18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pajac

okar19 • 2011-11-19, 20:45
doigrał się : )

Metyl30

2011-11-22, 20:41
ze ludzie to ogladaja?....

AsiekZuo

2011-11-22, 20:50
To jak głupawy serial, do którego należy podchodzić z dużą dozą dystansu.

Kamm

2011-11-22, 20:51
Nikt nie miesza z gównem murzyna. Coś tu jest nie tak.

Rience

2011-11-22, 20:54
okar19 napisał/a:


co ty chłopcze piepszysz ?na WWE tygodniowo przychodzi kilkadziesiąt tysiecy widzów i miliony przed telewizorami . A walki typu MMA czy K1 ? nikt na nie nie chodzi i nikt tego nie ogląda . Bo wiesz że walka potrwa kilka sekund lub w ogóle nic się dziać nie bedzie. Będą się tarzać w ringu i to wszystko . A WWE ? mimo że udają w 80% to jest to bardziej ekscytujące , cały czas coś się dzieje . Pooglądaj sobie akcje Sin Cary czy Johna Morrisona. Dla takich akcji ludzie tam przychodzą . zresztą nie chce mi sie tobie tłumaczyć bo nie zrozumiesz tego


To tak jak ze sztuczną pandą z Lemura zwanego Rollo. Co z tego, że była mechaniczna, co z tego, że przeżycie jest sztuczne? Grunt że idioci się nabierają, a kasa leci.

makasa20

2011-11-22, 20:58
Piękna reżyseria oraz gra aktorska fake w ch*j !

Coliber

2011-11-22, 21:11
Myślę że wypowiem się w imieniu większości fanów pro wrestlingu.
Wiemy że wrestling jest reżyserowany (nie udawany - reżyserowany), ale oglądamy go bo to świetna rozrywka.

SoczekZCipki

2011-11-22, 21:26
Two girls one cup też było reżyserowane ,nie udawane :F

Mom and Death

2011-11-22, 21:27
wszystkie te swoje opinie mozecie sobie w dupe wsadzic.
komus sie podoba komus nie - proste.

Gras..!!

2011-11-22, 21:44
I tak to jest ! murzynek grzecznie wykonuje co do niego należy a tu proszę niespodzianka w pracy :facepalm:

B52S100

2011-11-22, 21:47
Dostał.. bo był czarny..

MrWicked

2011-11-22, 22:20
viktorx napisał/a:

Nie zesrajcie się z tymi swoimi fejkami. Każdy wie co to jest, i na czym to polega, a jaracie się jakbyście to dopiero co odkryli.
Dla was jednak to oglądają tylko głupi amerykanie, prawda? No nie. WWE ma fanów na całym świecie, gala WWE odbyła się 11 listopada w Gdańsku, Ergo Arenie i przyszło tam ponad 10.000 osób, a duża część po prostu nie przyjechała.
Fani wrestlingu dzielą się na dwie grupy:

- Rzeczywistych debili, którzy myślą, że to jest naprawdę.
- Prawdziwych fanów, którzy na to patrzą zupełnie z innej strony.



Och nie pie**ol. Pokemony też mają wielu fanów na całym świecie, a nikt ich w pełni normalnymi ludzmi nie nazwie. Odwiedź Japonię. Tam wszystkie chore i pedalskie rzeczy są na porządku dziennym więc nic co lubisz nie będzie hejtowane.

ja...........03

2011-11-22, 22:23
np niektórzy lubią mieć kloca na klacie albo r*chać owłosione 50 latki
wiadomo że lepiej z wygoloną hot 18 ale wolą coś innego
chyba to jedyny sposób zrozumienia jak dźwignie emalienki albo high kicki cro copa mogą być lepsze od udawanych ciosów , skakania z drabin , wózków inwalidzkich itd a na scenach 7 latkowie szukający idoli

viktorx

2011-11-22, 22:37
Szejdziur napisał/a:



Och nie pie**ol. Pokemony też mają wielu fanów na całym świecie, a nikt ich w pełni normalnymi ludzmi nie nazwie. Odwiedź Japonię. Tam wszystkie chore i pedalskie rzeczy są na porządku dziennym więc nic co lubisz nie będzie hejtowane.



No tak, tylko co my tu nazywamy pedalskie... MMA - gdzie przez kilka rund po 5 minut się tarzają po ziemi przytulając się, a od czasu do czasu ponak***iają się po ryjach..

Żeby rozumieć głębszą ideę i całe zaplecze wrestlingu trzeba mieć coś w głowie, bo byle dziecko tego nie ogarnie. Co takiego trzeba wysilić do MMA? Każdy zrozumie napie**alanie się po ryjach.
W wrestlingu ludzie uczą się latami jak upadać na sama matę, a każdy chwyt musi być wykonany do perfekcji.

Każdy może wejść do takiego oktagonu, co z tego, że amator dostanie wpie**ol, ale nie ma w tym nic skomplikowanego. W wrestlingu jeśli nie wykonasz czegoś dobrze to połamiesz samego siebie.

tfojastara

2011-11-22, 22:53
viktorx napisał/a:



W wrestlingu ludzie uczą się latami jak upadać na sama matę, a każdy chwyt musi być wykonany do perfekcji.



I co z tego skoro wygląda to do dupy, jest nudne, cały czas powtarzają się te same denne ciosy i po każdej "mega zajebistej akcji" typu rozwalony ring albo zabicie sędziego, przy której grubi amerykańce na widowni aż rozlewają piwo, ja mam ochotę strzelić facepalma..

Kamm

2011-11-22, 23:13
Qrwa ludzie. Kłócicie się o to, które gówno bardziej śmierdzi. I tak boks jest najlepszy.