18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PC fucks console hard

go...........et • 2013-12-11, 10:37
PC znowu górą.

Schizo

2013-12-11, 21:25
santaxl napisał/a:

hahahaha pecetowcom żal dupę ściska, ja za 2 tysie mam sprzęt, który uciągnie każdą grę przez najbliższe 5 lat, a wy będziecie tyle musieli wydawać co roku, aby pograć na średnich detalach.



Kolejny cicho-ciemny, który pie**oli bzdury, powtarzając jakieś chore, stereotypowe gadki.

Merichuanen

2013-12-11, 21:42
Wy tu pie**olicie a ja gram sobie w gta 5...


Na xboxie oczywiście :) :roll:

Rzehooj

2013-12-11, 21:43
Merichuanen napisał/a:

Wy tu pie**olicie a ja gram sobie w gta 5...


Na xboxie oczywiście :) :roll:


Współczujemy :)

b7kj

2013-12-11, 21:56
Po pierwsze, jak masz pedalskie zapędy to ":*" możesz do kolegów wysyłać. Po drugie, nie wiem czy czytasz wybiórczo czy masz jakąś dysfunkcję mózgu ale wyraźnie napisałem że jak masz bazowe elementy i 1600 zł jest na modernizację to ok. Po trzecie R9 290X jest kartą młodszą od 780 o 5 miesięcy a od Titana o 8 miesięcy więc nie jest k***a dziwne że jest trochę wydajniejszy. Poza tym jak już tak usilnie chcesz zaznaczyć wyższość R9 tki to weź pod uwagę że ma 1 Gb pamięci więcej od 780ki oraz wyższe taktowania zegarów ;) podkręcasz i masz swojego radka. Pomijając fakt że GTX po podkręceniu ma mniejsze zużycie prądu pod obciążeniem niż R9 bez kręcenia.

Druga sprawa. O czym Ty k***a do mnie rozmawiasz ? Temat jest ciągle o utrzymywaniu full grafiki na PC przez karty 2-3 letnie. W jednym zdaniu piszesz o full grafice komputerowej, ja przez to rozumiem taką ilość fps że nawet przy spadku nie spadnie poniżej 40. A w drugim piszesz żeby odpalać na KOMPIE grę w jakości KONSOLOWEJ na takiej karcie. Zdecyduj się k***a.

Poza tym gratuluję tego radeona za mniej niż 700 zł oraz AMD (sądząc po ilości rdzeni to zapewne Phenom) i średniej 23 fps w M2033 w najwyższych ustawieniach. Biorąc pod uwagę fakt że zestaw i7 2600K 4,0 Ghz/ GTX 780/ 6 Gb RAM średnią ma 33 fps (ustawienia 2560x1600, Maks. Detale, AF x16) to trafiła Ci się nierealna wręcz okazja i osiągi komputera :roll:

pawelkrk00

2013-12-11, 21:57
Moim zdaniem nowe konsole nie wytrzymają tyle co stare skoro juz teraz mają moc jak sredni pecet myślę ze za 4 lata bedzie z nimi podobnie jak teraz ze starymi tzn rozdzielczość mniejsza niz hd i po 25 fps w porywach

EvulMastah

2013-12-11, 22:15
A ja do końca życia będę grał na PCcie, bo lubię MMO, LoLa i dobre strzelanki po necie. A jak mi się znudzi to odpalę 95% gier które są na konsoli (z padem lub bez), a na odwrót to nie działa niestety- i to jest całe podsumowanie tej wojny.

Zizu Ziomek

2013-12-11, 22:15
Poniesione koszty w ciągu życia konsoli (10 lat) czyli:
- Konsola1600zł + 2x droższe gry + dodatkowy komputer do neta/pracy albo i 2
- 2xPC/laptop po 2000zł + tańsze (jest trochę nawet freeware) gry
Koszty więc będą zbliżone.

Ilość i jakość gier:
-konsole mają trochę więcej gier AAA, zazwyczaj niższa jakość grafiki niż na PC, poza pierwszym rokiem lub dwoma
-Gry na PC może tworzyć każdy, więc jest ogromna ilość małych i średnich gier, które często mają lepszą grywalność i wyższy poziom trudności od tych AAA do tego do gier na PC jest więcej dostępnych modów.

Wygoda gry:
-Konsola w zasadzie wyłącznie podłączona do TV, mały wybór akcesoriów, często brak wyjścia jack więc słuchawek się nie podłączy bezpośrednio
-PC zarówno monitor jak i TV (w przypadku laptopa można sobie w miarę potrzeb przełączać), ogromy wybór akcesoriów.

Dodatkowe funkcje:
-Internet: na konsolach głównie multiplayer i market
-Filmy/muzyka: na konsolach krótka lista obsługiwanych formatów
-praca na konsolach całkowicie odpada (na dodatkowym komputerze niższy komfort przez mniejszą wydajność która do niektórych aplikacji jest potrzebna)

Moim zdaniem konsola przegrywa z PC, chyba że ktoś chce głównie grać w gry AAA.
Zestaw konsola+tani PC remisuje z mocniejszym PC.

