18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkowanie Jak Pierdoła - Jak sobie z tym radzić

Stix13 • 2013-09-24, 10:26
Materiał własny.

Ostatnio z uporem maniaków ludzie parkują jak sieroty. Nasila się to coraz to bardziej... Trzeba walczyć z takimi osobnikami.

W tym przypadku (legitymacja inwalidzka) nie wiadomo czy ktoś nie miałby cholernego problemu ze zdrapaniem karnego k*tasa, więc został ukarany tylko kartką i wpisem na Sadolu :D

A co do legitymacji inwalidzkich - zauważyliście, że jeździ i parkuje coraz więcej ludzi, którzy cholera wie skąd, dlaczego i jakim prawem je posiadają?

Pozdrowienia z Bielska Sadole!

(mój pierwszy post)














Myślicie, że pieszy wychodząc na przejście zza takiego samochodu będzie widoczny?

Sutowendlin

2013-09-24, 14:57
Jestem sobie takim kierowcą i co robię?

Dokładnie tak:
Wychodzę i widzę z daleka kartkę... myślę " szk***a mandat " ale podchodzę bliżej i patrze a uff to jakieś bazgroły. Czytam...


WTF ?


zgniatam i wypie**alam śmiejąc się z jakiegoś debila.


Więc wracając do meritum. Jak masz zamiar tępić to najpierw sprawdź co to znaczy...

k***a... weź spuść powietrze z koła i pie**olnij wielkiego karnego ku*asa na szybę a nie jakieś gówno zostawiasz...

~CanesPL

2013-09-24, 15:22
Cytat:

Karta parkingowa uprawnia osoby niepełnosprawne do parkowania na miejscach specjalnie wydzielonych i przeznaczonych dla tych osób, w tym na miejscach wyznaczonych w strefie płatnego parkowania.



Źródło.

Erst

2013-09-24, 18:20
legitymacja? nawet moja koleżanka, która jest ratownikiem medycznym(zabawne nie?) ją posiada....

Adamko52

2013-09-24, 18:21
Potrzebny krem na ból dupy.
To jest jedno kierunkowa i nikomu nie zawadza.

Tomizmc

2013-09-24, 18:23
ooo kuuurwa dobry zoom :D

Henboh

2013-09-24, 18:37
Widzę, że powołujecie się na różne przepisy, ale nie na ten właściwy:

Cytat:

Kodeks drogowy
Art. 49.
1. Zabrania się zatrzymania pojazdu:
[...]
na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem;



Samochód stoi o ~1m przed przejściem (i nie ma znaczenia czy to policja, czy niepełnosprawny umysłowo), szybki telefon do straży miejskiej (od tego są, a nie od fotoradarów) i stówka leci. A jakby dodać do tego stwarzanie zagrożenia dla bezpieczeństwa drogowego (kierowcy nie widzą, czy jakiś pieszy nie wchodzi im pod koła. O pieszych nie piszę, bo ci w większości i tak nie uważają wchodząc na jezdnię), to może by się na przyszłość oduczył.

waras

2013-09-24, 18:49
Dobrze zaparkował, przynajmniej będzie materiał na harda :smile:

krystiann90

2013-09-24, 18:52
Dajcie mu spokój przecież widać że jeździ "peugeot-em" :-D

Gizmobba

2013-09-24, 19:02
Buahahaha no k***a nie moge :D

Foto zmojego miasta i okolicy wiec sie wypowiem ;)

Jest to ulica jednokierunkowa gdzie w miejscu przejscia dla pieszych po 1 stronie jest chodnik a po drugiej stronie firmy ;D i tamtedy nikt nie przechdzi bo oprócz przedszkola nr 4 ( tak tak zapie**alałem tam z kapciami w worku) i tych firm na tej ulicy nic wiecej sie nie znajduje a ruch pieszych graniczy z cudem :D

pozatym czesto tam jezdzi policja bo zaraz za zakretem jest EMSI donald :D a autajak stały tak stoją jak na powyższym foto :D

nanab

2013-09-24, 19:02
Jaki przepis zabrania parkowania w ty miejscu?

.:LoPeZ:.

2013-09-24, 19:20
Autor tematu albo jest imbecylem albo z Żywca...
Popatrz sobie jaka to jest droga na której zdjęcie robisz, a potem się śmiej z własnej głupoty pierdoło do kwadratu. Jest do droga jednokierunkowa i mało tego znajduję się tam właśnie w takiej formie parking dla klientów i dostawców 3 firm...
Brawo Twoje malutkiej, głupiutkiej inteligencji buraku ze wsi który dostał na komunie aparat i dopiero go odpakował...

marcinc53

2013-09-24, 19:20
O k***a niezły pocisk na końcu w tej kartce. Ale mu doj***łeś.

majkel_admwz

2013-09-24, 19:39
Stix13 napisał/a:

Myślicie, że pieszy wychodząc na przejście zza takiego samochodu będzie widoczny?





Nie będzie i o to właśnie chodzi... hard się kłania ;)

Demolant

2013-09-24, 20:01
Lopez- ty mały, zakompleksiony pyrtku! Jak będziesz dalej patafianie parkował jak parówa to pewnie nie wsadzą ci mamlasie już kartki za wycieraczkę tylko glana w zadek i karnego na płaskie czółko. Wtedy będziesz sobie tutaj mógł chojrakować i lopezować do woli cwaniaczku bez elementarnej znajomości przepisów ruchu drogowego. A teraz pomykaj szmaciarzu na wrotkach wypłakać się do mamusi.