18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie

bbbddd • 2014-05-16, 15:07
szkoda gadać...

kamik306

2014-05-17, 10:02
A ta p*zda "motorowa" to specjalnie do lewej krawędzi dojechała, żeby w martwym punkcie się schować na dłużej?

m.statystyka

2014-05-17, 10:15
nie wyprzedza się środkiem. Dziękuję, dobranoc.

Nihilista

2014-05-17, 11:28
pikpok napisał/a:

Nie wyprzedza się z prawej strony.


Najpierw się uniosłem i chciałem prostować komentarzem, widząc ile osób Twoją bzdurę poparło, ale potem zrozumiałem, że to najlepszy wyznacznik liczby dzieci na sadisticu :) Spokojnie, kiedyś też zaczniecie poruszać się po drogach czymś więcej, niż rowerem i powoli będziecie zgłębiać niuanse ruchu drogowego - wszystko przed Wami. Młodość piękna rzecz.

DanekBoss

2014-05-17, 11:59
to niech oni uważaja zapie**alaja na tych motorkach i mysla ze sa krolami szos powinni jezdzic za samochodem a nie sie wpie**alaja w kazda szczeline ogolnie moje zdanie to rozjeżdzac ich bo polowa to nawet przepisow niezna

YeeZooS

2014-05-17, 12:21
Czytam wasze wypociny i się zastanawiam czy k***a nie znalazłem się na onecie.
Dzieci, k***a. Albo nie macie prawa jazdy, albo jesteście tak ułomni. Mamusia dała wam szlaban na skuter, to wylewacie żale na forum? Jestem motocyklistą. Śmiało, przypie**ol we mnie w takiej sytuacji. Nie patrz w lusterka. A potem patrz na świat przez kratkę.

4h...........ch

2014-05-17, 12:50
Ok, gość jechał ze 30, problem było jechać środkiem pasa ruchu? Motocyklista też zmienił pas na ich wyimaginowany pas zwany linię przerywaną. Zawinili obaj.

hubi96

2014-05-17, 13:16
bercik raider na piździku :)

snejq

2014-05-17, 16:23
Z prawej strony to sie nie wyprzedza raczej w terenie niezabudowanym, bo w miescie o to ciezko, ale nie wyprzedza sie pomiedzy autami na trzeciego a pozniej pie**olenie "patrzcie w lusterka - motocykle sa wszedzie"

boberm

2014-05-17, 16:47
@Autor: Pomijając te wszystkie przepisy i zasady, pisane i niepisane, to tym swoim gównem tak nie kozacz gdzie ty jeździć nie możesz, bo nawet maluch może cię tak zmielić, że nikt nie pozna ani ciebie ani twojego rowerka.

~PowerBoBass

2014-05-17, 19:16
bbbddd napisał/a:

ja sobie moge jezdzic po calym pasie, lewo/prawo od lini do lini



Kodeks Ruchu Drogowego

Dział I. Przepisy ogólne

1. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego działania, które mogłoby spowodować zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego, ruch ten utrudnić albo w związku z ruchem zakłócić spokój lub porządek publiczny oraz narazić kogokolwiek na szkodę. Przez działanie rozumie się również zaniechanie.


Nie powinieneś jeździć jak pajacyk po całym pasie. Także nie wytykaj innym, że powinni zajrzeć do przepisów, skoro sam nie znasz wszystkich. Ogółem, gdybyśmy wszyscy stosowali do powyższej, pierwszej w kodeksie zasady, życie na drogach byłoby piękniejsze. Ale tak nigdy nie będzie.

Edek88ful

2014-05-18, 10:12
Rejestracja CNA nie ma co sie dziwic idiota z Nakła. Cała akcja dzieje sie w Bydgoszczy

kothletino

2014-05-18, 22:51
Jest kodeks ale są też niepisane zasady o których istnieniu większość ludzi nie ma pojęcia, chodzi o kulturę.

kiper1

2014-10-22, 06:01
bbbddd napisał/a:


zapraszam do przepisu drogowego, przyda ci sie ; )




no niestety kolego to Ciebie odsyłam do kodeksu ruchu drogowego ;) Artykuł bodajże 16 zasady poruszania się ruchem prawostronnym ;)
jesteś zobowiązany do jazdy przy prawej krawędzi jezdni, i tak wiem powiesz że pojazdy dwuosiowe i więcej lecz niestety pojazdy jednośladowe też to tyczy ;)