18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie Real'a w Radomiu

Deepshock • 2013-03-15, 14:16
No i rzucili się jak na mięso ;)



Chytra baba z Radomia pewnie już tam śmiga między regałami.

setus83

2013-03-15, 14:23
Niestety ale gdybysmy zyli w normalnym kraju,gdzie ludzie sa wynagradzani za swoja prace w sposob godziwy a nie traktowani jako tania sila robocza majaca na celu wypelnic tylko kiese "wybaranow" to ludzie nie dymali by pare kilometrow na druga strone miasta tylko dlatego ze gdzies sa tansze o 20gr banany.


P.s no chyba ze ktos jest z Radomia

~Blackhunter

2013-03-15, 14:23
" Coście sk***ysyny uczynili z ta krainą
Pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną
Ci modlący się co rano i chodzący do kościoła
Chętnie by zabili ciebie tylko za kształt twego nosa "

stalin_za_mlodu

2013-03-15, 14:39
Radom powinien zostać honorowym miastem sadistika.

MudPie

2013-03-15, 14:40
To jest na pewno z tego roku ? Wszak real został wykupiony przez Auchan i wszystkie placówki które do tej pory powstały przestaną się nazywać real, tylko auchan. Dziwne że firma która już nie istnieje otwierała by nowy lokal.
proof

miczel1

2013-03-15, 14:45
biegna po zbyszko 3 cytryny :)

Dymekx

2013-03-15, 14:58
setus83 napisał/a:

Niestety ale gdybysmy zyli w normalnym kraju,gdzie ludzie sa wynagradzani za swoja prace w sposob godziwy a nie traktowani jako tania sila robocza majaca na celu wypelnic tylko kiese "wybaranow" to ludzie nie dymali by pare kilometrow na druga strone miasta tylko dlatego ze gdzies sa tansze o 20gr banany.


P.s no chyba ze ktos jest z Radomia



Gówno prawda w Ameryce jest to samo

A wiecie co mnie tak naprawdę wk***ia? To, że ludzie lecą do super marketów po 10 plasterków szynki i parę warzywek, zamiast do normalnego spożywczego.

Xiem

2013-03-15, 15:14
Wiesz co mnie wk***ia? Że w markecie zapłacę za to połowę tego co w spożywczym.

polslav

2013-03-15, 15:16
Bieda k***a!!!! Żeby kasy nie było, to stali by w kolejce do Caritas... a tak!!!
Tak to k***a zrobią Caritas i jeszcze Real:D :D :D

maxvolumePL

2013-03-15, 15:26
Nie chcę sobie strzelać samobója ( nie, nie korzystam z tego typu dyskontów) ale wczoraj też u nas w Tarnowie, po 10ciu latach carefour zmienił właściciela na real (wiadomo, nowy zagraniczny właściciel, zwolnienie z podatku na k***A 5 LAT!!!). Jak co zimy (czy obfitych opadów śniegu, chciałem sobie polatać bokiem po parkingu ( jest go naprawdę do ch*ja) w miarę kontrolowanych warunkach. (równo, asfalt, szeroko, można sprawdzić to i tamto ;) Cały parking zaj***ny, nazjeżdzało się hołoty, trzeba było być bardziej uważnym niż zawsze. Ale miny dokoła bezcenne, jak się na żyletki przeciskasz między ludźmi bokiem z dźwiękiem R6 ;)

Re...........ms

2013-03-15, 15:40
@maxvolumePL świetnie, jesteś idiotą która zapie**ala bokiem w tłumie ludzi... gratz


a co do reszty to bydło bydłem będzie i zawsze będą się tak pchać...

Mathiuser

2013-03-15, 17:25
Sklep przyszłości...

hudziel

2013-03-15, 18:30
U mnie popisali się lepiej


mewfrix

2013-03-15, 19:18
ale smieszne