18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie Real'a w Radomiu

Deepshock • 2013-03-15, 14:16
No i rzucili się jak na mięso ;)



Chytra baba z Radomia pewnie już tam śmiga między regałami.

bz...........ue

2013-03-16, 08:04
Tu się, k***a nie ma z czego śmiać. Śmieszne jest to, że naród jest aż tak biedny? k***a, to nie Ci ludzie powinni się wstydzić, bo ich do tego zmuszono. Wstydzić powinny się takie Tuski, Rostowskie, Nowaki i reszta tych j***nych w dupę pedałów. którzy śmią nazywać siebie rządem. To nie jest, k***a rząd, tylko antyrząd.

ellsworth

2013-03-16, 08:14
setus83 napisał/a:

Niestety ale gdybysmy zyli w normalnym kraju,gdzie ludzie sa wynagradzani za swoja prace w sposob godziwy a nie traktowani jako tania sila robocza majaca na celu wypelnic tylko kiese "wybaranow" to ludzie nie dymali by pare kilometrow na druga strone miasta tylko dlatego ze gdzies sa tansze o 20gr banany.
P.s no chyba ze ktos jest z Radomia


Właśnie dlatego ludzie są biedni, bo są głupi i dymają na drugi koniec miasta za 20gr, wydając w tym czasie 10 zł na dojazd, albo tracąc 2h w komunikacji miejskiej, a czas to pieniądz, więc wychodzi na to samo.

mad_mike

2013-03-16, 08:20
a czy oni wiedzieli, że przy wyjściu trzeba zapłacić za to :D

Dża

2013-03-16, 09:37
Widzieliście średnią wieku? Toż to 60+!

Młodych prawie nie widać. A to dlaczego? A dlatego, że starsze osoby kupno w markecie traktują jako sposób na życie. Rozrywka, taka jak teatr czy kino. Lekka nutka adrenaliny.

Bieda? Nie sądzę. Duża część tych ludzi nachapała się za komuny dobrze. 13-stki , nagrody za realizację planu, lewe interesy, wczasy pod gruszą... A później wcześniejsza emeryturka i od wieku 55 lat praca na czarno w portierni.

Tak nauczeni żyć? Również nie sądzę. Komuna nie była święta, trzeba było umieć kombinować i czasem podzielić się. Sporo starszych ludzi (na zachodzie Polski to może i nawet 99%) pochodzi ze wsi. Wychowywani byli w imię katolickiej wiary. Trzeba było się zachowywać po Bożemu... Takie czasy.

Głupota? Ta opcja najbardziej mi odpowiada. Są to ludzie, którzy niestety mają bardzo wątpliwe wykształcenie - czasami jedną - dwie klasy podstawówki. Moi dziadkowie urodzili się przed wojną, więc dorastali w okresie wojny/powojennym. Rodzice wysyłali do szkoły, aby umieć się podpisać i przeczytać pismo święte. Potem na rolę, a nie marnować czas w szkolnej ławie.
I tak o to, starsze osoby nie zostały nauczone myślenia w takiej formie, w jakiej my znamy. Nie znają rozbudowanego systemu zysku i strat. Znaleźli się w ustroju, w którym mają wszystko. I zwyczajnie nie potrafią się znaleźć.
Nie potrafią już nie kombinować, cudować. Lubią stać w kolejkach i szukać małych, społecznych afer. Market zastępuje im teatr, operę i kino, do którego nie chodzą, bo niestety nic by z tego nie zrozumieli... Smutny fakt.

Dom - Kościół - Market - Ławka w parku - Dom

MaszSziwe?

2013-03-16, 10:36
Jednak serio rzucili się na mięso ;D

kemisd

2013-03-16, 10:47
Bo w Radomiu fajnie jest można flaszke obalić opie**olić jakis sklep komisariat podpalic gdy policja sciga cie my zberzemy sie w grupe dzielnicowy to jest ch*j wyjebiemy go w dupe lalalalalla

Fabek

2013-03-16, 10:57
95% to mohery które niebawem zdechną i wezmą swoje poj***ne tradycje do piachu, wtedy będzie można spokojnie iść na otwarcie sklepu i kupić coś na promocji ;)

skinskin

2013-03-16, 11:33
jak patrze na tą ciżbę to myślę, że strasznie smutno i szaro-czarno się w tej Polsce ludzie ubierają... wieczna żałoba, ale nie ma co się dziwic w takich warunkach polityczno- ekonomicznych.

R.G.

2013-03-16, 12:08
jak chce sie kupić dysk 500GB za 150zł- oto efekt

pecik2006

2013-03-16, 13:28
Nie wiem skąd to się bierze. I nie piszcie mi o biedzie w kraju, bo na każdym otwarciu są takie tłumy. Czyli ludzie mają pieniądze do wydania. I nie walą do tych sklepów, by z biedy, kupić tani chleb lub warzywa tylko dlatego, że w gazetce promocyjnej zobaczyli, że będą w obniżonej cenie dwa badziewne odkurzacze. Prawda jest taka, ze ludzie to tępa masa i lecą na te otwarcia ja muchy do gówna.

Deepshock

2013-03-19, 12:56
gozdek napisał/a:



żeby nie było w Polsce takiej biedy by tak nie było a gdy dla twoich rodziców nie starczało do pierwszego pewnie też byś tam zapie**alał pedale j***ny



Chyba jesteś z Radomia i tam leciałeś w moherze po mięcho :D :idzwch*j:

Resterwers

2013-03-19, 21:45
Nic tylko cyklon b wpuścić do klimatyzacji :D