18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PC fucks console hard

go...........et • 2013-12-11, 10:37
PC znowu górą.

~Velture

2013-12-11, 10:44
Ah jak ja lubię te hejty między pececiarzami i konsolowcami.
Szkoda ,że mam wyj***ne na to. Mam ps3, ps4 oraz laptopa gdzie mam więcej fpsów niż lamusy na pc po 5tyś..... Wyj***ne mam! hahahahahah. Gram gdzie mi pasuje i wygodnie dupe rozkładam na kanapie grając na konsoli albo w bf4 na max detalach przy ponad 150fps :*

Pozdro dla hejterów.

BongMan

2013-12-11, 10:48
Konsole są do gier, a komputery do wszystkiego. Z tym że jak chcesz mieć kompa do naprawdę dobrego grania, to musisz wpompować w niego kupę hajsu.

McMenel

2013-12-11, 10:48
Velture w lapku masz 8 rdzeniowego procka plus titany w SLI ?? Pokaż mi takiego lapka...
Zresztą o konsolach niech świadczy to iż pokazówka Forza 5 chodziła na i7 i GTX 680 i wyglądała lepiej niż na xklocu

RockyWood

2013-12-11, 11:18
@up

to jest kwestia ustawień a nie "okłamywanie". Ahhh... biedni konsolowcy.. pewnie nie mają opcji graficznych w grach ani nawet możliwości instalowania nakładek renderujących obraz :amused:

McMenel

2013-12-11, 11:34
To nie kwestia ustawień. Po prostu na E# nie mieli jeszcze gotowych konsol więc wszystko odpalali na PC mocniejszym niż konsole. A ewidentnie widać iż grafika na PC wersji Forza 5 jest lepsza. A my tu mówimy o średnim PC kontra konsola.

mateuszmatel

2013-12-11, 11:40
ch*j was to interesuje kto na czym gra. Pod tematami o starych grach pie**olicie, że kiedyś to były gry a teraz tylko grafika i skrypty, a jak pojawi się tamat konsole vs pc to wyskakujecie, że konsola ma ch*jową grafikę. Macie na Pc takie tytuły jak "Red dead redemption" serie "Fight night", "UFC", "infamous" "God of War" czy "Gran Toursmo"? Nie macie, Konsolowcy już dostali GTA V a na pc ciągle cisza. Więc nie mówcie, że konsole są ch*jowe bo, nie są. Wydając 1600zł na ps4 jestem pewien, że przez ok. 8-9 lata będe w stanie uruchomić na nim najnowsze tytuły, wydająć 1600zł na pc tego nie ma. Co prawda będe trochę tracił na grafice w porównaniu z pc jednak "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal", a grafika nie jest dla mnie ważna. Podobno bf3 był graficznie o wiele lepszy na pc, nie wiem, gram na konsoli i nie porównuje grafiki do tej z pc bo nie mam takiej potrzeby. Widzę, że pctowcy są zajebiście zakompleksieni bo to oni zaczynają to "wpjny", taki odpowiednik gimboateistów.

makabrax

2013-12-11, 11:40
Cytat:

na konsoli albo w bf4 na max detalach przy ponad 150fps


szkoda tylko że nie w full hd, ale to taki tam szczegół...

santaxl

2013-12-11, 11:43
hahahaha pecetowcom żal dupę ściska, ja za 2 tysie mam sprzęt, który uciągnie każdą grę przez najbliższe 5 lat, a wy będziecie tyle musieli wydawać co roku, aby pograć na średnich detalach.

606

2013-12-11, 11:48
@up chyba cię poj***ło, kupiłem peceta 6 lat temu za niecałe 1500 zł i gram w bioshock infinite prawie na full detalach. Kup konsolę sprzed 6 lat i spróbuj na niej odpalić jakąś nowość, powodzenia. Już nie mówię o tym, że taki np. Dishonored ZApie**alA, podobnie jak StarCraft II i inne gry, które są zajebiście wysoko oceniane. To, że nie pójdzie mi jedna gra na 500 jakoś mnie nie rusza, bo w to co chcę i tak pogram.


"laptopa gdzie mam więcej fpsów niż lamusy na pc po 5tyś"
To ten laptop kosztował chyba 15, albo tradycyjnie pie**olisz jak potłuczony.

McMenel

2013-12-11, 11:49
santaxl napisał/a:

hahahaha pecetowcom żal dupę ściska, ja za 2 tysie mam sprzęt, który uciągnie każdą grę przez najbliższe 5 lat, a wy będziecie tyle musieli wydawać co roku, aby pograć na średnich detalach.


Przez 5 lat na średnich detalach... Średnich na dzisiejsze standardy. Za 5 lat to będzie minimalny poziom detali na PC. Jeżeli teraz wydam 2k na PC to będę miał dziś lepszą grafikę niż na konsoli i za 5 lat także będę miał lepszą grafikę niż na konsoli. Czemu ?? Ponieważ obie te maszyny mają taką samą moc obliczeniową za 5 lat jak i w dniu zakupu. Takimi postami konsolowcy tylko potwierdzają swoją głupotę.

Qbas

2013-12-11, 12:08
PC górą? tylko w takich GIF-ach niestety ;)

spiepszaj_dzbanie

2013-12-11, 12:42
santaxl napisał/a:

a wy będziecie tyle musieli wydawać co roku, aby pograć na średnich detalach.


:shock: Wolne żarty. Trzeba sobie zrobić składaka (prawie 3 lata temu za ~1600zł) a nie kupować jakieś gówno w "MedjaMarkecie" po zawyżonej cenie.
Dla porównania: Komp kolegi kupiony w całości za 2500zł wymiękł przy moim składaku za ~1000zł mniej.
Mało tego - dalej chodzą mi najnowsze gry.
Pozdro, dalej dawajcie się nabijać we flaszkę marketom.

dnr

2013-12-11, 13:28
Jedyny argument konsolowców to 'exclusivy', jak GTA 5, istniejące (stworzone przez lobby konsolowe) właśnie dlatego, aby ktokolwiek te konsole kupował. Ale ja i tak mam wyj***ne na te gry, to, w co ja lubię grać na PC, nigdy nie wyjdzie na konsole, ale nie są to wielkie tytuły, więc konsolowcy nawet nie wiedzą co tracą, bo nikt o tym nie trąbi jak o GTA. Sam nawet w 4 część nie grałem bo mi się to znudziło, więc mam wyj***ne. A kompa i tak potrzebuję do pracy, programowania, więc nawet nie istnieje dylemat. Konsole są dla dzieciaków chcących ponapie**alać w button mashery, normalny człowiek i tak potrzebuje kompa do pracy za minimum 1000 zł, to już może dołożyć następny tysiąc czy półtora i mieć sprzęt równy konsoli, na który można bardzo łatwo piracić gierki i na nich przyoszczędzić następne setki zł :)

Murekkk

2013-12-11, 14:44
Konsole są robione tylko i wyłącznie pod hajs. Gdyby chcieli to by włożyli tam od razu dużo lepszy sprzęt niż w PCtach, ale po co skoro można co jakiś czas wydawać stopniowo nową generację konsol i trzepać hajs.