18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pajac

okar19 • 2011-11-19, 20:45
doigrał się : )

gumol

2011-11-22, 23:27
podstawowym błędem WWE było, kiedy zdecydowali się napisać zapaśnikom dialogi i dać im mikrofony, potem to już czysta parodia...

NA ch*j!?

tomek841

2011-11-23, 09:53
tfojastara napisał/a:



Widziałeś kiedyś galę UFC? Po twoim poście wnioskuję, że nie. Ja widziałem ich wiele, kilka wwe też i śmiało mogę stwierdzić, że wrestling to jakaś parodia. Kilku idiotycznie ubranych facetów się puka po głowie i wyrzuca z ringu na wcześniej przygotowane ławeczki, wyglądając przy tym jakby byli upośledzeni umysłowo.
Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale nie mogę ogarnąć jak komuś nie będącemu totalnym idiotą może się to podobać.



Gusta gustami, UFC ogląda się dla walk, a WWE dla śmiechu, ot i cała tajemnica :roll:

ptrson

2011-11-23, 10:28
viktorx napisał/a:



Żeby rozumieć głębszą ideę i całe zaplecze wrestlingu trzeba mieć coś w głowie, bo byle dziecko tego nie ogarnie.


normalnie filozofia XXI wieku, trudniejsza do ogarnięcia niż myśli Nietzschego

xaqq

2011-11-23, 16:33
wole 10 minutowy show z wwe, niż ch*jowe 10 sekundowe mma.

fa...........20

2011-11-23, 17:04
gadacie GLUPOTY ! Wrestling nie jest udawany.Ha i teraz pojawią się komentarze ale głupie dziecko myśli że wrestling jest prawdziwy.Otóż tak Wrestling jest prawdziwy. Nie prawdziwe to jest to gówno co oglądacie w TV WWE czy jak się to zwie.To jest szajs i w 100 % udawany.Nie udawane są federacje typu CZW [combat zone wrestling] wpiszcie sobie na YT CZW extreme lub poczytajcie o tej federacji na necie.Mało kto za tą federacje i gada ze Wrestling jest udawany... Wrestling to jest sztuka walki i nie może być udawany.Udawane jest tylko to gówno które oglądacie w TV to jest po prostu show ! nie sport nie walka to Show dla publiczności wyreżyserowany dla widzów.Tyle

viktorx

2011-11-23, 17:26
@up

Gówno się znasz, tak samo jak ta cała reszta. Obejrzałeś kompilacje akcji z CZW i myślisz, że jesteś pro? Wrestling nie jest udawany, a reżyserowany, a to, że w CZW są litry krwi nie zmienia faktu, że oni wiedzą co mają zaraz zrobić.

I tak pewnie nie znasz innej federacji ultraviolentowej. Zgiń.

@tfojastara

no, ale czemu ty mówisz jakby to był fakt? Faktem to nie jest, bo mnie dajmy na to za cholere nie interesuje boks jest dla mnie nudny, a wolę pooglądać wrestling niż mimo wszystko MMA (którym to też się interesuję) . Dla jednego jest nudne to, dla drugiego co innego... Daj jakąkolwiek opinie chcesz, ale nie pie**ol, że nudzi to każdego.

Matuch90

2011-11-23, 21:51
Jarałem się wrestlingiem jak miałem 7 lat. Ale żeby być dorosłym i się tym k***a emocjonować... .

.:...........:.

2011-11-23, 21:53
Matuch90 napisał/a:

Jarałem się wrestlingiem jak miałem 7 lat. Ale żeby być dorosłym i się tym k***a emocjonować... .



... to minie tobie jeszcze dobrych kilka lat? ;-)