18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia w formie metafory

Sawitar • 2012-08-23, 03:08


Może taki przekaz niektórym uzmysłowi problem kościelnie gwałconych dzieci

buoba

2012-08-23, 14:16
Hejtowanie Kościoła takimi filmikami świadczy że jesteś napradę dojrzałym psychicznie człowiekiem :facepalm:

Bożek

2012-08-23, 15:28
Troll trolla trollem pogania. Jeżeli dla Was wiara to taka indywidualna sprawa to nie rozumiem po co te komentarze i napędzanie kolejnych ludzi do robienia takich filmiików.

Sawitar

2012-08-23, 16:19
Cytat:

Hejtowanie Kościoła takimi filmikami świadczy że jesteś napradę dojrzałym psychicznie człowiekiem


Jak zobaczyłem ten filmik, to stwierdziłem że będzie w sam raz pasował do poziomu intelektualnego katolików.
Kiedy ktoś przyjmuje na wiarę żydowskie bajki, wierzy w Biblię, której nie czytał i daje się manipulować polityce kościoła stworzonej na potrzeby: Cesarstwa Rzymskiego, Świętego Cesarstwa Niemieckiego, systemu feudalnego, wzrostu wpływów politycznych Państwa Kościelnego, wspierania finansowego nierobów watykańskich czy manipulacji politycznej na potrzeby obecnego establishmentu, to chyba jest mniej więcej na poziomie tego filmiku...? :-)
Tylu ludzi uważa za wielkiego - człowieka który wsławił się wielką znajomością żydowskiej mitologii, romańskich doktryn, wspieraniem pedofilii w kościele i polityczną działalnością w latach 80., która miała za zadanie tylko wych*jać ludzi w Polsce (wsparcie Solidarności i demokracji = konkordat = wpływy i kasa).

Jeśli nie ten filmik, to może psychiatra dla bydlaków, wpoi wam że ten syf jest dla idiotów:

zajetynick

2012-08-23, 16:27
Jeśli dla was wiara to kościół to powodzenia :mrgreen:

JozinZBazin

2012-08-23, 16:33
Takie gówno na głównej? Świat się kończy.

sługaSzatana

2012-08-23, 16:37
@Sawitar - Powiem tak: ch*j cie to boli, w co ja wierzę.
BTW: Musisz być bardzo lubiany w swoim gimnazjum. Pewnie ci koledzy szluki dają, bo ty taki cool jesteś i po Kosciele jeździsz. Spoko. Łykaj dalej wszystko co wyczytasz na temat kościoła.
A do administracji kieruję prośbę o możliwość, dania jakiegoś antypiwa, czy cuś.

S.O.A.D.

2012-08-23, 16:44
@NicuniaMJ

kacapy... trochę nie ta strona świata, bo po części mam niemieckie korzenie. i tylko przez II WŚ

a o przyszłość to ty się nie martw. zamierzam zostawić ten popie**olony kraj jak tylko będę mógł. będziesz mogła się taplać w sosie własnym. ciekawe co będziesz wybierać w przyszłości: po, pis, sld, czy co jeszcze? nieważne. i tak dobrze na tym Polska nie wyjdzie. ani obywatele.

plugnplay

2012-08-23, 16:45
S.O.A.D. napisał/a:

@zajetynick

a czego bać się w kościele? tego, że manipuluje ogromnymi masami zbyt ludzi zbyt głupich by samodzielnie myśleć? i nie chodzi mi o duchowość/religijność człowieka.

a co do filmu i komentarzy: w Polsce jest kult JPII. masa polaczków będzie go bronić za wszelką cenę, tak na prawdę gówno wiedząc o tym człowieku. Że media mówią, że był zwolennikiem pokoju? Za jego "kadencji" obraziły się na chrześcijan religie islamu i judaizmu. cudowny JPII wizytował i chwalił ekwadorskiego dyktatora. krył kościelnych pedofili i zabraniał o tym mówić. zakazał (w encyklice kierowanej do katolików) korzystania z prezerwatyw i innych środków antykoncepcyjnych, nawet w afryce, a mówił przy tym o walce kościoła z HIV. ekskomunika grozi każdemu, kto dokonał aborcji lub in vitro. cudowny papież k***a.



Czy ciebie pok***iło? bo kościół manipuluje masami?
masami manipuluja media, tepymi frajerami przed telewizorem czy przy radiu, ktorzy sie nasluchaja i naogladaja pie**ol.

Wierzysz w to co widzisz w tv lub internecie i tak samo gówno wiesz o tym czlowieku, wogole co to za "plucie" na czlowieka zmarlego z Polski robi sie teraz k***a jakas kolonie, na sile mieszanie spoleczenstwa na standardy unijne, pedalstwo, transwestyci i inne tego typu schorzenia psychiczne chca okreslic jako normalne.

