18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrol w służbie społeczeństwu

Essent • 2018-03-19, 19:03
Witajcie :lol:


Mam obiekcje co do pierwszego przypadku :kawa:

krzyks

2018-03-19, 19:09
orisuniek napisał/a:


Mam obiekcje co do pierwszego przypadku :kawa:



Ze światłami go naciągnęli, ale z rowerzystą mieli rację :kawa:

~Velture

2018-03-19, 19:11
krzyks napisał/a:



Ze światłami go naciągnęli, ale z rowerzystą mieli rację :kawa:


Jak obejrzeć w zwolnionym to faktycznie czerwone miał w momencie przejazdu przez linię poprzeczną.



Do tego zmiana pasa na ciągłej.

mygyry

2018-03-19, 19:28
Eeee wszystkie odcinki drogówki i tym podobne będą teraz lądować na sadolu?

moskalowy

2018-03-19, 19:43
"emerytowany" - pouczenie.

Essent

2018-03-19, 19:44
Usprawiedliwiam się tylko tym przypadkiem z pierwszych sekund.Trochę oczekuję wytłumaczenia i konwersacji tej sytuacji.Wiem,mogłem przyciąć ale wolałem wrzucić całość. :kawa:

saves

2018-03-19, 20:02
@krzyks
Żółte światło nie oznacza "ciśnij gaz, to zdążysz".

~Velture

2018-03-19, 20:12
orisuniek napisał/a:

Usprawiedliwiam się tylko tym przypadkiem z pierwszych sekund.Trochę oczekuję wytłumaczenia i konwersacji tej sytuacji.Wiem,mogłem przyciąć ale wolałem wrzucić całość. :kawa:


Przecież dałem wam wszystkim screena który ucina całą dyskusję...
Gość przejechał na czerwonym. Masz w moim poście powyżej screena który to ewidentnie pokazuje.
Koniec tematu.

Jakby nie był takim złamanym kutafonem i przyznał się a potem okazał skruchę to założę się, że by skończyło się mandatem. No ale pan Janusz wolał dyskutować i jeszcze zwalać winę za swoje łamanie przepisów na policję.

Zachowywał się jak zjeb to tak też został potraktowany.

Zdrowy22

2018-03-19, 20:48
Zasady postępowania na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną są dosyć proste, a wyznacza je rozporządzenie Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych. Co dokument mówi o świetle żółtym? To zabrania wjazdu na skrzyżowanie, chyba że w chwili jego zapalenia samochód znajduje się na tyle blisko sygnalizatora, że gwałtowne zatrzymanie miałoby spowodować zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W związku z sygnalizacją świetlną kierowca może popełnić dwa typy wykroczenia. Po pierwsze może zacząć zbyt ostro hamować, chcąc za wszelką cenę zatrzymać się przed skrzyżowaniem. Jeżeli funkcjonariusz uzna, że w ten sposób stworzył zagrożenie dla ruchu drogowego lub utrudnił ruch pozostałych pojazdów, ma prawo ukarać go mandatem karnym o wysokości od 100 do 300 złotych. Dodatkowo do konta prowadzącego zostaną dopisane 2 punkty karne.

banerr

2018-03-19, 20:50
No k***a z sadola robi się schronisko dla psów. JP II.

Zdrowy22

2018-03-19, 21:00
Więc skoro radiowóz poruszał się z prędkością 50 km/h istniało spore ryzyko iż kierujący Oplem rozpoczynając manewr nagłego hamowania mógł stworzy zagrożenie dla ruchu drogowego...

Wiem, że zaraz pewnie polecą hejty, ale zdarzyła się w moim życiu obrona pracy magisterskiej na kierunku prawniczym i częścią praktyk zawodowych w Sądzie Apelacyjnym było stworzenie uzasadnienia wyroku UNIEWINNIAJĄCEGO w przypadku sytuacji w 95% przypominającej powyższą...i nieprawdą jest iż sąd zawsze przyznaje rację policjantom..w tym przypadku ich nadgorliwość jest wręcz rażąca..

~Velture

2018-03-19, 21:30
Zdrowy22 napisał/a:

Więc skoro radiowóz poruszał się z prędkością 50 km/h istniało spore ryzyko iż kierujący Oplem rozpoczynając manewr nagłego hamowania mógł stworzy zagrożenie dla ruchu drogowego...

Wiem, że zaraz pewnie polecą hejty, ale zdarzyła się w moim życiu obrona pracy magisterskiej na kierunku prawniczym i częścią praktyk zawodowych w Sądzie Apelacyjnym było stworzenie uzasadnienia wyroku UNIEWINNIAJĄCEGO w przypadku sytuacji w 95% przypominającej powyższą...i nieprawdą jest iż sąd zawsze przyznaje rację policjantom..w tym przypadku ich nadgorliwość jest wręcz rażąca..


Gość przejechał NA CZERWONYM. Ślepy jesteś?

W ogóle nie ogarniam tej całej dyskusji i pie**olenia o żółtym skoro typ przejechał na CZERWONYM a nie żółtym.

Jeśli ktoś jest ślepy i ma problem to wrzucam 2gi raz:


Widzicie? CZERWONE!

banerr

2018-03-19, 21:31
Powinni sobie to puszczać.

Piotru70

2018-03-19, 21:48
Mogli chociaż wrzucić materiał z tego odcinka robotami drogowymi o których mówił gościu z pierwszego zatrzymania.

KlinikaAborcyjna

2018-03-19, 23:02
Facet przejechał na żółtym policjanci na czerwonym i oni oczywiście nie stworzyli zagrożenia zalatuje tu trochę hipokryzją.
Z drugiej strony facet jeździ jak pirat może to go nauczy ostrożniejszej jazdy. :idzwch*j: