18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cu...........ow

2013-01-02, 21:12
Mam nadzieję, że ten cały Watykan kiedyś upadnie razem z kościołami, chrystusami, nadejdzie antychryst i zrobi porządek

vredes

2013-01-02, 21:22
za dużo wina mszalnego i teraz "diabeł" z niego wychodzi

Loaloa

2013-01-02, 21:23
I tak lepsze żarty opowiadają papieże od wieków, te o bogu, jego miłości i trosce Kościoła o los biednych, chorych i głodnych. Jednym z niewielu, który chciał przewietrzyć nieco tę instytucję i uczynić jej nauki trochę bardziej znośnymi dla ludzi spotkał sie z brakiem zrozumienia i dawką wyciągu z naparstnicy w swojej kolacji. Jego następcą został Giovanni Paolo Pedofilo Protettore, który na stolcu przesiedział 27 lat i wyniósł swoją firmę na wyżyny absurdu i sk***ysyństwa.
Amen.

KoTu

2013-01-02, 21:35
KAŻDA religia jest debilna (w szczególności islam) i jej wyznawcy powinni zostać rozstrzelani. Pewnie szybko by się okazało kto jest wyznawcą, a kto z przyzwyczajenia.

RapujacyToster

2013-01-02, 21:40
Sadole to musi być fake! Gdyby to było prawdą w telewizji już by tarabanili o masowych zawałach moherów na całym globie :D

KKdemona

2013-01-02, 22:02
Naprawdę jakim trzeba być debilem by powiedzieć ,że katolicyzm został mu narzucony gdy miał rok i nie mógł decydować o sobie! Podaj do sądu ojca za to że jesteś białym, polakiem, katolikiem!? Im dalej cywilizacja zachodu idzie w stronę ideologi równouprawnienia i róbcie co wam się żywnie podoba tym coraz bardziej jest słaba ! Nie ma jedności i w przyszłości nie będziemy w stanie wspólnie walczyć z naszymi wrogami którzy tylko czekają aż cała Europa się spedali do tego stopnia ,że oddamy granice wielkiej paradzie równości. Tolerancja w granicach tolerancji a nie do przesady !

SkinheadOi

2013-01-02, 22:04
Ogólnie za wrzucanie takiego fake'owego gówna powinienem ci zaj***ć ale mam dziś dobry dzień.

Carol

2013-01-02, 23:46
KoTu napisał/a:

KAŻDA religia jest debilna (w szczególności islam) i jej wyznawcy powinni zostać rozstrzelani. Pewnie szybko by się okazało kto jest wyznawcą, a kto z przyzwyczajenia.


27 lat i taki głupi... W jakim świecie ja żyję?! W świecie idiotów... I ty człowieku uważasz się za inteligentniejszego od wierzących? Weź przeczytaj swoje wypociny i powiedz czy to co napisałeś jest mądre?

marcinsud

2013-01-03, 00:26
@MareKSG Jak będziesz w niedziele w kościele to przed wyjściem przysłuchaj się czego chce od ciebie ksiądz, a czego nie wykonujesz ty i tobie podobni, bo jesteście po prostu leniwymi ludźmi. Hmm, albo nie napiszę tutaj mówi coś w stylu "Idźcie i głoście słowo pańskie" byłbyś dobrym katolikiem to byś narzucał swoja wiarę i łaził po domach.

rusofil

2013-01-03, 00:47
MareKSG napisał/a:

Katolicy wam nie narzucają swojej wiary, więc czemu wam zależy na narzucaniu im swojej niewiary? I nie, nie jestem katolem, ale dziwi mnie nagonka na kogoś kto nic złego wam nie robi. Chyba, że to wyładowywanie złości za to, że mamusia kazała iść do kościoła. :roll:



Że co?

Carol napisał/a:


27 lat i taki głupi... W jakim świecie ja żyję?! W świecie idiotów... I ty człowieku uważasz się za inteligentniejszego od wierzących? Weź przeczytaj swoje wypociny i powiedz czy to co napisałeś jest mądre?



Dupa boli? Weź Alantan.

Jai

2013-01-03, 00:54
Carol napisał/a:


Jak ci się nie podoba to swoich dzieci nie ochrzcisz. Za to, że sam zostałeś idź z pretensjami do rodziców, ale od cudzych dzieci to się odpie**ol. Ogólnie jak można tak pie**olić. Rodzice podejmują za dzieci wiele decyzji począwszy od wyboru imienia, przez wybór szkół (przynajmniej na początku), kończąc na tak przyziemnych sprawach jak wybór odzieży czy dania np. na obiad. To wszystko może się na nich odbić w jakiś sposób.

A tak w ogóle to jesteś hipokrytą i baranem. Hipokrytą bo komunia ci się podoba z racji prezencików dla których jak wynika z wypowiedzi byłbyś w stanie porzucić swoje przekonania, a baranem dlatego, że myślisz że 10 latek rozumie czym jest pierwsza komunia święta.




k***a.. poczułabyś ironię chyba dopiero jakby wyskoczyła z krzaków i kopnęła Cię w dupę. Nie, nie podoba mi się komunia, IRONIZOWAŁEM.

Rodzice Katolicy wybierają wiarę za dziecko, ergo, NARZUCAJĄ JĄ. Tak mi tez ją narzucono. Ale do bierzmowania już nie poszedłem, bo zrozumiałem o co tu chodzi.

lapps

2013-01-03, 10:09
Jai napisał/a:


Rodzice Katolicy wybierają wiarę za dziecko, ergo, NARZUCAJĄ JĄ. Tak mi tez ją narzucono. Ale do bierzmowania już nie poszedłem, bo zrozumiałem o co tu chodzi.



tez nie poszedlem, a w boga wierze. dziwne co? co wiecej wierze w nauki chrzescijanstwa, islamu, judaizmu, buddyzmu, hinduizmu, rasta:D a nie wyznaje zadnej z tych religii/filozofii. po prostu wy czytacie metafory doslownie i sie dziwicie, ze to nie ma zadnego sensu. to tak samo jakbyscie mowili, ze fizyka kwantowa jest bez sensu bo jej nie rozumiecie, a tych co wam wmawiaja, ze istnieje trzeba pozabijac. ten mechanizm nazywa sie ego. w biblii byl nazywany na przyklad szatanem czy grzechem pierwotnym. zreszta wszystkie podstawowe mechanizmy psychiczne(czy psychologiczne ?) sa w biblii opisane w jezyku przystepnym, ale dla ludzi zyjacych 2000 lat temu. wiec ciezko wymagac od dzisiejszych szarych ludzi zeby je zrozumieli, skoro nie rozumieja nawet zwyklego mechanizmu przyczynowo-skutkowego.

bill hicks to ladnie przetlumaczyl i uproscil na dzisiejsze slowa w skeczu postive drug story na przyklad "today young man on acid..."(co ciekawe naprawde wielu ludzi po kwasie czy grzybach dochodzi do tego samego wniosku). albo w skeczu meaning of life.

jak chcecie to sobie poszukajcie wiecej o ego, ja wam nie bede swojej wiary narzucal;)
i tak samo nikt wam nie kaze placic na kosciol. nawet jak troche pieniedzy z podatkow na to pojdzie to i tak bedzie 100 albo 1000x mniej niz regularnie oddajemy bankierom z wall street za prawo do zycia i pracy