18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kuber89

2013-01-02, 19:48
@
myśle ze jestes w błedzie ja mysle ze wlasnie narzucaja i to na kazdym kroku;)

Jai

2013-01-02, 19:50
@ Up
No teraz to doj***łeś. Katolicy nikomu nie narzucają swojej wiary. Chrzczą roczne dzieci, które przecież same wybierają by ubrany na czarno pedofil umazał im ryja w świętym H2O. Co innego komunia, bo tam to już wszyscy idą z chęcią, przecież tyle prezentów..

Ja na przykład nie mam nic przeciwko katolikom - niech sobie wierzą w co chcą. Mam natomiast wiele przeciwko kościołowi, który zatruwa politykę, życie i wszystko dookoła. I wpie**ala pieniądze szybciej niż zus.

kurczasty

2013-01-02, 19:51
I znowu spina ateiści / katolicy

Ja zobaczyłem, że to fake bo było za mądre na Benego.

Sorry ale dla mnie on jest infantylnym dziadziusiem co chciał dostać ornat od Jezusa jako dziecko.
Ktoś taki idealnie się nadawał jako prefekt Kongregacji Nauki Wiary, ale nie na papieża, tu warto mieć szersze spojrzenie, a nie zajmować się pierdołami czy zwierzęta były w stajence. Sorry ale co miało być w stajence ufoludki?


DwaWilki

2013-01-02, 19:51
luka5z napisał/a:

Tak wlasnie media robią niektorym z mozgu wode. I dlatego tusk rzadzi i r*cha nas w dupe



mnie tam w dupę nikt nie r*cha, a zacytowanemu koledze winszuję... :goatse:

maxvolumePL

2013-01-02, 19:54
MareKSG napisał/a:

Katolicy wam nie narzucają swojej wiary, więc czemu wam zależy na narzucaniu im swojej niewiary?



Czy ja coś komuś narzucam? Każdy do ch*ja ma chyba swój rozum i odpowiada za siebie.

MareKSG

2013-01-02, 19:56
Chrzczą zazwyczaj rodzice, którzy są katolikami, ale wcale to nie oznacza, że to dziecko ma przyjąć poglądy rodziców. Dorośnie, to samo zdecyduje co będzie dla niego lepsze. Nie widzę w tym nic złego. Jehowy łażą po domach głosić swoją wiarę i według mnie to jest narzucanie swoich poglądów innym.

Gl0BaL

2013-01-02, 19:57
Po przeczytaniu tytułu ominąłem czytanie reszty...

Azurkhall

2013-01-02, 20:00
Autor na pewno chciał wywołać jakiś wielki flame war pod postem i jak widać mu się to udało.
Ludzie łykną każde gówno jakie się im rzuci w oprawce z napisem TVN, TVP, TV<cokolwiek>, Gazeta<jakakolwiek>. To jest trochę smutne.

Pocieszający jest fakt że tutaj widać też że niektórzy jeszcze myślą. To daje nadzieję.

Ne...........ro

2013-01-02, 20:09
Autor tylko pokazał, że internauci to tak naprawdę debile, którzy święcie wierzą, że internet to jedyne wolne mass media. ch*ja prawda, jedyny plus tego ustrojstwa jest taki, że szybciej możemy porównywać wiadomości i treści z innymi, a tych treści (stron, portali) jest tylko troche więcej.

Trzeba miec łeb na karku i logicznie myśleć, aby od razu zobaczyć, że to fake. Ale daję browara, bo zrobił Was wszytskich w ch*ja.

Carol

2013-01-02, 20:27
Jai napisał/a:

@ Up
No teraz to doj***łeś. Katolicy nikomu nie narzucają swojej wiary. Chrzczą roczne dzieci, które przecież same wybierają by ubrany na czarno pedofil umazał im ryja w świętym H2O.


Jak ci się nie podoba to swoich dzieci nie ochrzcisz. Za to, że sam zostałeś idź z pretensjami do rodziców, ale od cudzych dzieci to się odpie**ol. Ogólnie jak można tak pie**olić. Rodzice podejmują za dzieci wiele decyzji począwszy od wyboru imienia, przez wybór szkół (przynajmniej na początku), kończąc na tak przyziemnych sprawach jak wybór odzieży czy dania np. na obiad. To wszystko może się na nich odbić w jakiś sposób.

A tak w ogóle to jesteś hipokrytą i baranem. Hipokrytą bo komunia ci się podoba z racji prezencików dla których jak wynika z wypowiedzi byłbyś w stanie porzucić swoje przekonania, a baranem dlatego, że myślisz że 10 latek rozumie czym jest pierwsza komunia święta.

nots

2013-01-02, 20:28
Fake oczywisty, a niektorych dupsko zaszczypalo jak nigdy. Co sie dzieje z sadisticem?

Dzoshu

2013-01-02, 20:35
Wk***ia mnie to, że już nie można normalnie zdrowo pojechać po katolach bo na tym portalu panoszy się banda obrońców moralności którzy reagują sraczką na wszystko co nie jest polsko-katolickie i zaczynają swój spam o tusku, żydach i tvn. Idźcie sobie lizać pałki gdzieś indziej ? Na pewno na necie jest chociaż jedno forum wielbicieli Jarosława w którym nikt wam nie przeszkadzałby swoimi poglądami. Przestałem czytać komentarze bo w każdym temacie jakiś 20 letni nieogar pie**oli o lemingach i myśli, że jest oświecony bo powtarza oklepane teksty o tusku, tvnie i żydach. Litości, to już nawet nie jest śmieszne.

kroplowa

2013-01-02, 21:08
Ha! Ha! Gdyby nie ten sos pomidorowy to może i bym wciągnął te bajkę ;D