18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ti...........ch

2013-01-02, 15:34
Ale ktoś sobie zrobił jaja. Gdyby tak było to w internecie już by wisiały zdjęcia Benego w opie**olonej szacie a nic takiego nie ma. Fake i ch*j

grzybobranie

2013-01-02, 15:38
opis "źródła"

informator codzienny
Fakty, wiadomości, rzeczywistość. Bez filtra.
O Informatorze

Niniejsza strona ma, przynajmniej w założeniu, charakter humorystyczny. Zawarte na niej informacje prawdopodobnie nie są zgodne z rzeczywistością, z wyjątkiem tych dotyczących Jarosława Gowina; te są absolutnie prawdziwe. Redakcja nie odpowiada za Polskę.
+++++++++++


przemo93c

2013-01-02, 16:53
Nie zajebisty artykuł tylko fake, poszukajcie informacji sobie sami a nie wierzcie w słowa każdego kto coś tu wrzuca...

lu...........5z

2013-01-02, 17:31
Tak wlasnie media robią niektorym z mozgu wode. I dlatego tusk rzadzi i r*cha nas w dupe

Szalej

2013-01-02, 17:32
k***a nie doczytalem do konca a juz dalem piwo...

Crossblade

2013-01-02, 17:42
wku**rwnia mnie nagonka na wiarę chrześcijańską. Mam dystans do wsystkiego, ale to co żydo media teraz odpier***alają to przesada. I jeszcze jak czytam wypowiedzi na Sadolu zdebilałych 12letnich ateistów wrzucających foty ośmieszające np. Jezusa to serio pytam się jakie wy macie IQ ? Kwestia chwili aż jakieś brudasy będą walić w dupy wasze matki, żony i córki a Wy będziecie mieli ch**a do gadki ( zanim ktoś będzie się wymądrzał - co się dzieje dzisiaj z Ciapatymi we Francji, Niemczech czy nawet Anglii ) a wiecie czemu ? Bo Was ciapaci zajebią. Jak który debil wrzuci fote allacha z ch*jem w ryju dostanie kule w łeb, albo mu się jakiś brudas wysadzi na chacie, bo będzie wierzył że allach da mu w raju w nagrode do j***nia stado dziewic !!!

maxvolumePL

2013-01-02, 17:49
up nie wrzucaj do jednego worka, pojęcia Polskości i Patriotyzmu z wiarą Chrześcijańską. Gdyby trzeba było, pierwszy bym wyszedł na ulicę odjebac paru brudasów.

maxvolumePL

2013-01-02, 18:00
androgenius napisał/a:

@2up
Obrazek



Widzę, że sylwester ci się udał... Btw, pozdrów chłopaka ;)

longlong7

2013-01-02, 18:09
nie uważacie że gdyby tak się działo w tv by o tym wrzało?

cl...........er

2013-01-02, 18:51
Haha, niezły dżołk, dałem piwo :D

MareKSG

2013-01-02, 19:43
Katolicy wam nie narzucają swojej wiary, więc czemu wam zależy na narzucaniu im swojej niewiary? I nie, nie jestem katolem, ale dziwi mnie nagonka na kogoś kto nic złego wam nie robi. Chyba, że to wyładowywanie złości za to, że mamusia kazała iść do kościoła. :roll: