18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Passacik zabrał się za wyprzedzanie

Pan_Doktur • 2012-11-23, 17:59
Mało brakowało, a tanio nerki bym sprzedał :dead:



Nie było bo moje

Carnom

2012-11-23, 19:01
2 inteligentów przed zakrętem wyprzedza ... brawo

Pan_Doktur

2012-11-23, 19:02
cinoslav napisał/a:

Mogę wiedzieć czemu nagrywasz jazdę samochodem?




Bo na drugi dzień jak trzeźwieje to nie pamiętam gdzie byłem :roll:

mnt_13

2012-11-23, 19:06
j***ny król szos z diodkami w zderzaku

cinoslav

2012-11-23, 19:07
@upup
Zamiast j***ć facepalmy odpowiedziałbyś jak człowiek ignorancie, po kiego ch*ja to nagrałeś?

Pan Kot

2012-11-23, 19:09
@up
jak wyjdziesz z gimnazjum zrobisz sobie prawko i trochę pojeździsz to się sam dowiesz

pkh

2012-11-23, 19:13
Mamy jego numery, dawaj na komendę :D :D

thez

2012-11-23, 19:14
Nie po to się na paska wykosztował, żeby za jakimś uj***nym kontenerem jechać ;-)

DUŻO ludzi ciężko znosi jazdę za ciężarówką. Choćby się k***a zabić mieli to muszą wyprzedzić. Pokazują, że ich 1,5t auto może być szybsze od 40t auta? Nie łapie tego.

cinoslav

2012-11-23, 19:14
Pan Kot napisał/a:

@up
jak wyjdziesz z gimnazjum zrobisz sobie prawko i trochę pojeździsz to się sam dowiesz



Tak się składa, że mam prawo jazdy, ba- mam nawet własny samochód, i ani ja, ani żaden mój znajomy nie nagrywa swojej jazdy autem. Pytanie proste jak 2+2, a wy k***a zamiast zwyczajnie odpowiedzieć, szukacie jakiejś zj***nej zagrywki w pogoni za wirtualnym piwem. Nie zesraj się z tego poczucia dorosłości mistrzu ciętej riposty.

Czy taka 'taśma' starcza, aby w podobnej do tej sytuacji móc zgłosić to na policję, blachy dostatecznie widoczne?

majkel1615

2012-11-23, 19:19
Masz rok prawko około. Wch*j kilometrów naj***łeś i dużo na drodze widziałeś. ja pie**ole :ks_homer:

mpv

2012-11-23, 19:25
cinoslav, Ja mam prawko już coś koło 20 latek i jak patrz e co się dzieje na drogach to tez mnie nachodzi chętka nagrywania, tak na wszelki wypadek, żeby nie było wątpliwości. Jedyne co mnie powstrzymuje to obawa że te kamerki jak magnes przyciągają takie sytuacje. :lol: Aczkolwiek palców by mi zabrakło żeby policzyć podobne wydarzenia na drodze gdzie poczułem powiew kosy na karku. Kiedyś się nie uda przez jakiegoś debila, a i mnie się może noga powinąć to będzie przynajmniej można po mnie tu coś wstawić :evil:

Pan_Doktur

2012-11-23, 19:30
cinoslav napisał/a:



Tak się składa, że mam prawo jazdy, ba- mam nawet własny samochód, i ani ja, ani żaden mój znajomy nie nagrywa swojej jazdy autem. Pytanie proste jak 2+2, a wy k***a zamiast zwyczajnie odpowiedzieć, szukacie jakiejś zj***nej zagrywki w pogoni za wirtualnym piwem. Nie zesraj się z tego poczucia dorosłości mistrzu ciętej riposty.

Czy taka 'taśma' starcza, aby w podobnej do tej sytuacji móc zgłosić to na policję, blachy dostatecznie widoczne?



Tak można zgłosić jeśli widać numery oraz data i czas są poprawne (w przybliżeniu). Jest to traktowane jako dowód w sprawie.

Pamiętacie Felka?
http://www.sadistic.pl/felek-pogromca-szos-vt126306.htm

Felek dostał 1000zł za linie i niebezpieczną jazdę, a pijaństwa mu nie udowodnili bo jak?

@up jeżdżę już prawie 2 lata z kamerą, a dopiero sensowny jeden film więc różnie z tym przyciąganiem.

Propos datę muszę poprawić

maxboats

2012-11-23, 19:31
Pajace j***ne cinoslav zadał proste jak drut pytanie, a wy k***a ciśniecie mu facepalmy itp bzdety.

Ponawiam pytanie czy nagranie wykonane wideorejestratorem może stanowić dowód, w razie stłuczki .etc ?


cinoslav

2012-11-23, 19:41
mpv napisał/a:

cinoslav, Ja mam prawko już coś koło 20 latek i jak patrz e co się dzieje na drogach to tez mnie nachodzi chętka nagrywania, tak na wszelki wypadek, żeby nie było wątpliwości. Jedyne co mnie powstrzymuje to obawa że te kamerki jak magnes przyciągają takie sytuacje. :lol: Aczkolwiek palców by mi zabrakło żeby policzyć podobne wydarzenia na drodze gdzie poczułem powiew kosy na karku. Kiedyś się nie uda przez jakiegoś debila, a i mnie się może noga powinąć to będzie przynajmniej można po mnie tu coś wstawić :evil:



Dzięki, po prostu zastanawiało mnie, czy jest to spowodowane własnymi pobudkami, czy zwyczajnie niektóre firmy zatrudniające kierowców kontrolują w ten sposób pracownika.
Widzę, że tylko na ludzi twojej daty można liczyć przy tak prostym pytaniu.

sw...........rk

2012-11-23, 19:44
za własny materiał a nie milionowa kopia popularnej wrzuty piwo