18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia w formie metafory

Sawitar • 2012-08-23, 03:08


Może taki przekaz niektórym uzmysłowi problem kościelnie gwałconych dzieci

Ty...........ta

2012-08-23, 03:22
Co do tego ma Jan Paweł ? Teraz pora obsmarować Benia a nie męczyć martwego.

Mikul58

2012-08-23, 03:24
Niczego w tym śmiesznego nie widzę.

przemoc239

2012-08-23, 03:52
Znowu..?

Duath

2012-08-23, 05:14
Wyr*chał cię ksiądz ? To mu k***a załóż sprawę . Jeżeli nie to przestań się tym interesować ,ciebie dupa nie boli .

rockface123

2012-08-23, 09:07
nie jestem wierzącym ale Jana Pawła II zostaw k***a w spokoju to był wporządku człowiek nie jakaś sekta co pie**olą o januszu chrystusu to był człowiek który wie kim jest i jakie są konsekwencję tego...



BMWswap

2012-08-23, 09:42
Jan Paweł II to był CZŁOWIEK jakich nie ma na tym świecie. i do tego jeszcze Polak, więc używanie jego wizerunku do czegoś takiego jest szczytem frajerstwa

ptaqdeloco

2012-08-23, 09:46
Na księży możesz jechać, ale od Jana Pawła to mi k***a babilońska wara !!!

Sarkos

2012-08-23, 10:10
Nie ma się co spinać w internecie, mam tylko nadzieję, założycielu tematu, że będę miał okazję dać ci kiedyś w ryj.

Wiesław_Jarząbek

2012-08-23, 10:19
daliście sie zmanipulować przez media i dla was każdy w sutannie to pedofil podczas gdy około 2 promile tego typu zaangażowań seksualnych jest łączone z duchownymi - źródło "Philip Jenkins: Forum: The myth of the pedophile priest'"

Strach pomyśleć gdyby statystyka pokazała że więcej pedofilów jest np nauczycieli. Ale to jest nie wygodne bo ludzie buntowaliby się przeciw systemowi tu nagonka nie przyniesie nic dobrego. Natomiast kościół wpływa na masy i ze swoimi poglądami hamuje postęp jak np in vitro czy tolerancja dla gejów. Jest za dużą jednostką którą trzeba zwalczyć. A wy to wszystko łykacie jak młode pelikany.


A z Janem Pawełem II to już w ogóle dziwna akcja;/

zajetynick

2012-08-23, 10:29
To fakt co pisze Agrest-lag, nie zbyt lubię kościół, ale walka z nim teraz bardzo przypomina tą w czasach komunizmu. Wtedy też z nim walczono bo kacapy się go bały... teraz jest dokładnie tak samo.

S.O.A.D.

2012-08-23, 11:13
@zajetynick

a czego bać się w kościele? tego, że manipuluje ogromnymi masami zbyt ludzi zbyt głupich by samodzielnie myśleć? i nie chodzi mi o duchowość/religijność człowieka.

a co do filmu i komentarzy: w Polsce jest kult JPII. masa polaczków będzie go bronić za wszelką cenę, tak na prawdę gówno wiedząc o tym człowieku. Że media mówią, że był zwolennikiem pokoju? Za jego "kadencji" obraziły się na chrześcijan religie islamu i judaizmu. cudowny JPII wizytował i chwalił ekwadorskiego dyktatora. krył kościelnych pedofili i zabraniał o tym mówić. zakazał (w encyklice kierowanej do katolików) korzystania z prezerwatyw i innych środków antykoncepcyjnych, nawet w afryce, a mówił przy tym o walce kościoła z HIV. ekskomunika grozi każdemu, kto dokonał aborcji lub in vitro. cudowny papież k***a.

Ni...........MJ

2012-08-23, 13:30
@up polaczkiem to ty jesteś. Strach o przyszłość skoro takie coś jak ty ma w przyszłości rządzić. Każdy myślący katolik ma swój mózg i nie uważa wszystkiego tak jak kościół chce, w końcu to też tylko ludzie którzy mogą się pomylić.


Kacapy znów w natarciu :facepalm:

marna

2012-08-23, 13:36
kolejny hejterski temat o kościele/katolicyzmie/księżach :-/ obkąsany ten temat już jest niemalże tak samo jak polityka. :roll: