18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkowanie Jak Pierdoła - Jak sobie z tym radzić

Stix13 • 2013-09-24, 10:26
Materiał własny.

Ostatnio z uporem maniaków ludzie parkują jak sieroty. Nasila się to coraz to bardziej... Trzeba walczyć z takimi osobnikami.

W tym przypadku (legitymacja inwalidzka) nie wiadomo czy ktoś nie miałby cholernego problemu ze zdrapaniem karnego k*tasa, więc został ukarany tylko kartką i wpisem na Sadolu :D

A co do legitymacji inwalidzkich - zauważyliście, że jeździ i parkuje coraz więcej ludzi, którzy cholera wie skąd, dlaczego i jakim prawem je posiadają?

Pozdrowienia z Bielska Sadole!

(mój pierwszy post)














Myślicie, że pieszy wychodząc na przejście zza takiego samochodu będzie widoczny?

qwerq123

2013-09-24, 10:35
Nie chcę nikogo bronić bo faktycznie chamsko zaparkował, widać że chce żeby inwalidów było więcej,
ale trzeba też spojrzeć z obu stron, prawdopodobnie jest inwalidą bo ma legitymację i prawdopodobnie dłuższa droga do przejścia mogłaby mu sprawiać większy ból. Co oczywiście nie zwalnia go z myślenia.

~Sunday

2013-09-24, 10:41
Legitka to dodatkowa zmyłka. W środku jest fotoradar! :amused:

Uuk

2013-09-24, 10:43
Inwalida, ale wysiadając z samochodu przez kałużę przeskoczy.
@up Jak będę dzieciom tłumaczyć kiedyś co to hipokryzja, to pokażę Twój wpis- obrazek oraz to co na nim napisane dużym i małym drukiem.
Pzdro

Eee to co napisałem wyżej to do użytkownika enduroboy. Wybacz SundayGrill ale zgraliśmy się w czasie niestety ;)

Stix13

2013-09-24, 11:03
Właśnie panicz przyszedł. Niedaleko jest uczelnia i to był chyba jakiś profesor. Z inwalidą miał niewiele wspólnego.

Wizard

2013-09-24, 11:22
Ja wiem co z takimi ludźmi robić :]
auto stoi w miejscu niedozwolonym więc można w nie wjechać :D czyja wina ? no przecież nie moja :)

Zarammoth

2013-09-24, 11:32
A od kiedy różaniec to w ogóle jakiś argument?

dashadow

2013-09-24, 11:36
Stix13 napisał/a:

Myślicie, że pieszy wychodząc na przejście zza takiego samochodu będzie widoczny?



zgodnie z kodeksem pieszy nie ma prawa wejść na jezdnię zza przeszkody, za która go nie widać - czyli na czas parkowania tego inwalidy umysłowego przejście jest jednokierunkowe

ps. było nie zasłaniać rejestracji - to jest informacja jawna, po to mają być na widoku by każdy je zobaczył

Steven

2013-09-24, 12:09
W krzakach zaparkował. Przecież to jest jakiś las. Tam wszędzie są krzaki. Na chodniku, na przejściu na ogrodzeniach. Las k***a poniemiecki.

druh_boruch

2013-09-24, 12:15
a auta blokującego dojście do przejścia to już nikt nie zauważył


w którym miejscu bb to jest?

Stix13

2013-09-24, 12:24
dashadow napisał/a:



zgodnie z kodeksem pieszy nie ma prawa wejść na jezdnię zza przeszkody, za która go nie widać - czyli na czas parkowania tego inwalidy umysłowego przejście jest jednokierunkowe

ps. było nie zasłaniać rejestracji - to jest informacja jawna, po to mają być na widoku by każdy je zobaczył



To jest droga jednokierunkowa. W kierunku gdzie właśnie zasłonił widok ;)


druh_boruch napisał/a:

a auta blokującego dojście do przejścia to już nikt nie zauważył


w którym miejscu bb to jest?



Tam gdzie stoi ten samochód to teren prywatny i są tam 2 miejsca parkingowe dla pracowników.
Dojście do przejścia jest chodnikiem wzdłuż drogi. Tam gdzie jest ten samochód nie ma żadnego przejścia bo przed nim jest budynek, który widać na zdjęciu nr.5 po prawej ;)

Bielsko-Biała - Kazimierza Wielkiego

Loki91

2013-09-24, 12:25
Kurza stopa, ale mu dowalił! :lol:

NieWiemZeWiem

2013-09-24, 13:06
a ja myślę że pieszy idiota król ulicy wejdzie na ulice bez rozglądania się w słuchawkach na uszach, z czapką na głowie i k***a przciwsłonecznymi okularami w pochmurne niebo lub k***a w nocy! ile to już h*jy bym przejechał! Ja jak jeżdze ulicą nie mam problemu z ludźmi bo naszczęście jestem mądry ;) i myśle na kilka sposobów że jak coś zrobie to co ten drugi zrobi, jak jadę rowerem to też mysle i nie mam problemów i jak jestem k***a pieszo to też się rozglądam zawsze k***a i to kilka razy! Jak idę chodnikiem i słysze że ktoś zapie**ala to się na niego patrze na wszelki wypadek jakby stracił kontorle i nie jebnął we mnie(tak wiem że na chodnikam powinniśmy mieć wyj***ne na wszystko a nie co chwile myśleć o swoim życiu ale tak już jest i dopóki nie zrobią barierek itp to ni h*ja). Więć Ci co gin to poprostu selekcja naturalna- mniej idiotów.

Maść zaaplikowany! i to jeszcze w czopkach mam!

dashadow

2013-09-24, 13:57
Stix13 napisał/a:



To jest droga jednokierunkowa. W kierunku gdzie właśnie zasłonił widok ;)



widzę że nie zrozumiałeś, ale próbuj dalej :)

Stix13

2013-09-24, 14:25
dashadow napisał/a:



widzę że nie zrozumiałeś, ale próbuj dalej :)



Cholera, faktycznie źle przeczytałem.
mea culpa :)