18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie

bbbddd • 2014-05-16, 15:07
szkoda gadać...

CooS

2014-05-16, 16:40
Wku*wia mnie niesamowicie to sranie się motocyklistów. Prawko mam od 3 lat a już miałem tyle sytuacji że jakiś motocyklista na milimetry się ładował między dwa samochody bo on przecież jest Panem na drodze a jeszcze Ci taki pokaże środkowy palec bo jest szybszy. Nie mówię, że wszyscy motocykliści są źli, bo są i tacy i tacy, tak samo jak kierowcy. Wszyscy powinni na drodze zachowywać się odpowiedzialnie, nikt nie będzie za nikogo myślał a wiadomo że w aucie jest dużo bezpieczniej i większość ludzi czuje się pewniej niż na motocyklu. Więc apel do motocyklistów nie bądźcie ch*jami, jeśli już chcecie sobie pozapierd*lać to róbcie to też z głową i myślcie również za kierowców którzy przy waszej dużej prędkości poprostu nie zdążą was zauważyć.

A co do filmiku to gościu miał włączony kierunkowskaz(przypatrzcie się) a motocyklisty mógł naprawdę nie zauważyć(co wcale nie usprawiedliwia tego że zachował się jak idiota)

szymek61

2014-05-16, 18:02
Bydgoszcz, moje miasto takie piękne :amused:

Autor

2014-05-16, 18:40
ul. Szubińska i typowy Naklak w typowo Nakielskim wozie jak zawsze coś musi odpie**olić.
Przestroga dla przyjezdnych; uważać na tab. rej. CNA - dramat i tragikomedia...

siemax

2014-05-16, 19:47
się chciała przytulić skodzinka

PatrolZG

2014-05-16, 20:09
Lipton94 napisał/a:

PatrolZG Co nie zmienia faktu, że złamał przepis i nie dość, że połamałby nogi, to jeszcze odszkodowania by nie dostał, a kierowca by się tylko śmiał do posrania.

i jeszcze jedno:
kierunka, kierunka, kierunka, kierunka .

Masz 28 lat i ortografii nie ogarniasz?



Po pierwsze nie złamał przepisu, masz prawo jazdy maksimum 2 lata ( o ile masz ) więc wybaczam. Odszkodowanie by dostał, nie wiem na jakiej podstawie takie dziwy wypisujesz. Jak kierowcy zniżek nie szkoda, to pewnie by się śmiał do posrania, pod warunkiem że byłby kompletnym idiotą.

Kierunek to zwykły skrót, jak matma itp., to nie jest forum prawnicze. A przede wszystkim to nie błąd ortograficzny.

Chłopie, idź pomóc rodzicom w pracach domowych, to że masz 18-20 lat to znaczy że nie jesteś dzieckiem, ale absolutnie nie czyni się osobą dorosłą. Czytaj, obserwuj, wyciągaj wnioski, patrz kto robi z siebie idiotę i w jaki sposób nie popełnić jego błędów. Na swoje opinie przyjdzie jeszcze czas.

wojt-yła

2014-05-16, 20:09
Ja bym k***e na MOTORZE jeszcze spryskiwaczem potraktował :D

Stranuh

2014-05-16, 22:06
uważaj na samochody, lusterka są wszędzie...

Misiek_KRK

2014-05-16, 23:00
Panowie i panie, co się k***a dzieje w tym kraju. Gdzie wy robiliście prawka. Zawinił kierowca skody i nie ma co szukać winnego w kierowcy motoru. Jechał zgodnie z przepisami. Czy lubicie "dawców" czy nie to trzeba być prawdziwym h*jem żeby obwiniać motocyklistę.
...
nie nie mam motoru i nie toleruję głupot na motorach.

Bu...........KK

2014-05-16, 23:07
Liczyłem na więcej :/

Rubaszny

2014-05-16, 23:14
Weź tym gównem lepiej po chodniku jeździj

mrlewy

2014-05-16, 23:22
A ja dam piwo, bo nie dość, że z filmik z mojego miasta to jeszcze w dali widać moją szkołę. Taka popularność :krejzi:

Ko...........on

2014-05-16, 23:23
Przecież patrzył, wyjechał zbyt leniwie i nie trafił motocyklisty.

PustySocho

2014-05-16, 23:30
Teoretycznie można wyprzedzać z prawej tak mówią przepisy, ale k***A jest napisana zasada, że się z prawej nie wyprzedza. Tak samo masz dupą po sraniu, nigdzie nie masz nakazu podcierania, ale to robisz...
Prawy pas na ogół jest traktowany jako pas wolniejszy(autobusy. traktory, tiry, etc), a lewym zawsze wyprzedzamy. Gdzie wy się jeździć uczyliście?!
W Wilkowyjach?

ktd

2014-05-16, 23:32
Mam nadzieję że następnym razem będzie hard.

KingOfDarkness

2014-05-16, 23:34
@PustySocho: Ahaha o k***a! Gdzie ta zasada "jest napisana"? :lodowka: i z kim sobie ją napisałeś? bo na pewno nie jest napisana w PoRD. Najpierw postaraj się o to, żeby wszyscy stosowali się do prawdziwego przepisu, nakazującego jazdę jak najbliżej prawej krawędzi - zajmowanie prawego pasa jeśli jest pusty. Później dopiero ustalaj sobie niepisane zasady, że wyprzedza się tylko z lewej... co jest śmieszne (w mieście. Ten przepis obowiązuje na autostradach i drogach szybkiego ruchu i jeśli chodzi o te drogi, to rzeczywiście "jest napisana zasada")