Fa...........um

2013-12-11, 22:19
Temat o pc i konsolach?

Zlot głupich gimbów gwarantowany!

A teraz posłuchajcie śmieci-dzieci - wiecie ile wasze bóle kogo obchodzą? Wiecie? A no gówno! Jeśli krótkiego wacka musicie sobie rekompensować pie**oleniem, że "zlozylem sobie komputlek za kase mamusi i mom teraz lepsa grafyke nyz na konsoli! Jestem fajny!" to mam dla was dobrą radę - won stąd na kwejka czy inne gówno!

99% z was gimby tak pie**oli o przewadze pc nad konsolą bo ... musicie mieć jedno urządzenie do wszystkiego, bo mamusia wam hajsu na kompa i konsolę nie da, a jeszcze z salonu pogoni jak wróci z pracy i nici z granka.

Jak ktoś jest zapryszczonym fapiącym "graczem", to oczywiście musi mieć pc, aby tak jak wspomniałem kompleks krótkiego wacka i onanisty nadrabiać liczbą fpsów w BF. Jak ktoś po prostu chce sobie odpocząć i popykać w coś raz na jakiś czas - konsola jest dużo lepsza. Bezproblemowa, komfortowa i wygodna. Można się rozwalić na kanapie po ciężkim dniu i odpocząć młócąc w GTA. Albo zaprosić znajomych i pograć w jedną z gier ruchowych, których na pc zwyczajnie nie ma.

A teraz dalej się plujcie pryszczate ch*jki.

Rzehooj

2013-12-11, 22:20
Te wypisane bazowe elementy kosztują max 250 pln. Ty zaś zachowujesz się jakby ich wartość przerastała co najmniej 1k.

Co z tego, że młodsza? Chodziło o pokazanie, że cena nie jest równa jakości. Jak ktoś kupuje u zielonych to nic dziwnego, że płaci 2 razy więcej za to samo. Titan wyszedł wcześniej ale zobacz też karty graficzne od AMD z tamtego okresu. Minimalnie słabsze a tańsze od 1k do 1,8k. Czyli można było bez płacenia więcej niż ty mieć lepszą wydajność.

Temat dotyczył konsol i ich utrzymywaniu grafiki przez 5 lat. Owszem utrzymują ją, ale w jakości LOW. Tutaj jeżeli nawet kupisz tak denną kartę, że po 2 latach nie utrzyma full to i tak zajmie jej dodatkowe 3 lata zejście do jakości konsol. A na pewno koszt takiej słabej karty w zestawie jej odpowiadającym nie przekracza wartości konsoli. Utrzymanie full nie jest trudne.
Cytat:

A w drugim piszesz żeby odpalać na KOMPIE grę w jakości KONSOLOWEJ na takiej karcie. Zdecyduj się k***a.


Ciężko z czytaniem i interpretacją tekstu? Napiszę nieco prościej... "Aby porównać konsolę z PC w aspektach jakość/cena możesz sobie uruchomić grę w LOW na 'mocnej' karcie graficznej (czyli jakość z jaką pracują konsole) i czekać tyle czasu by ta grafika przestała wystarczać nawet na te LOW". Zobaczymy czy to będzie 5 lat czy też może 20. Jeżeli więcej niż 5 oznacza, że konsole za tą cenę są znacznie słabsze od pctowych "odpowiedników" cenowych.

A widzisz... i7 drugiej generacji oraz karta zielonych. Gratuluję ponownie. W przypadku metro NVIDIA zostaje daleko w tyle jeśli chodzi o wydajność za nawet wiele tańszymi odpowiednikami ATI. W razie jakichś obiekcji zapraszam do uprzedniej lektury odpowiednich testów.

@Tabernak jesteś pewny, że nie masz jakichś problemów w życiu? Brzmisz jakbyś wylewał swój własny żal za los, który Ci się przytrafił. Idź porozmawiaj z lekarzem, może nie ty jeden masz takie problemy jakie nam opisałeś.

Fa...........um

2013-12-11, 22:29
Rzehooj napisał/a:

@Tabernak jesteś pewny, że nie masz jakichś problemów w życiu? Brzmisz jakbyś wylewał swój własny żal za los, który Ci się przytrafił. Idź porozmawiaj z lekarzem, może nie ty jeden masz takie problemy jakie nam opisałeś.



Dupa cię boli że mam rację? Dobrze! Ma boleć! A ty możesz dalej udowadniać swoje bzdury, ale rób to forum LoLa czy innego szitu dla nołlajfów.

Ru...........tQ

2013-12-11, 22:30
Koniec k***a. Robicie ferment o to, która platforma jest lepsza, a która gorsza.

Ja pie**olę, świat się kończy. :facepalm3: