18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedał

misiuu534 • 2014-01-19, 01:08
Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas pedał(gej) , który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(pedała) z widzenia(tylko i wyłącznie :-P ) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem -
"Ale bym sk***ielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny :-D

misiuu534

2014-01-20, 00:00
Raz mnie zaprosił, ale odmówiłem ;_; A tato nienawidzi pedałów, tak samo jak ja. Widzę, że wiele osób ma tutaj o to ból dupy. Jak się nie podoba to zadzwońcie do swoich chłopców, umówcie się z nimi i wypłaczcie się im w ramię.

zypon

2014-01-20, 00:17
misiuu534 napisał/a:

Raz mnie zaprosił, ale odmówiłem ;_; A tato nienawidzi pedałów, tak samo jak ja. Widzę, że wiele osób ma tutaj o to ból dupy. Jak się nie podoba to zadzwońcie do swoich chłopców, umówcie się z nimi i wypłaczcie się im w ramię.



bo widzisz... tym się różnimy, że ja parę razy w tygodniu miewam kontakty intymne z kobietami - przez co jak większość facetów mających zdrowe życie seksualne nie rozmyślam o gejach i nie robię na ich temat pokazów nienawiści na forach... bo mnie to zwyczajnie nie obchodzi czy są na świecie geje, czy nie, czy ubierają rurki czy k***a spodnie w kancik, nie interesuje mnie czy się zapinają w dupy, czy nie. A wiesz dlaczego ? Bo to k***a nie moja sprawa, a ja mam taką zasadę, że się nie wpie**alam obcym ludziom w życie, nie krytykuje jeśli się nie wpiedalają w moje sprawy i z zasady dobrze życzę - wszystkim.

Ale takie sfrustrowane, bezrobotne, niedouczone prawiczki jak ty muszą wylewać swoją frustrację na anonimowym forum... bo wtedy choć przez parę chwil czują się lepiej.

p.s.
trzeba być naprawdę karłem moralnym i nieudacznikiem żeby chcieć komuś wyjabać tylko dla tego że jest ubrany jak ciota.
A jeszcze większym zjebem jest ktoś, kogo to napawa dumą.

bapmek

2014-01-20, 01:15
misiuu534 napisał/a:

Raz mnie zaprosił, ale odmówiłem ;_;



Wiesz, że ta emotka oznacza płacz? Sens twojej wypowiedzi stawia cię w niekorzystnym świetle w związku z deklarowaną nienawiścią do homoseksualistów, tj. wygląda jakbyś żałował własnej odmowy, a co za tym idzie można wysnuć wniosek, iż marzy ci się ku*as w kiszce tudzież przełyku, ale boisz się tego poprzez fakt bycia synem wąsatego Andżeja, który wychował cię w atmosferze kurewstwa umysłowego, a strach i obrzydzenie samym sobą (przez odrzucanie pogardzanego popędu) sprawia, że ratujesz się nienawiścią do pederastów i samego siebie.

Współczuję.

ra...........el

2014-01-20, 14:27
tyle piw za to, że autor postu ma patologicznego ojca, mentalnością niewiele odstającego od ciapatych (oni tez każdego odmieńca by napie**alali tylko, że w kontekście religii)? słabo.

milk_powder

2014-01-21, 22:57
boże k***a, jakie to było ch*jowe, autorze..