18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazerny proboszcz

~Griszon • 2012-06-24, 18:01
jak w średniowieczu :-/

Kriski

2012-06-24, 18:08
Ludzie już zaczynają się budzić i widzą że kościół to głupota i ciemnota, szkoda tylko że trochę powoli to trwa.

Wdr

2012-06-24, 18:09
Polska całą gębą k***a chyba czas podpalić parę kościołów i pogonić zj***ną wiarę

Mar0

2012-06-24, 18:12
A tak spuścić wpie**ol pedałowi w czarnej sukience, to może ceny poszły by w dół?

McMenel

2012-06-24, 18:24
Sierpem i młotem przepędzimy stąd watykańską stonkę.

bloodwar

2012-06-24, 18:38
Słyszeliśmy wiele mitów o pazerności księży, o tym jakie cuda techniki mają w domach i jakimi to limuzynami się wożą więc swego czasu chcieliśmy przeprowadzić akcję analogiczną do "pokaż lekarzu co masz w garażu" - obfotografiować wszystkie stojące przy domach księży samochody i wyciągnąć jakąś średnią wieku i wartości. Niestety, już przy pierwszym domu ponieśliśmy porażkę bo od bramy zwyzywała nas żona księdza a potem z posesji synkowie pogonili sztachetami :-)

djoshin

2012-06-24, 18:51
Bóg tak wiara jasne ten burdel zwany kościołem katolickim nigdy!!! ja chodze na mszę z pastorem gość ma żonę więc dzieci nie r*cha udziela komunii bez problemu ślub też a co najważniejsze nie pcha się jak gówno w trawę do chałup po kolędzie ile dajecie pedofilowi złodziejowi po kolędzie ja daje 10 sekund potem spuszczam psy

dr_dex

2012-06-24, 18:54
Cytat:

pazerny proboszcz

klasyczny przykład pleonazmu ;)

Morei_Sky

2012-06-24, 19:44
Popieram, każdy pastor to spoko gościu ! Wogóle wszystko za darmo robią i się cieszą że Ci pomogli,Choc zdarzają się okey księża, pare razy mnie wlaśnie tacy na stopa przewieźli i byli zajo ludzie ;p

wodzwioski

2012-06-24, 20:36
Dziś religia, jutro mitologia - i tak to się właśnie skończy!

hycel

2012-06-24, 21:48
"Ignoracyjnie"
A tak serio, nie dziwne, że się chłop wk***ia, w seminarium mu obiecywali majbachy "Stasiek, k***a, jak będziesz proboszczem to wszystko będziesz miał" a tu ch*j, wj***li go na jakieś zadupie gdzie mu po złotówce dają. Bidaczek.

gin

2012-06-24, 21:49
Kościół nie różni się niczym od urzędów. Pracują tam ludzie którym się wydaje, że to ludzie są dla nich a nie oni dla ludzi.

macleod

2012-06-24, 22:14
No i znowu jestem dumny że jestem ateistą :jezdziec:

Katolicyzm w Polsce to zaścianek i średniowiecze :walikonia:
Ale jak zniosą celibat to chętnie zostanę księdzem bo to fach jak się patrzy :mrgreen:

jasnejasne

2012-06-25, 00:07
Ja jebie jakie to k***a głupoty wyczytuje...

W każdej społeczności są czarne owce, chamy, prostaki i złodzieje.

To nie jest człowiek który ma powołanie który służy ludziom i im pomaga to j***ny materialista i złodziej a nie ksiądz. Więc odpie**olcie się k***a od chrześcijaństwa i Boga bo takie coś jest wszędzie nie tylko w kościele.

Osobiście chodze do kościoła gdzie wspólnote od zera zbudowali zakonnicy, ojcowie Dominikanie wraz z społecznością. Z każdym rokiem dołaczają nowi parafianie, a rozgłos o braciach Dominikanach coraz bardziej slyszalny jest w Szczecinie. Został zbudowany wspaniały kościół (Plac Ofiar Katynia 1) oddany do użytku w 2000r od zera zbudowany z pieniedzy parafian i ludzi dobrej woli. Ojcowie nie są skąpi i wszelkie datki przeznaczaja na wykończenie kościoła ktore trwa do dzisiaj. Pieniadze sa przeznaczane na utrzymanie kościoła i wykonczeniówke np. ławki, system grzejników, nagłośnienie, witrarze, kapliczke, w planach jest zrobienie balkonu i zakup organów (bardzo drogie). Nie ma chamstwa tylko pomoc i wsparcie wraz z przykościelnym Caritasem. Organizowane są zbiorki na kolonie i wakacje dla dzieci z biednych rodzin itp itd tak mozna wymieniac w nieskonczonosc.. Na msze przychodzi duzo młodzierzy i studentów bo msze nie sa nudne a kazania madre i z przekazem, bez odpie**alania pacierzy i głupich grozb czy cos w tym stylu jak to w innych ma miejsce.

I nie pie**olcie mi tu tekstów w stylu "katolicy to pojeby", "chrześcijaństwo jest ch*jowe", "spalić kościoly"

Jesteś ateistą? Badz sobie nim ale siedz cicho i nie obrażaj nas katolików, bo my do Ciebie nic nie mamy. Wierz sobie w kogo chcesz co chcesz, nie chcesz wierzyć? Nie wierz. Proste.

Na prawde przykro mi to wszystko czytać. Gimbusownia zasrana.. ;/ ehh pomodle sie za Was

Rafal1757

2012-06-25, 00:26
Jestem wierzący ale postawa księży totalnie mnie od kościoła odsuwa. Dzieje sie tak przez ich pazerność. Za odprawienie głuupiej mszy do ślubu krzyczą sobie ponad 1,5 koła ? Najniższa pensja. A powinno być co łaska.
taka ciekawostka - wiecie, ze księża maja specjalny fundusz służący do płacenia alimentów na ich dzieciaki :P fajnie co