18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pedał

misiuu534 • 2014-01-19, 01:08
Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas pedał(gej) , który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(pedała) z widzenia(tylko i wyłącznie :-P ) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem -
"Ale bym sk***ielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny :-D

kasterian50

2014-01-19, 01:10
Za ojca tłuczącego pedałów zawsze piwko!

Ra...........py

2014-01-19, 01:24
A pilot motolotni zaczął bić brawo i się rozk***ił na wieżowcu

BongMan

2014-01-19, 01:26
A tobie już natłukł, czy póki co ukrywasz swoją orientację? :D

Tonfa

2014-01-19, 01:35
Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas prawicowa k***a której wydaje się, że jak coś się jej nie podoba, to stosuje metody człowieka pierwotnego (IQ pewnie niższe), który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(prawicową k***ę) z widzenia (tylko i wyłącznie bo z fasztystowskimi dupkami się nie zadaję) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem.
"Ale bym sk***ielowi wytłumaczył, że skoro ktoś nie wchodzi mu w drogę, szanuje innych, pomaga innym, płaci uczciwie podatki - to niech da mu spokój i pozwoli żyć jak chce!" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny!*

*Żart nie miał na celu urażenia ani prawej strony (są patriotami, katolikami i są ok!), tylko skrajnej prawicy (niewiele różniącej się od ciapaków oblewających kwasem kobiety, których zachowanie im się nie spodobało - bo np. nie chciała się z nim ożenić)

**Tak, bliżej mi do lewej strony! Dlaczego tak uważam, pomimo tego że jestem patriotą? Szanuję innych! Jak powiedział wielki polak JPII: "Nam nie wolno nienawidzić!"

Dziękuję.

Lopez

2014-01-19, 01:46
k***a, to jest bez sensu. :D
Rozumiem, cieszysz się że Ojciec nie lubi pedałów, ale byś mógł być dumny z Ojca gdyby rzeczywiście mu "natłukł", a nie tak tylko pie**oli pod nosem, gdy pedał już był 100m dalej od Was. Twój Ojciec po prostu pokazał że jest prostakiem i pipką, bo przecież mógł mu to powiedzieć w twarz i "natłuc" skoro tak mówi.

Takie to trochę jak JP na 100% u gimnazjalistów. :amused:

misiuu534

2014-01-19, 03:05
Muszę was zasmucić :( Sytuacja miała naprawdę miejsce, wczoraj, około godziny 16 :( Nikt nie bił brawa, tylko ojciec się trochę wk***ił :(

MonroeHutchen

2014-01-19, 03:09
tej, dobre, niedługo będzie wystarczyło napisać "jebac pedalow" żeby dostać się na główną, elegancko, jest progres

ArkaSzatana

2014-01-19, 10:17
@MonroeHutchen - dla pedałów to komplement.

astmuus

2014-01-19, 10:21
Tonfa napisał/a:


**Tak, bliżej mi do lewej strony! Dlaczego tak uważam, pomimo tego że jestem patriotą? Szanuję innych! Jak powiedział wielki polak JPII: "Nam nie wolno nienawidzić!"




Pytanie tylko, kto powiedział, że bycie prawicowcem od razu oznacza egoizm i nienawiść do drugiej osoby? :roll: Już Rothbard zauważył, że jest to błąd w rozumowaniu.


Polecam zapoznać się z Ruchem Libertariańskim. :)

Pozdrawiam.

is...........ay

2014-01-19, 10:26
@up: Przeczytałem: "z Ruchem Libertyńskim". :amused:
Źle się ze mną dzieje. :-|

Bituminiorz

2014-01-19, 10:39
Pedałek bo pedałek ale może posuwa Twoją siostrę bo ta leci na cioty w rurkach i uważa że pedały są słodkie?