Wogole co to za dyskusja na temat wiary? moge sobie k***a wierzyc w czajnik i gowno to wszystkich innych powinno obchodzic, ja ci nie zabraniam ateizmu, buddyzmu czy czegos tam jeszcze.

dback

2012-08-23, 16:47
Co to k***a ma być? Konkurs na ignoranta roku?

zajetynick

2012-08-23, 16:57
Im więcej czytam komentarzy w internecie tym bardziej jestem przekonany, że demokracja to zły ustrój dla ludzkości bo zbyt wielu debili chodzi po tej planecie. W ogóle nasz gatunek ma jakąś skazę.

sz...........an

2012-08-23, 17:05
Teraz na topie jest bycie palikotem i urbanem, i nie bycie mainstreamowym, stąd właśnie takie filmiki tworzone przez osoby które chca być inteligentne i myślą, iż takimi wstawkami otrzymają poklask :D

przecież to takie odmienne, stworzyć filmik o człowieku którego pewnie się nawet już nie pamięta, usłyszeć coś o pedofilach i połączyć te dwie sprawy - so not mainstream bro

Sawitar

2012-08-23, 17:07
sługaSzatana napisał/a:

BTW: Musisz być bardzo lubiany w swoim gimnazjum. Pewnie ci koledzy szluki dają, bo ty taki cool jesteś i po Kosciele jeździsz. Spoko. Łykaj dalej wszystko co wyczytasz na temat kościoła.


Masz czelność zarzucać mi gimnazjalne pochodzenie? Popatrz, że sam piszesz na poziomie gimnazjum + do tego proste argumenty nie trafiają do łepetyny.

plugnplay napisał/a:

Wogole co to za dyskusja na temat wiary? moge sobie k***a wierzyc w czajnik i gowno to wszystkich innych powinno obchodzic, ja ci nie zabraniam ateizmu, buddyzmu czy czegos tam jeszcze.


Zgadza się, ale jest jedna rzecz. ch*ja by kogoś obchodził katolicyzm, chrześcijaństwo czy inne żydowskie wierzenia, gdyby ta "wiara" nie wpie**alała się "z butami" do polityki, kultury czy humanistyki + do tego nie żerowała na publicznych pieniądzach.
Egoizm katolicyzmu nie zna granic. Jakby wprowadzono podatek kościelny i każdy katolik z własnej kieszonki miałby opłacać tych wszystkich nierobów i ich działalność społeczno-naukową :lol: to wszyscy czuliby się szczęśliwi.

SunLee

2012-08-23, 17:12
S.O.A.D. napisał/a:

@zajetynick

a czego bać się w kościele? tego, że manipuluje ogromnymi masami zbyt ludzi zbyt głupich by samodzielnie myśleć? i nie chodzi mi o duchowość/religijność człowieka.

a co do filmu i komentarzy: w Polsce jest kult JPII. masa polaczków będzie go bronić za wszelką cenę, tak na prawdę gówno wiedząc o tym człowieku. Że media mówią, że był zwolennikiem pokoju? Za jego "kadencji" obraziły się na chrześcijan religie islamu i judaizmu. cudowny JPII wizytował i chwalił ekwadorskiego dyktatora. krył kościelnych pedofili i zabraniał o tym mówić. zakazał (w encyklice kierowanej do katolików) korzystania z prezerwatyw i innych środków antykoncepcyjnych, nawet w afryce, a mówił przy tym o walce kościoła z HIV. ekskomunika grozi każdemu, kto dokonał aborcji lub in vitro. cudowny papież k***a.



Co za brednie wypisujesz - słuchałeś siebie??
- religie obraziły się - co to k.. za szit - islam się "obraził" . A co to - jola rutowicz że się obraża?? Rozumiem, że przed JP2 araby przesyłali nam kwiatki i pocztówki z mekki a za jego pontyfikatu pokazali ci język.
Judaizm się obraził???? Człowieku - z jakiej choinki się urwałeś? co to za stek bzdur - pokaż choć jeden dowód na to co mówisz.
Akuraz za to że nasz Papież pojechał do żydów spowodował tym ogromną aprobatę żydów na całym świecie - z ciebie to ignorant kompletny.

Zakaz stosowania prezerwatyw i sztucznej kontroli urodzin wynika z prawd wiary - tak samo jak to że grzechem powodującym exkomunikę jest aborcja i tu Papieź nie ma nic do tego - to wynika z zasady prawd naszej wiary.
Osoba dopuszczająca się tego sama nakłada na siebie exkomunikę.
I jeszcze jedno - Jezus umarł również za takich jak ty - zacznij myśleć i zmień swoje życie dopóki możesz.

Ręce opadają że tak dobry człowiek i wielki myśliciel, poważany na całym świecie, gdzie powstają o nim opery i masa przedstawien, tak poważany przez możnych tego świata w własnym kraju ma taką opinię - wstydź się.

Sawitar

2012-08-23, 17:16
Cytat:

Ręce opadają że tak dobry człowiek i wielki myśliciel, poważany na całym świecie, gdzie powstają o nim opery i masa przedstawien, tak poważany przez możnych tego świata w własnym kraju ma taką opinię - wstydź się.


Ktoś tu już pisał o efekcie manipulacji mediów, stąd opery, przedstawienia, pomniki, nazwy ulic, filmy o jego niesamowitości itd. A w rzeczywistości jest tak jak pisałem wyżej.

Keepo

2012-08-23, 17:36
Mikul58 napisał/a:

Niczego w tym śmiesznego nie widzę.



A ja widzę ten magiczny poker fejs Janka mimo że mu dzieci posp***alały to wyraz twarzy nie zmienił mu się nawet odrobinę :amused:
Pewnie pomyślał sobie "I tak was dorwę małe gnojki w tym przedszkolu uczy mój człowiek"