18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkowanie Jak Pierdoła - Jak sobie z tym radzić

Stix13 • 2013-09-24, 10:26
Materiał własny.

Ostatnio z uporem maniaków ludzie parkują jak sieroty. Nasila się to coraz to bardziej... Trzeba walczyć z takimi osobnikami.

W tym przypadku (legitymacja inwalidzka) nie wiadomo czy ktoś nie miałby cholernego problemu ze zdrapaniem karnego k*tasa, więc został ukarany tylko kartką i wpisem na Sadolu :D

A co do legitymacji inwalidzkich - zauważyliście, że jeździ i parkuje coraz więcej ludzi, którzy cholera wie skąd, dlaczego i jakim prawem je posiadają?

Pozdrowienia z Bielska Sadole!

(mój pierwszy post)














Myślicie, że pieszy wychodząc na przejście zza takiego samochodu będzie widoczny?

RaLF91

2013-09-25, 01:21
Mieszkam w Bielsku-Białej i powiem tylko, że przejście dla pieszych, które uwiecznił autor postu, znajduje się na ulicy, na której przejeżdża 1 auto na godzinę, a pieszy tamtędy chyba nigdy nie szedł :)

Demolant

2013-09-25, 07:18
Bo czasami bystrzachu Ralf91 wystarczy tylko jeden człowiek i tylko jedno pieprzone auto. Być może i pielgrzymki czyrliderek ojca Rydzyka tamtędy nie pomykają jednak nie zmienia to faktu, że kierowca stanął jak p*zda.
Ktoś wcześniej poruszył temat co ma do rzeczy różaniec na lusterku. No to się bracie przejdź kiedyś pod kościół w niedzielę i zobacz jak wysypują się barany po mszy na drogę nie zwracając uwagi czy zielone, czy czerwone bo przecież idą z kościoła, to się im włączyła przecie pie**olona nieśmiertelność.
Po drugie nawet pedobiskupi grzmią od dawna, że łamanie przepisów ruchu drogowego to poważny grzech a nawet bystrzacha Ralf się pewnie domyśli, że muzułmanin czy pejsowiec-Icek to raczej nie był.

Do...........aw

2013-09-25, 19:59
Trzy takie zdjęcia do wydziału komunikacji z 3 takich zdarzeń powinny być powodem do zabrania prawka tak samo jak 24 punkty za zapie**alanie tam gdzie nie wolno. Sam jestem młody i porywczy ale na drogach szanuje siebie i innych użytkowników. Jadę tyle ile nakazują bo raz że są h*jowe drogi a dwa, że szkoda mi płacić mandatów dla tych złodziei. Co ciekawe zastanówcie się ile tych legitymacji jest wystawionych dla ludzi pobierających rentę na głowę, a sam mam w sąsiedztwie taką osobę. Wniosek jest prosty trza zabrać prawko bo jakim cudem ktoś z upośledzeniem umysłowym ma prawo prowadzić pojazd a co więcej dostać ten niebieski znaczek żeby parkować za darmo.

Ps. h*j to h*j i h*j !!! Nazi ortografii poszli won. :D

.:LoPeZ:.

2013-09-25, 20:36
@Demolant zgiń k***o na raka :) i siedź 25h na dobe na sadolu dowartościowując się fotkami samochodów i przepisami drogowymi dzięki którym i tak Cie wszyscy jebią w grube, brzydkie dupsko :)

PS. Pozdrów dziewczyne :D

Demolant

2013-09-25, 23:27
Lopez- po prostu nie wiem co ci parówo odpisać, bo mamusia mnie uczyła, żebym nie konwersował z patafianami, dlatego wrzucam po prostu zdjęcie rudego murzyna.




Strzeż się lopez i pamiętaj, że rudemu zawsze można spuścić wpie**ol bo i tak na pewno nie wróci z kolegami!