18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedał

misiuu534 • 2014-01-19, 01:08
Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas pedał(gej) , który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(pedała) z widzenia(tylko i wyłącznie :-P ) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem -
"Ale bym sk***ielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny :-D

vitharis

2014-01-19, 10:43
To jeden z tekstów, które po przeczytaniu sprawiają, że czuję zażenowanie i wstyd, że przeglądam tą stronę.

R41NM4N

2014-01-19, 10:44
znaczy, wracając do tematu cel osiągnięty, niby nic wielkiego, a już wszyscy dookoła kłapią mordami o pedale, jestem z was dumny, dzięki waszej odważnej postawie biedroń ma szansę zaistnieć społecznie i może się na drugą kadencję załapie.
Gdyby olać pedalstwo jako temat debaty, takie marsze równości nie miały by miejsca, bo były by imprezą marginalną, ale że wszyscy tylko pie**olą jacy to są anty/propedalscy to mają grodzkie i inne wodę na młyn xD

St...........ke

2014-01-19, 10:52
Czyli Twój ojciec to taki "kozak w necie, p*zda w świecie"?

bapmek

2014-01-19, 10:57
Nie ma to jak chwalić się tatusiem burakiem, typowym wąsatym Andżejem ze budowy.

Robaki.

ulifont

2014-01-19, 11:06
kogo obchodzi, co piszesz?

preliator

2014-01-19, 11:06
Haha to tatuś tylko mocny w gębie i nie było go stać na jakąś głośniejszą uwagę pod adresem pedałka?
Poza tym gdy ktoś mówi coś w stylu "ale bym mu naku***ł" to zazwyczaj ma na myśli "ale bym go zru***ł".

wojan81

2014-01-19, 11:15
No to trzeba było mu napie**olic jak takie z was dwa twardziele. Co was powstrzymalo?

soadfan

2014-01-19, 11:25
Co to za moda, że się licytujecie czyj stary jest większym cebulakiem?

zypon

2014-01-19, 12:35
misiuu534 napisał/a:

Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas pedał(gej) , który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(pedała) z widzenia(tylko i wyłącznie :-P ) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem -
"Ale bym sk***ielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny :-D



twój tatuś musi być bardzo oczytanym, inteligentnym, wykształconym człowiekiem... jego wypowiedź sugeruje wręcz, że jest nadzwyczajnym erudytą

swoją drogą, to w ogóle chyba wesoła z was rodzinka, skoro przez coś takiego byłeś z niego dumny jak nigdy wcześniej... Tatuś w życiu nie zrobił nic bardziej pożytecznego niż wypowiedzenie idiotycznego "Ale bym sk***ielowi natłukł" ?

LucaBrasi

2014-01-19, 13:14
Cytat:

"Ale bym sk***ielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny



:facepalm:

Grono ludzi z ujemnym IQ powiększa się .

conejo

2014-01-19, 14:07
mmaakkss napisał/a:

A pilot motolotni zaczął bić brawo i się rozk***ił na wieżowcu


A wszystko to działo 11 września 2001 na manhattanie

zypon

2014-01-19, 19:51
Bituminiorz napisał/a:

Pedałek bo pedałek ale może posuwa Twoją siostrę bo ta leci na cioty w rurkach i uważa że pedały są słodkie?



żal dupę ściska prawiczku ?

ne...........fi

2014-01-19, 20:24
ch*jowa historyjka, na pohybel ludziom bezmyślnie agresywnym.

misiuu534

2014-01-19, 21:06
To nie jest bezmyślna agresja, kiedyś upił jakiegoś chłopaka i później go całował, ch*j wie czy go zdupcył, czy nie :-P

zypon

2014-01-19, 23:49
misiuu534 napisał/a:

To nie jest bezmyślna agresja, kiedyś upił jakiegoś chłopaka i później go całował, ch*j wie czy go zdupcył, czy nie :-P




taaa ? moze ciebie ? a moze twojego tate i dlatego taki zly jest.... :)