18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie pierwszego Cannabis House

Byczarz • 2010-12-02, 22:15
Czyli jak znów zrobić w ch*j polskie prawo : D





Dodatkowo wyjaśnienie na jakiej podstawie to ma działać:
Cytat:

Wniosek
Niniejszym informuję o rozpoczęciu na terenie Wrocławia eksperymentu poznawczego w ramach kontratypu przewidzianego w art. 27 Kodeksu karnego. Eksperyment polega na stworzeniu społeczności, która będzie dla własnych potrzeb uprawiać konopie indyjskie. Eksperyment ma ukazać ilość osób używających konopi na terenie Wrocławia zainteresowanych rezygnacją z uczestniczenia w nielegalnym obrocie w zamian za odstąpienie od ścigania prywatnej uprawy i posiadania konopi przez jego uczestników, a także pozytywny wpływ na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

Eksperyment zakłada wypełnienie przez uczestników znamion czynów zabronionych przez art. 63 ust. 1 i 2 oraz art. 62 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 o przeciwdziałaniu narkomanii w ramach kontratypu eksperymentu przewidzianego w art. 27 Kodeksu karnego.

Eksperyment rozpocznie się w dniu 1 grudnia 2010r. lokalu przy ul. [ ]. Od tego dnia prowadzone będą czynności przygotowawcze tj. zapisy członków, uchwalanie regulaminu, ustalenie warunków, wyposażenie lokalu i przygotowanie dokumentacji.

Konsultacje z organami ścigania, wymiaru sprawiedliwości i władzami lokalnymi w zakresie dopuszczalności eksperymentu zostaną przeprowadzone po wstępnym zakończeniu czynności przygotowawczych. Zakres konsultacji obejmuje m.in. dopuszczalną powierzchnię uprawy, uprzedni udział w programie profilaktycznym, tryb zgłaszania uczestników, sposób nadzoru organów władzy publicznej nad eksperymentem, wytyczne w zakresie stosowania przepisów, kwestie techniczne dot. gromadzenia informacji i przedstawienia wyników eksperymentu.

Proszę o zaniechanie wszelkiej interwencji prawno karnej. Podjęcie jakichkolwiek czynności uniemożliwiających przeprowadzenie eksperymentu będzie uznane za nadużycie uprawnień penalizowane przez art. 231 Kodeksu karnego. Informuję, iż zgodnie z art. 27 § 1. Kodeksu karnego, nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu przeprowadzenia eksperymentu poznawczego, medycznego, technicznego lub ekonomicznego, jeżeli spodziewana korzyść ma istotne znaczenie poznawcze, medyczne lub gospodarcze, a oczekiwanie jej osiągnięcia, celowość oraz sposób przeprowadzenia eksperymentu są zasadne w świetle aktualnego stanu wiedzy.

Do wiadomości:
Wojewoda Dolnośląski
Prokurator Rejonowy we Wrocławiu
Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu
Prokurator Okręgowy we Wrocławiu




Dodaję do 'Absurdów Dnia Codziennego'. Jak zły dział to nie bić ; d

gonzu96

2010-12-02, 22:20
ch*j w dupę za mrugający i rozmywający się obraz :roll:

kolodek

2010-12-02, 22:59
jedziemy do wrocławia :D :maryska:

Byczarz

2010-12-02, 23:09
kolodek napisał/a:

jedziemy do wrocławia :D :maryska:


Podobno mają być otwierane w całej Polsce. ; d

Pabliell

2010-12-02, 23:23
Zamiast kiosków coś takiego powinno być :mrgreen:

Ye...........es

2010-12-02, 23:48
kolodek napisał/a:

jedziemy do wrocławia :D :maryska:


ja juz jestem we wro:)

la...........du

2010-12-03, 00:06
Moja dzielnia! ;D

mesiash

2010-12-03, 01:26
i co z tego że wychodują, skoro jak tylko zaczną spożywać to już będzie wykroczenie poza ramy eksperymentu?

bokun1237

2010-12-03, 10:21
i teraz wziął się za prawdziwy staf nie dopalacze :) pełen pozytyw koleś cały czas dobrze kombinuje :D Teraz będzie trzeba stać i bronić cannabis house jak mohery krzyża w warszawie :D :D bo na pewno znowu będą chcieli zamknąć JEBAĆ TUSKA!!!
dziękuje:)

up@mesiash
dlatego ta eksperymentalna hodowla będzie miała na celu wyhodowanie i konsumpcje w celach naukowych jak to się mówi :)

Cpt. Obvious

2010-12-03, 12:22
Z tego co widzę to jeszcze to jeszcze to nie jest zatwierdzone przez odpowiedni organ. Coś mi się zdaje że za długo to nie podziała. Już nawet sama "spodziewana korzyść" jest cholernie wątpliwa.
Poza tym nie ćpajcie, bo będziecie przy gadaniu machali się jak koleś od 1:34 i też nie będziecie mogli wymówić "r".

Roszp

2010-12-03, 12:23
Naciupali paragrafów, i tak im to gówno da. Dream on "nieuzależnieni miłośnicy konopii"

bluntmeeen

2010-12-03, 12:23
Poradzą sobie i z tym, wyj***li dopalacze, wyjebią i zielsko, po prostu pozmieniają prawo i tyle, pewnie jeszcze zaostrza kary za posiadanie...

kawu1

2010-12-03, 12:35
Fajna akcja ale itak ich upie**olą bo znajdą jakiś tam paragraf, tym bardziej jak to będzie za niedługo nagłośnione w mediach
"Wskażcie mi winnego a ja znajdę na niego paragraf"-niestety !

wodzu22

2010-12-03, 12:50
czekam na odpowiednik w opolu. a jak go nie bedzie to i tak bedziemy dalej jarac :D

eu4yaon

2010-12-03, 12:57
oczopląsu idzie dostać