18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Paul Walker wędruje w górę w rankingu aktorów

luxik1988 • 2013-12-03, 15:15
Witajcie. To mój pierwszy temat.

Chciałbym podzielić się skromnym i zastanawiającym przemyśleniem. Jak wszyscy wiemy, Paul Walker (aktor znany z serii filmów o szybkich i wściekłych) nie żyje. Niektórzy go lubili, inni mniej, niektórych w ogóle nie interesował jego żywot.

Z ciekawości sprawdziłem przedwczoraj pewną rzecz - ranking aktorów na filmweb.pl

http://www.filmweb.pl/rankings/person/actors/male
http://www.filmweb.pl/person/Paul.Walker#

Przedwczoraj był poza 300 w rankingu.
Wczoraj był już 126.
Dzisiaj na razie jest 85.

Myślę, że do końca tygodnia będziemy mogli stawiać go w pierwszym rzędzie aktorów razem z takimi gwiazdami jak Sir Anthony Hopkins, Al Pacino, Jack Nicholson.

Wyprzedza np. takich aktorów jak: Henry Fonda, Humphrey Bogart, Sean Bean, Gregory Peck, Jeremy Irons, Michael Fassbender, Jack Lemmon.

Jestem zażenowany takim stanem rzeczy. Przy całym szacunku do Paul'a Walkera nie był on aktorem wybitnym. Ba! Nie był on nawet aktorem dobrym.

Mam nadzieję tylko, że pośmiertnego Oskara dla najlepszego aktora nie otrzyma, bo zwyczajnie na to nie zasługuje.

Zapraszam do dyskusji.

andrewerty

2013-12-03, 19:40
każdy się śmieje a świeczki ['] na fejsie nie ma mu kto postawić...

sono

2013-12-03, 19:56
@up
To jest świeczka? Zawsze myślałem że to są dwie nogi i wypięta dupa. Człowiek się jednak całe życie uczy.

Ceembe

2013-12-03, 20:16
Nazywanie go "nawet nie dobrym" aktorem to też przykład dna intelektualnego, bo w filmach których zagrał poradził sobie zdecydowanie powyżej przeciętnej, grał lekkie i odmóżdżające role, przestańcie w końcu k***a czepiać się jego gry aktorskiej bo w żadnym "patetycznym" dziele nie zagrał.

Zresztą każdy kto tak po nim jeździ bankowo walił konia do Evy Mendes w "Szybkich i wściekłych" a teraz nagle nazywa to filmem dla gimbazy żeby zarobić trochę wirtualnych browarów...

Trzyszcz

2013-12-03, 20:21
A czemu sadistic nie może go zdegradować z powrotem do czwartej setki?
Głosujcie ;]

myha

2013-12-03, 21:46
jak by się nie rozj***ł to bym nawet nie widział że ktoś taki istniał

Orsi

2013-12-03, 21:55
dogip napisał/a:

Znając społeczność sadistica do końca dzisiejszego dnia (czytaj doby) będzie w pierwszej 10.


Challange accepted :amused:

ko...........ie

2013-12-03, 21:58
Teraz spojrzałam na tagi i prawie sama umarłam ze śmiechu, genialna kolejność - szybki, wściekły, martwy, sztywny. xD Jednak dam piwo. :D

TomdeX

2013-12-03, 22:03
Aktorem był dobry, nie wybitnym, ale nie pie**olcie, że nie był dobry aktorem. Wystąpił między innymi w "Running Scared", jeśli nie widziałeś to się k***a nie powinieneś wypowiadać w tym temacie, jedziemy dalej jeden z ostatnich jego filmów: "Hours", bardzo dobrze zagrany. TO że nie dostawał ról, nie znaczy, że był kiepski, obejrzałem bardzo dużą część jego filmografii i jego śmierć mnie bardziej przybiła niż niejedna śmierć sławniejszych aktorów... A kto chce obejrzeć jego filmy to polecam, "The Lazarus Project" też jest fajny. Zasługuje na miejsce w pierwszej 150, ja zagłosowałem na niego rok temu, dałem mu 7/10, bo na tyle zasługuje.

pemb

2013-12-03, 22:07
Kto to jest Paul Walker?

