18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Passacik zabrał się za wyprzedzanie

Pan_Doktur • 2012-11-23, 17:59
Mało brakowało, a tanio nerki bym sprzedał :dead:



Nie było bo moje

solteck

2012-11-23, 19:48
nie, że szerokie, tylko że jest :D

teken

2012-11-23, 19:54
I te przezajebiste diody LED poprawiające wyk***iście widoczność.
Ostatnio jak narodowy parował to co drugi frajer na LEDach zapie**alał, totalni debile.

brK.

2012-11-23, 20:04
teken napisał/a:

I te przezajebiste diody LED poprawiające wyk***iście widoczność.
Ostatnio jak narodowy parował to co drugi frajer na LEDach zapie**alał, totalni debile.


Światła do jazdy dziennej sprawiają, że Ciebie widać, a nie Ty masz widzieć..
Mnie bardziej nurtuje pytanie kto tak sp***olił tą drogę, że jest zakręt z barierkami do tego i nie ma lini ciągłej, a sytuacja może się zdarzyć każdemu nawet na prostej drodze jeżeli dwie osoby zapragną wyprzedzać naraz. Z drugiej strony to pewnie tam ładnie zasuwałeś widząc w jakim czasie wykonałeś manewr, więc jakby nie było to też jest zagrożenie :)

Grzyb18

2012-11-23, 20:18
Co raz więcej ludzi nagrywa swoją jazdę. Fajnie, fajnie.

slevintrans

2012-11-23, 20:28
Ja też mam cały czas kamerkę włączoną ,można takie maleństwo kupić za 200zl ,debili nie brakuje ,a w razie czego lepiej mieć to nagrane.....

yogi

2012-11-23, 20:29
Panowie, marmolicie jak stare rury. JA BYM ZAWRÓCIŁ...
DO tych, którzy napiszą "gówno byś zrobił" klucz od kół mam już porysowany,
jest gotowy do działania w bocznej kieszeni drzwi razem z gripowymi rękawiczkami.

Kilka razy po ryju dostałem i wiem, że to boli ale w takiej sytuacji satysfakcja jest bezcenna

angelbike

2012-11-23, 21:11
Dlaczego nagrywa? Bo na przykład gdy jakiś cygan chce odszkodowanie wymusić to takie nagranie jest dowodem przeciwko niemu. A tak nawiasem mówiąc uważam że kamerka + CB powinien mieć każdy kierowca - CB oczywiście nie tylko do unikania kontroli - ci co posiadają wiedzą dlaczego :)

teken

2012-11-23, 21:39
brK. napisał/a:


Światła do jazdy dziennej sprawiają, że Ciebie widać, a nie Ty masz widzieć..
Mnie bardziej nurtuje pytanie kto tak sp***olił tą drogę, że jest zakręt z barierkami do tego i nie ma lini ciągłej, a sytuacja może się zdarzyć każdemu nawet na prostej drodze jeżeli dwie osoby zapragną wyprzedzać naraz. Z drugiej strony to pewnie tam ładnie zasuwałeś widząc w jakim czasie wykonałeś manewr, więc jakby nie było to też jest zagrożenie :)

źle się wyraziłem, miałem na myśli widoczność JEGO na drodze, przy czym, w czasie deszczu czy mgły diody LED można sobie wsadzić głęboko w dupe i sprawdzić czy w ustach widać światło.

brK.

2012-11-23, 22:18
teken napisał/a:

źle się wyraziłem, miałem na myśli widoczność JEGO na drodze, przy czym, w czasie deszczu czy mgły diody LED można sobie wsadzić głęboko w dupe i sprawdzić czy w ustach widać światło.


Bo to są światła do jazdy dziennej, każdy kto ma chociaż trochę rozumu powinien wiedzieć, że w czasie mgły czy deszczu należy włączyć światła mijania.

gumak2008

2012-11-23, 22:27
jednak kamerki w samochodzie strasznie przyciagaja takie zle sytyuacje

chinchil

2012-11-23, 22:39
aaahh k***a mało brakowało i byś stary był na hardzie liczę że nie miałeś pasów to jeszcze byś pokazał nam jak latasz :)

mataertest

2012-11-23, 22:53
gratulacje, żeś to wstawił akurat w rok po tym jak to nagrałeś, w tą samą datę tylko z innym rokiem

wympal

2012-11-23, 23:08
i było zapie**alać? szkoda, że miałeś ten margines, inaczej dwóch siebie wartych zrobiłoby zacny materiał na harda.

MudPie

2012-11-23, 23:25
Czemu bez dźwięku ?

D00ZER

2012-11-23, 23:27
Mr Zakapior, co to za model kamery bo dobry obraz? gdzie i za ile kupiłeś?