18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paul Walker wędruje w górę w rankingu aktorów

luxik1988 • 2013-12-03, 15:15
Witajcie. To mój pierwszy temat.

Chciałbym podzielić się skromnym i zastanawiającym przemyśleniem. Jak wszyscy wiemy, Paul Walker (aktor znany z serii filmów o szybkich i wściekłych) nie żyje. Niektórzy go lubili, inni mniej, niektórych w ogóle nie interesował jego żywot.

Z ciekawości sprawdziłem przedwczoraj pewną rzecz - ranking aktorów na filmweb.pl

http://www.filmweb.pl/rankings/person/actors/male
http://www.filmweb.pl/person/Paul.Walker#

Przedwczoraj był poza 300 w rankingu.
Wczoraj był już 126.
Dzisiaj na razie jest 85.

Myślę, że do końca tygodnia będziemy mogli stawiać go w pierwszym rzędzie aktorów razem z takimi gwiazdami jak Sir Anthony Hopkins, Al Pacino, Jack Nicholson.

Wyprzedza np. takich aktorów jak: Henry Fonda, Humphrey Bogart, Sean Bean, Gregory Peck, Jeremy Irons, Michael Fassbender, Jack Lemmon.

Jestem zażenowany takim stanem rzeczy. Przy całym szacunku do Paul'a Walkera nie był on aktorem wybitnym. Ba! Nie był on nawet aktorem dobrym.

Mam nadzieję tylko, że pośmiertnego Oskara dla najlepszego aktora nie otrzyma, bo zwyczajnie na to nie zasługuje.

Zapraszam do dyskusji.

Machol

2013-12-03, 18:08
No to wysłać tam Sadolowych trolli i ciekawe jak nisko upadnie. Z pewnością nie ominie nas potem echo bólów dupy przez pół internetu i dalej ;-)

DmNQ

2013-12-03, 18:17
Nie mów ze nie był aktorem dobrym , bo był. Ale fakt faktem cała historia którą opisałeś jest śmieszna.

adrian_k

2013-12-03, 18:17
Teraz tylko zostaje im zbić hajs na kolejnej części Szybkich, bo Paul zagra tam po raz ostatni (pewniak, skoro część zdjęć mają), zginie gdzieś w komputerowym wypadku a na końcu dadzą napis w stylu 'Ku pamięci ..', 'Film dedykujemy ...' etc.
Szkoda tylko gościa, zawsze wydawał się normalny i pewnie wielu tutaj zaraził smykałką do aut.. :)

karrbon

2013-12-03, 18:20
Zabił się to się zabił, na ch*j drążyć temat?

mateuszmatel

2013-12-03, 18:24
To co, wrzucamy mroczków na 1 miejsce?

Sylarr

2013-12-03, 18:25
Całkiem normalne zjawisko. Z Jamesem Gandolfinim po śmierci było tak samo.

BoriaS

2013-12-03, 18:25
Paul Walker raczej będzie się kojarzył tylko z serią Szybcy i Wściekli tak samo jak Seann William Scott jako Steve Stifler.

sebeksbk

2013-12-03, 18:28
widocznie jego gra po śmierci sie polepszyła

Mikita

2013-12-03, 18:44
Osobiście uwielbiam serię "Szybkich i Wściekłych" od czasów podstawówki, samego Walkera również uważałem za dobrego aktora ale wk***ia mnie widok powiadomienia na pejsbuku że jakaś kolejna tępa p*zda polajkowała kolejny zj***ny fajpedż dotyczący śmierci typa. Jeszcze pare tygodni temu mało kto wiedział co to w ogóle jest...

wormarder

2013-12-03, 18:44
dogip napisał/a:

Znając społeczność sadistica do końca dzisiejszego dnia (czytaj doby) będzie w pierwszej 10.




itemeczek

2013-12-03, 18:47
Hmm, jak miałem 12 lat napisałem wierszyk o straconej miłości, znam kilka dzieł Broniewskiego i Miłosza. Myślę, że czyni to ze mnie pewnego rodzaju poetę.
Teraz moje pytanie:
Jeśli trafię samobója w jakiś efektowny sposób i media nagłośnią sprawe, to czy mógłbym otrzymać pośmiertnie literacką nagrodę Nobla, żeby moja rodzina mogła przeżyć od pierwszego do pierwszego?

luxik1988

2013-12-03, 18:50
@ itemeczek

Próbuj. Do odważnych świat należy. Zobaczymy jak się sprawa potoczy.

Riffer

2013-12-03, 19:30
Kiedys jakis koles co w filmie szczal do kwiatka, w tle ofc i byl na filmwebie wyladawal na 1 miejscu w rankingu :D , sila intranetu ;]

luxik1988

2013-12-03, 19:37
@ govinem

Pamiętasz nazwisko tego gościa?

A tak swoją drogą kiedyś na filmwebie też robił furorę gościu, który w prawie każdym swoim filmie grał albo zwłoki na płocie albo rozjechane zwłoki. Nazwiska też niestety nie pamiętam. :-D