18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedał albo hipster w tramwaju

FreeHouse • 2013-11-29, 13:38
Historyjki na pewno wcześniej nie było, bo to osobista obserwacja z dzisiaj. :D

Podczas podróży tramwajem zauważyłem dziwne zjawisko. Otóż na jednym z miejsc siedział pedał albo hipster, ch*j go tam wie. Tradycyjnie: glany HD, obcisłe czarne rurki podwinięte do kolan, wysokie czarne skarpetki wychodzące ponad buty, obcisła i za krótka czarna kurtka z plastiku imitującego skórę, pod spodem czerwona koszula w kratkę zapięta na ostatni guzik, czarna czapeczka umiejscowiona na czubku głowy (tak że przed zimnem nie ochraniała nic), białe wielkie okulary (co dziwnego nie były to Raybany), noga na nogę, jedna dłoń na kolanie a w drugiej obowiązkowo Iphone. A! Zapomniałbym... W nosie oczywiście kolczyk, taki jak krowy mają. Myślę sobie pedał jakiś na bank.

Ale co najważniejsze. Na twarzy miał dwa ogromne siniaki, rozciętą brew i wargi, podbite oko i rozbite jedno szkiełko w okularach. Wyglądał jak po naprawdę solidnym wpie**olu. I teraz przyznać się sadole, kto jest z Poznania i tępi hipsteriadę? :D

Monar24

2013-11-29, 21:40
MGC napisał/a:

czyli jak ktoś na co dzień wychyla się z Twojej skali mody, nie nosi bluzy JP, Prosto i kaptura na głowie to od razu w Twoim mniemaniu jest pedałem i hipsterem? Moda, ubiór jest pojęciem względnym i każdy ma prawo nosić to co chce. Ten koleś z tramwaju równie dobrze może wstawić się w obronie kogoś słabszego i dlatego był tak poobijany...


To Ty byłeś tym hipsterem ? Nie ma litości dla pedałów i ciot!

Dupa_Zza_Krzaka

2013-11-29, 21:45
Do czego to doszło, żeby sadole bronili pedałów!

Cobra121

2013-11-29, 21:48
clubber napisał/a:

Ja jestę z Poznania i tępię pedałów. :mrgreen:

A co bijesz kolegów?

HiSpect

2013-11-29, 21:50
Nie wierzę, że dajecie browary obrońcy zwierząt. To już nie jest sadistic.

ra...........el

2013-11-29, 21:58
autorze postu - to oczywiście twoja sprawa kogo uważasz za pedała czy hipstera a kogo nie, kogo i za co dyskryminujesz itp. jednak koles którego opisałes raczej nie wyglada ani na pedała ani na hipstera, więc jak bedziesz chciał następnym razem przypodobac się, wylizac dupę uber heterykom z sadistica to chociaż zapoznaj się ze znaczeniem słów których uzywasz bo póki co wyszedłes na cymbała który chciał byc smieszny :)

wubepe

2013-11-29, 22:01
MGC napisał/a:

czyli jak ktoś na co dzień wychyla się z Twojej skali mody, nie nosi bluzy JP, Prosto i kaptura na głowie to od razu w Twoim mniemaniu jest pedałem i hipsterem? Moda, ubiór jest pojęciem względnym i każdy ma prawo nosić to co chce. Ten koleś z tramwaju równie dobrze może wstawić się w obronie kogoś słabszego i dlatego był tak poobijany...



Dostałeś wpie**ol za pedalstwo.. Nie pie**ol, że się za kimś wstawiłeś.

PimpMyDick

2013-11-29, 22:02
Prawdziwy facet w damskie rurki się nie mieści.

RazDwaTrzy

2013-11-29, 22:33
Mam wrażenie, że większość komentarzy pochodzi od prymitywnego dresiarstwa :D .

Akranus

2013-11-29, 22:38
Ludzie k***a nie wiem co wam odj***ło, pełno komentarzy na temat tego że każdy ubiera się jak chce. To może jeszcze k***a każdy robi co chcę i wgl. oddajmy nasz kraj tuskowi albo tfu palikotowi? Nie jestem dresem ale jakieś normy muszą być, pedał to pedał dostał wpie**ol bo był pedałem. Jeśli wam to nie pasuje to idźcie na kwejka czy inne gówno o hipsterskiej gimbazie załóżcie swoje full capy i zapalcie sobie swojego pedalskiego slima. Cioty

miuzik10

2013-11-29, 23:08
Jak czytam komentarze typu "odwal sie od niego on ma odmienny styl" to k***a uwierzyłem że prawdziwe przeslanie sadistica juz dawno przeminelo...

bapmek

2013-11-29, 23:09
Namex napisał/a:

Wielcy obrońcy, kamratka wasza mać. A co jeśli to baba mu natłukła po mordzie ? Przecież taką p*zdę przeciętna kobieta, by jedną ręką zmiotła. Ewentualnie stary nie mógł znieść takiej cioty jako własnego syna i mu wbił trochę rozumu do głowy.




Gamratka, ośle.

Napie**alacze pedałów, ostre typy muszą z was być. Napie**alacie grupą czy solo?

WPIRKO

2013-11-29, 23:19
@up
A to nie wiesz ilu Cię biło?

bobson95

2013-11-30, 11:44
MGC napisał/a:

Ten koleś z tramwaju równie dobrze może wstawić się w obronie kogoś słabszego i dlatego był tak poobijany...


Tak k***a, stanął w obronie swojego chłopaka.

ScrappyCoco

2013-11-30, 13:43
Zwróciłes na niego uwage dlatego, ze uwazasz go za pedała? Dlatego tak dokładnie mu się przyjrzałeś od butów w górę? Spodobał ci się?

DawidJDM

2013-11-30, 14:44
O ja pie**ole ! Czytam topowy komentarz i czekam na zakończenie "żartowałem, rozj***ć hipsterów" czy coś, ale tam nic takiego nie ma. Ludzie k***a co z wami ? Nikogo ten pajac nie obronił tylko dostał wjeba za to ze jest ciotą i wygląda wk***iająco nawet z opisu.