18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazerny proboszcz

~Griszon • 2012-06-24, 18:01
jak w średniowieczu :-/

oskiboski

2012-06-25, 01:06
Pogonić sk***ysyna do roboty za 1.5k to się ch*j szacunku do ludzi nauczy! :terror:

ptak

2012-06-25, 07:53
Dla mnie to za mało bierze ,powinien się cenić a nie tak mało
Jaki ten naród głupi jest to brak słów ,ale jak to się mówi polak mądry po szkodzie ,jak jeszcze ich bardziej pognębi może zrozumieją

PS do szczecina
Ja tam widzę coraz więcej osób w dwóch dużych świątyniach bożych CH Galaxy i CH Kaskada
a czy to różnica kto jest bogiem PLN czy Jezus

Masterof

2012-06-25, 08:03
A ja tam pie**ole ten cały cyrk i już matce zapowiedziałem, gdybym się autem rozpie**olił, czy coś ma organy oddać, czy to do szpitala, czy schronisku na karmę, a resztę spalić i rozsypać w ogródku koło moich poległych puszystych przyjaciół :)

Cogito

2012-06-25, 08:33
Ci co tak najwięcej tutaj hejtują to pewnie co niedzielę z mamusią i tatusiem za rączkę idą do kościoła.

Jejkob

2012-06-25, 08:51
k***a dałbym mu szatana kijem po łbie. Zwykły stary dziad, taki jak każdy inny...

Magnic

2012-06-25, 08:57
Dlatego ja pie**ole kościół jako instytucje i pozostaje przy Biblii.
A i ateiści, jedna ciekawostka. Wiecie kto założył 1 kościół (ludzie chodzą, płacą itp)? Ateista (zaufane źródło). Tak więc ten burdel który teraz mamy zawdzięczamy wam ateiści. Chrześcijanie stworzyli wiarę ale kościół powstał za pośrednictwem zachłannego ateisty.

Dico666

2012-06-25, 09:26
Są księża ch*je i są księża z powołania, nie ma sensu przez jednego zjeba obwiniać cały Kościół.

babycow

2012-06-25, 10:11
Treaz jak nauczycielka bd chcial mnie wziac do tablicy bd jej odpowiadal 'odejdz szatanie'

chomik1234

2012-06-25, 10:48
"...jak Pan będzie to w letewizji pokazywał, to mnie jeszcze k***a nie pochowa j***ny..." heheheh

oeming

2012-06-25, 11:06
Mnie boli to, że po mojej śmierci moja rodzina będzie musiała użerać się z podobnym ch*jem tylko dlatego, że wypisałem się z kościoła :-(

blendziooh

2012-06-25, 11:15
Legalna mafia i tyle. Nie ma sensu wchodzić dalej, zagłębiać się w tą wiarę czy rzeczywiście to prawda czy zwykła szopka bo tego nikomu nie udowodnisz. Jednak ja sobie przeanalizowałem pare spraw i wyszło mi, że coś jest nie tak.
1) Księża za głupi pogrzeb biorą sobie hajsu jak lodu. Na pogrzebie mojego dziadka kazał sobie bulić 600 zł, nie mówiąc już o opłatach w tym kościelnym sekretariacie.
2) Kiedyś przed bierzmowaniem (czyli kilka lat temu) podczas mojej spowiedzi, podczas wyznawania grzechów ksiądz przerwał mi mówiąc "no dobra, dobra, kończymy" po czym odmówił ten wierszyk i sp***olił.
3) Księża z dzieciakami, księża korzystający z prostytutek - co chwile o tym słychać.
4) na całym świecie jest mnóstwo religi. Zakładając, że nasza wiara jest tą jedyną, to chcecie powiedzieć, że reszta świata (islam itp) jest robiona w ch*ja? Oni "nie pójdą do nieba"?

No śmieszne to dla mnie jest, do kościoła nie chodzę prawie od 3 lat i nie żałuję, bo tam siedzi banda wrednych złodzieji i tyle. Wożą się samymi fajnymi samochodami, a któryś tam nawet maybachem jeździł za 2 bańki. Sorry, ale założenia tej wiary są takiej, aby pomagać biednym. W Islamie każdy ma obowiązek pomagać biednemu, czy mu się podoba, czy nie. A u nas ksiądz zapie**ala limuzyną, a pod kościołem siedzą i żebrzą kobiety z małymi dziećmi.

Bóg - Tak. Kościół - Nie. Wiem, że to się gryzie, ale cóż, ktoś do tego doprowadził.

Klapki Mojżesza

2012-06-25, 11:48
Smutne, że przez pryzmat takich ludzi jak ten człowiek ocenia się ogół księzy i kościół.

Maruda76

2012-06-25, 11:57
@ jasnejasne

Głupoty to Ty wypisujesz. Oczywiście , że "w każdej społeczności są czarne owce, chamy, prostaki i złodzieje" ale kiedy się ich zdemaskuje to się ich kara, zwalnia ze stanowiska, czy cokolwiek. A w kościele co ? przenosi się do innej parafii i koniec. Ilu księży siedzi za pedofilię ? Wszystko jest tuszowane i to jest właśnie sedno sprawy!

Wychowałem się w rodzinie głęboko katolickiej, ale kiedy zacząłem samodzielnie myśleć, zobaczyłem na własne oczy wszechobecną hipokryzję katolików. To co się teraz wyprawia to nie jest nawet parodia wiary, tylko legalna zorganizowana mafia złodziei i pedofilii.
Każdy porządny człowiek (a co dopiero katolik) po ujawnieniu ciemnych faktów z życia dowolnego księdza powinien domagać się jego ukarania i wydalenia z kościoła, a oni jeszcze ich bronią.

NAPISAŁEŚ: "Jesteś ateistą? Badz sobie nim ale siedz cicho i nie obrażaj nas katolików, bo my do Ciebie nic nie mamy."
HAHAHA Nie mogę... Czy Ty w ogóle czytasz to co piszesz ?
My do Ciebie nic nie mamy - ale siedź cicho!!! HAHAHAHAHA

To ja napisze tak: Ja też do Ciebie nic nie mam - ale SPIE*DALAJ najlepiej na forum radia maryja.
Co w ogóle święty katoliku robisz na Sadisticu ?

l__s2

2012-06-25, 12:20
k***a taczek po gnoju na wsi nie mają, żeby sk***ysyna wywieźć stamtąd?

al...........10

2012-06-25, 12:46
Aż żal czasami, że człowiek nie urodził się takim podłym sk***ysynem. Zostałoby się księdzem i nie martwiłoby się o pieniądze nawet na zachcianki dla swojej kobiety i ewentualnych dzieci.