18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pajac

okar19 • 2011-11-19, 20:45
doigrał się : )

gumol

2011-11-19, 21:12
to było niemal tak dobrze wereżyserowane jak wypadek Hanki...

Davek

2011-11-19, 22:18
i słychać tylko okrzyk w stylu "ch*j!" :)

tfojastara

2011-11-19, 22:26
Od dawna zastanawia mnie czy jarający się wrestlingiem ludzie są tak tępi, że myślą że to jest "na prawdę", czy wiedzą, że jest reżyserowane i pomimo tego się tym jarają.

No...........ck

2011-11-19, 22:28
up@ Wiesz co to pamiętniki z wakacji?

okar19

2011-11-19, 22:34
tfojastara napisał/a:

Od dawna zastanawia mnie czy jarający się wrestlingiem ludzie są tak tępi, że myślą że to jest "na prawdę", czy wiedzą, że jest reżyserowane i pomimo tego się tym jarają.


co ty chłopcze piepszysz ?na WWE tygodniowo przychodzi kilkadziesiąt tysiecy widzów i miliony przed telewizorami . A walki typu MMA czy K1 ? nikt na nie nie chodzi i nikt tego nie ogląda . Bo wiesz że walka potrwa kilka sekund lub w ogóle nic się dziać nie bedzie. Będą się tarzać w ringu i to wszystko . A WWE ? mimo że udają w 80% to jest to bardziej ekscytujące , cały czas coś się dzieje . Pooglądaj sobie akcje Sin Cary czy Johna Morrisona. Dla takich akcji ludzie tam przychodzą . zresztą nie chce mi sie tobie tłumaczyć bo nie zrozumiesz tego

tfojastara

2011-11-19, 22:53
okar19 napisał/a:


co ty chłopcze piepszysz ?na WWE tygodniowo przychodzi kilkadziesiąt tysiecy widzów i miliony przed telewizorami . A walki typu MMA czy K1 ? nikt na nie nie chodzi i nikt tego nie ogląda . Bo wiesz że walka potrwa kilka sekund lub w ogóle nic się dziać nie bedzie. Będą się tarzać w ringu i to wszystko . A WWE ? mimo że udają w 80% to jest to bardziej ekscytujące , cały czas coś się dzieje . Pooglądaj sobie akcje Sin Cary czy Johna Morrisona. Dla takich akcji ludzie tam przychodzą . zresztą nie chce mi sie tobie tłumaczyć bo nie zrozumiesz tego



Widziałeś kiedyś galę UFC? Po twoim poście wnioskuję, że nie. Ja widziałem ich wiele, kilka wwe też i śmiało mogę stwierdzić, że wrestling to jakaś parodia. Kilku idiotycznie ubranych facetów się puka po głowie i wyrzuca z ringu na wcześniej przygotowane ławeczki, wyglądając przy tym jakby byli upośledzeni umysłowo.
Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale nie mogę ogarnąć jak komuś nie będącemu totalnym idiotą może się to podobać.

Koli

2011-11-20, 00:08
Bam! I k***a spać. Nie wstawać :D

FryzjerZG

2011-11-20, 01:31
ahhh i ten wspanialy odglos ! to tupniecie w ziemie

xiontZ

2011-11-20, 04:45
Zastanawia fakt ze ludzie w to wierzą.

bloodwar

2011-11-20, 10:25
@xiontZ - uwierzyli w to co im napisali w Biblii napruci winem i różnymi ziołami starsi panowie 2000 lat temu to uwierzą i w to :-)

erpi

2011-11-21, 00:47
Dobra tu to nie będzie przesadą więc: FAKE k***a jego twoja mać!

Anty Jude

2011-11-22, 20:23
Strzał jak ja pie**ole

viktorx

2011-11-22, 20:27
Nie zesrajcie się z tymi swoimi fejkami. Każdy wie co to jest, i na czym to polega, a jaracie się jakbyście to dopiero co odkryli.
Dla was jednak to oglądają tylko głupi amerykanie, prawda? No nie. WWE ma fanów na całym świecie, gala WWE odbyła się 11 listopada w Gdańsku, Ergo Arenie i przyszło tam ponad 10.000 osób, a duża część po prostu nie przyjechała.
Fani wrestlingu dzielą się na dwie grupy:

- Rzeczywistych debili, którzy myślą, że to jest naprawdę.
- Prawdziwych fanów, którzy na to patrzą zupełnie z innej strony.

Wy jesteście tylko hejterami, którzy potrafią tylko powiedzieć, że to jest udawane i nic więcej nie wiecie na ten temat. Oglądam i MMA i Wrestling, oba mnie ekscytują, ale wrestling o wiele bardziej. Nikt wam nie mówi, że akcje powyżej są prawdziwe, że są super realne. Wy jednak będziecie powtarzać swoje.

Oglądam ten "bezsens" od sześciu chyba już lat, a wy próbujecie mnie swoimi tezami przekonać jakie to udawane nie jest... Próbujcie dalej.

Trex95

2011-11-22, 20:28
Co to tu k***a robi ?!