"No i tak cię to boli do k***y nędzy? Może w taki sposób będą chcieli oddać "hołd" zmarłemu aktorowi. Sam sobie obejrzę wszystkie części "F&F" z jego udziałem. A tobie ch*j w dupę..."
A sobie zwalę przy jego fotce.

!Timon

2013-12-03, 22:30
Jak ktoś zazdrości sławy zmarłym to niech sobie w łeb pie**olnie i będzie miał to samo w skali swoich znajomych i rodziny.
Zmarli są wdzięcznym obiektem do podziwiania bo już nie są w stanie sp***olić tego co stworzyli. :)

flourishman

2013-12-03, 22:57
Tu nie chodzi o podziw dla niego. Jak już było napisane wcześniej. Jedni go lubili, inni nie. Jak ktoś gościa nie lubił, to po ch*j się w ogóle wypowiada? Że marny aktor, że to, że tamto... Jak przeglądam sadola i widzę temat, który mnie nie interesuje to scrolluje dalej. Proste. Ale niektórzy nie potrafią takiego ominąć, tylko będą hejcić albo pisać w ogóle nie śmieszne "dowc**y" dla kilku wirtualnych piw. Zamarzyła się takim kariera bożyszcza sadoli... A to, że nagle jego oceny poszły w górę, to też jakoś nie specjalnie mi leży, ale co zrobisz...?

hideharu

2013-12-03, 23:08
Filmweb to najbardziej syfiasty portal i powinien być zamknięty. Admini Filmwebu to puste tępaki które nie mogą sobie poradzić z 1 forum filmowym, a co dopiero z tyloma. Wszelkie te rankingi to 1 wielki syf. Ocenia się przez pryzmat sympatii. Przykład Waltza który zajmuję 7 miejsce wyprzedzając min Nortona, Hanksa i Eastwooda. Jeszcze lepiej ma się Tarantino zajmujący w rankingu miejsce 12. Wyprzedza tym samym Lewisa czy Oldmana. To z aktorów. 14 miejsce Lawrance to dla mnie nieporozumienie ale ok. Ale brak w Topce takich filmów jak RoboCop, Terminatory, Trylogia Powrotu do przyszłości, pierwszy Nieśmiertelny, Obcy, Indiana Jones, i jeszcze wiele takich filmów. ( za mało Kurosawy czy Hitchocka) Mamy zamiast tego Igrzyska Śmierci, Służące czy Django ( nie ma co się oburzać wiem że dużo sadoli lubi Tarantino ale są lepsze westerny których próżno szukać w top 300, a co dopiero w top 100.

luxik1988

2013-12-03, 23:20
@ hideharu

Masz całkowitą rację. Znam wiele westernów, które powinny być znacznie wyżej niż osławiony ''Django''.

Portale traktujące o tematach poważniejszych powinny być zamknięte dla gimbów i zarezerwowane dla ludzi 18+.

Obejrzy taki dwa-trzy filmy w życiu, nie zna historii kinematografii i wypowiada się na tematy, o których nie ma jakiegokolwiek pojęcia.

sramdozlewu

2013-12-03, 23:39
Przeciętny aktor, który grał w filmach dla dzieci. Nie rozumiem tego fenomenu. Ale taki skok jest naturalną koleją rzeczy, tak samo było po premierze "Jesteś Bogiem", po śmierci Michaela Jacksona, Amy Winehouse...

Peciak

2013-12-04, 00:28
Heath Ledger w tym samym rankingu jest na 14 pozycji. Z całym szacunkiem dla niego, ale w wieku 28 lat dorobić się takiej pozycji? Zadziałał tutaj podobny mechanizm jak w przypadku Paula Walkera. Jest to znany mechanizm, tylko czekać co się stanie, jak Ci naprawdę wybitni aktorzy czy inne osoby zaczną umierać.

Szkoda chłopaków, lubiłem filmy z ich udziałem (może poza Bruobek mautejn). Z chęcią obejrzałbym kolejne (tylko nie w stylu Broubek mauteijn). Nie zmienia to jednak faktu, że nie zasłużyli na tak wysokie noty w tych rankingach.