18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie Real'a w Radomiu

Deepshock • 2013-03-15, 14:16
No i rzucili się jak na mięso ;)



Chytra baba z Radomia pewnie już tam śmiga między regałami.

maxvolumePL

2013-03-15, 19:20
Rems napisał/a:

@maxvolumePL świetnie, jesteś idiotą która zapie**ala bokiem w tłumie ludzi... gratz



No to teraz usiądź w fotelu, wyjmij rękę ze spodni i ogarniaj:


Dziękuje że mimowolnie (na 100% :) przyznałeś, że drugiego takiego jak JA, NIE MA, koniec kropka . ;) Właśnie o to się rozchodzi, że nie poruszam się w tłumie, jak nie lewą stroną, to prawą stroną jadę, czasem nawet z boku, no i oczywiście od tyłu, ale to jest osobny temat... ;) mam wyj***ne na takie sklepy typu "święta weekendowego pochłaniania niepotrzebnych towarów, i robienia z siebie przed sąsiadami i znajomymi nie wiadomo kogo". Niedziela po obiedzie zapie**alają do sklepu pochodzić, pokazać się w odj***nych ciuchach (normalnie k***a rewia mody jak z katalogu), NIE, NIE ZADROSZCZĘ z wielu powodów, sam sobie daję rady ;) no i oczywiście TDi wyglancowane na lustro, ch*j że klepane wielokrotnie, tylko dzięki naszym chłopakom wygląda jak nowe ;) SZACUN dla nich swoją drogą, bo widziałem już wiele po garażach, nie raz nie dwa;). Mit ze szwagrem jest jak najbardziej prawdziwy ;) Na takie rzeczy jak i na wiele,wiele innych łapią się ludzie, którzy "podążają za tłumem" Ja takie akcje wygodnie sobie obserwuję to tu, to tam i wiem z kim warto rozmawiać a z kim nie. Tylko "wybrani mogą zostać moimi przyjaciółmi, nie należysz do tego grona, PAL GUMĘ

To tak w skrócie, bo nie chce mi się serwera przeciążać, i dyskutować z kimś tego nie wartym ;)

Skończyłem.

Wszystko co napiszesz od tej pory, może być użyte przeciwko tobie, Masz prawo do milczenia, radzę z niego skorzystać ;)

mirage87

2013-03-15, 20:22
Zacny Widok :D

SinceAge

2013-03-15, 20:40
odruchowo szukalem chytrej baby

Bejker

2013-03-15, 20:52
Co wy k***a sprawdźcie sobie promocje w Ameryce to samo....

Swirussss

2013-03-15, 22:18
Otwarcie realu w Radomiu


koko_0

2013-03-15, 22:25
Ja pie**ole....

okeyos

2013-03-15, 22:29
i w radomiu nie bylo reala?

btw caly ten radom chytry jak cholera trzeba by przeprosic chytra babe, maiala po prostu pecha ujawniajac sie pierwsza

PYTHON

2013-03-15, 22:48
widać że chytra baba zwiększyła swoją strefę wpływów

lu...........5z

2013-03-15, 22:49
real to najbardziej ch*jowy sklep jaki znam

orsikolos

2013-03-15, 22:51
@maxvolumePL a poza tym w domu wszyscy zdrowi ?

vass

2013-03-15, 22:51
setus83 napisał/a:

Niestety ale gdybysmy zyli w normalnym kraju,gdzie ludzie sa wynagradzani za swoja prace w sposob godziwy a nie traktowani jako tania sila robocza majaca na celu wypelnic tylko kiese "wybaranow" to ludzie nie dymali by pare kilometrow na druga strone miasta tylko dlatego ze gdzies sa tansze o 20gr banany.


P.s no chyba ze ktos jest z Radomia


pie**olisz, jak by nie mieli kasy to by wcale nie poszli, ale widać mają kasiorę bo napie**alają po 5kg schabu

go...........ek

2013-03-15, 23:01
eXtremek napisał/a:

No i rzucili się jak na mięso ;)



żeby nie było w Polsce takiej biedy by tak nie było a gdy dla twoich rodziców nie starczało do pierwszego pewnie też byś tam zapie**alał pedale j***ny

Da...........id

2013-03-15, 23:10
Przepraszam ale mam na prawdę poważne pytanie... i bardzo bym prosił o poważną odpowiedź.
Czemu Ci ludzie tam tak się rzucają na wszystko? Za darmo tam rozdają czy co? Po jakiego grzyba mi 10 kilo bananów tylko dlatego, że są o 20gr tańsze, ja nawet nie lubię bananów.
Nie rozumiem fenomenu gówna tańszego o 20gr.

edit.
Ja rozumiem, że w Polsce ch*jnia, że bieda, że sk***ysyny okradają nas plując nam w twarz... i rozumiem, że może taniej (choć nie zawsze bo policz bilet autobusowy, paliwo, czas itp... no nie wiem) ale po co ludziom rzeczy które i tak wylądują w koszu bo szlak je trafi bo ile można żreć banany czy inne szczawy z nasypu?

el...........iz

2013-03-15, 23:13
chyba jak po trzy cytryny ;)

farah398

2013-03-15, 23:13
nawet gdyby to było droższe niż w pozostałych supermarketach w okolicy to i tak byłoby to samo... w końcu "kupiłem tą golonkę na otwarciu" nie liczy się za ile, tu chodzi o prestiż :D