w necie.

pansiemaziomki

2012-08-23, 19:26
k***a fajnie Ci stary robił jak byles maly ch*ju zaj***ny

socjalmmv

2012-08-23, 19:37
Żeby zbeszcześcić takiego człowieka trzeba być naprawde sk***iałym typem.

sa...........os

2012-08-23, 19:55
jak już pisał Agrest-lag? odsetek pedofilów wśród księży liczony jest w promilach przypadków pozwolę zacytować tekst

Cytat:



Badanie przeprowadzone przeze mnie na przestrzeni ostatnich 20 lat nie dostarczyły żadnego dowodu na to, że duchowni katoliccy lub innej religii objętej celibatem, mają większe skłonności do angażowania się w niewłaściwe zachowania lub nadużycia niż duchowni innych wyznań - czy w ogóle osoby nie będące duchownymi. Pomimo że niektóre media podnoszą takie przypadki jako kryzys celibatu, takie twierdzenie nie ma żadnych podstaw.
— Philip Jenkins



Źródło - dla tych którzy śmieli wątpić ze nie są to badania naukowe

A poza tym nie wiem jak nisko trzeba upaść, żeby taką osobistość jak JP2 tak szkalować, żal mi takich ludzi...

a poza tym:


Bobikufel

2012-08-23, 20:34
Mikul58 napisał/a:

Niczego w tym śmiesznego nie widzę.



spróbuj włączyć film a jak włączysz to patrz się NA EKRAN a nie na wacka -.-