18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrol w służbie społeczeństwu

Essent • 2018-03-19, 19:03
Witajcie :lol:


Mam obiekcje co do pierwszego przypadku :kawa:

Umahel

2018-03-21, 18:58
Czy przypadkiem ostatni pan, w mercedesie, nie jest byłym policjantem?
"Nawet jeszcze coś takiego, emerytowany"
No i dziwne że dostał pouczenie a wcześniej gosciu dostał za to samo mandat.

piotrFr

2018-03-21, 22:01
burn1878 napisał/a:

^k***a zgrywacie debili czy nimi jesteście?
Koleś przejechał na czerwonym, kiedy sygnalizator miał niemal nad swoim autem.
Jechał z prędkością 60km/h kiedy zapaliło się żółte, do skrzyżowania miał ok. 15-20m
Przy tej prędkości czas reakcji zajmuje ok 20m przejechanej drogi plus droga hamowania od jego rozpoczęcia to kolejne 15-20m, więc tylko debil by w takiej sytuacji zaczął gwałtownie hamować, bo i tak zatrzymałby auto dopiero na środku skrzyżowania.
Fakt, jechał za szybko, ale niewiele za szybko, nie na tyle by mieć zabrane prawko. Wymusił pierwszeństwo na rowerzyście i tylko to było bezpośrednim zagrożeniem bezpieczeństwa na drodze. Zatrzymanie auta za takie coś to jednak kpina. Facet został potraktowany na równi z przykładowym debilem który prowadzi auto mając 2 promile.



Ale pierdzielisz. W momencie, gdy zapaliło się czerwone miał dobre 10-15m do skrzyżowania. Światło żółte trwa 3 sekundy więc jeśli jechał tak jak twierdzisz 60kmh to w momencie zapalenia się żółtego światła był min 60m od skrzyżowania. Nawet biorąc pod uwagę ten czas reakcji i drogę hamowania podana przez ciebie, zdążył by się zatrzymać dwa razy.

borsq

2018-03-22, 03:44
Jeżdżą w kółko od Trasy Zamkowej do ul. Struga bo tam są długie proste i raczej trudno znaleźć kogoś, kto jedzie przepisowe 70. Nabijają tam sobie statystyki, bo tak najprościej i po najmniejszej linii oporu. Lepiej by z tego wypacykowanego wozidełka wyściubili nosy i pogonili to żulerstwo, co domaga się prawa do żłopania piwska na bulwarach. Takie jeżdżenie wte i wewte jak na filmie, to tylko marnowanie kasy podatnika. Lepiej oddali by to auto do innego wydziału. Znajomek ostatnio zwolnił się z Policji, po tym jak gangusów w wypaśnym mietku, musiał gonić Corsą 1.3.

Sonal

2018-03-22, 09:24
Nihilista napisał/a:

Zawsze? Nigdy na żółtym nie przejeżdżasz? Dlaczego bezczelnie kłamiesz? Poza tym ciekawe co powiesz, kiedy Ci zimą zestaw wjedzie zobaczyć czy masz w środku ładnie urządzone. Żółte nie w każdym przypadku zabrania wjazdu za sygnalizator, panie pseudokierowco.



Pobyt w Holandii chyba za dużo dziur w Twoim czerepie pozostawił. Wyraźnie napisałem, że w TAKIM PRZYPADKU (domyślnie - jak na filmiku) się zatrzymuję - zawsze - a nie dociskam gaz do dechy, skaczę z pasa na pas by ostatecznie wpie**olić się na czerwonym.
A na zapalonym żółtym nad moim samochodem oczywiście zgodnie z tym co dopuszczają przepisy - na pewno przejechałem.

wglowiesieniemiesci

2018-03-23, 00:19
no własnie tamten za telefon mandat a ten w mietku pouczenie centralnie to nie jest policja to jakaś kpina za nasze pieniądze