18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patriotyczne graffiti

Mavver57 • 2013-02-09, 16:06
Kilka patriotycznych graffiti.




Ogólnie nie lubię graffiti (może dlatego, że wszędzie tylko ku*asy i jakies ksywki), ale te akurat przykuły moją uwagę.

prawiebezglowy

2013-02-09, 16:22
Mavver57 napisał/a:


Ogólnie nie lubię graffiti (może dlatego, że wszędzie tylko ku*asy i jakies ksywki)



bo namalowane ku*asy i ksywki to nie graffiti.

Sowa1984

2013-02-09, 16:23
Jednak tatuaż robi większe wrażenie...

Witkovito

2013-02-09, 17:13
ta kladka to tak sobie patriotyczna bo jakby nie bylo to zydy tamtedy sie przemieszczaly

AmorPatriae

2013-02-09, 17:16
I to jest graffiti, a nie jakieś kibicowskie gówno

sramnapolske

2013-02-09, 17:17
historia Polski, piękna... teraźniejszość - idź pan w ch*j!!!

aleksander6

2013-02-09, 17:17
W Poznaniu są ciekawe wrzuty przy pst ;)

borisklinga

2013-02-09, 17:21
kibicowskie, huliganskie, wandalskie...tak teraz ci mlodzi ludzie demoluja stadiony, bija sie miedzy soba
ale zobaczcie z drugiej strony, to wlasnie oni sa jednymi z lepiej przygotowanych do walki z wrogiem w razie konfiliku
jakos nie widze zeby spedalone studenciki rwaly sie do walki, pewnie za kase tatusia szybko by czmychnęli za granice zamiast stanąc w obronie Ojczyzny

stąd własnie ta nagonka na huliganów-kibiców, celowe działąnie mające na celu wyeliminowac najbitniejsze jednostki narodu

otwórzcie oczy Polacy

Sledziu_w

2013-02-09, 17:23
@up
Problem w tym, że taktyka "kupą, mości panowie, kupą" niewiele może tu zdziałać.
Ewentualny wróg nie będzie do nich strzelał z armatek wodnych, więc nie wiem, w jaki sposób kibole i wandale są lepiej przygotowani do walki w razie konfliktu.

Tępą siłą nie osiągniesz nic. Trzeba mieć jeszcze trochę mózgu.

AmorPatriae

2013-02-09, 17:26
@borisklinga
Po części masz rację, ale tylko po części. Sprostuję moja wcześniejszą wypowiedz: jak widzę nabazgrane mazakiem rts, łks u mnie w Łodzi na odnowionych kamienicach i wyremontowanych budynkach to mnie taka złość bierze, że mam ochotę tych debili napie**alać bejzbolem po kolanach i nadgarstkach.

hace

2013-02-09, 17:36
pozwolę sobie coś dorzucić :








-57-

2013-02-09, 17:37
no i to jest sztuka :D

borisklinga

2013-02-09, 17:40
Sledziu,

Jak myslisz która jednostka będzie sprawniejsza bojowo

A. Kibole i huliganie dowodzeni przez jakiegoś wojskowego ktory zna sie na rzeczy

B. Banda emopedałow z liceum-technikum, gdzie polowa ma -3 z WF-sprawnosci fizycznej a reszta zwolnienia od lekarza bo "ma uczulenie na parkiet na sali gimnastycznej", ogolnie jakies anemiczne chuchra. Mam tu na mysli roczniki mlodsze niz 88, ktore juz nie łapał pobór. Skąd i gdzie oni mogli nabyc jakies tam nawyki, jedyny kontakt z przemoca fizyczna mieli w kiblu jak ich starsze roczniki "kociły"

innymi slowy pseudointelektualiscie, dla ktorych szczytem mozliwosci jest nakrecenie vloga i pie**olenie smutów przed kamera

ds...........gr

2013-02-09, 17:55
@borisklinga
Przeczytałem twoją wypowiedź, a za chwilę zjechałem niżej a tam filmik 'kibic cracovii'. I teraz sam nie wiem co o tym sądzić.