18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie pierwszego Cannabis House

Byczarz • 2010-12-02, 22:15
Czyli jak znów zrobić w ch*j polskie prawo : D





Dodatkowo wyjaśnienie na jakiej podstawie to ma działać:
Cytat:

Wniosek
Niniejszym informuję o rozpoczęciu na terenie Wrocławia eksperymentu poznawczego w ramach kontratypu przewidzianego w art. 27 Kodeksu karnego. Eksperyment polega na stworzeniu społeczności, która będzie dla własnych potrzeb uprawiać konopie indyjskie. Eksperyment ma ukazać ilość osób używających konopi na terenie Wrocławia zainteresowanych rezygnacją z uczestniczenia w nielegalnym obrocie w zamian za odstąpienie od ścigania prywatnej uprawy i posiadania konopi przez jego uczestników, a także pozytywny wpływ na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

Eksperyment zakłada wypełnienie przez uczestników znamion czynów zabronionych przez art. 63 ust. 1 i 2 oraz art. 62 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 o przeciwdziałaniu narkomanii w ramach kontratypu eksperymentu przewidzianego w art. 27 Kodeksu karnego.

Eksperyment rozpocznie się w dniu 1 grudnia 2010r. lokalu przy ul. [ ]. Od tego dnia prowadzone będą czynności przygotowawcze tj. zapisy członków, uchwalanie regulaminu, ustalenie warunków, wyposażenie lokalu i przygotowanie dokumentacji.

Konsultacje z organami ścigania, wymiaru sprawiedliwości i władzami lokalnymi w zakresie dopuszczalności eksperymentu zostaną przeprowadzone po wstępnym zakończeniu czynności przygotowawczych. Zakres konsultacji obejmuje m.in. dopuszczalną powierzchnię uprawy, uprzedni udział w programie profilaktycznym, tryb zgłaszania uczestników, sposób nadzoru organów władzy publicznej nad eksperymentem, wytyczne w zakresie stosowania przepisów, kwestie techniczne dot. gromadzenia informacji i przedstawienia wyników eksperymentu.

Proszę o zaniechanie wszelkiej interwencji prawno karnej. Podjęcie jakichkolwiek czynności uniemożliwiających przeprowadzenie eksperymentu będzie uznane za nadużycie uprawnień penalizowane przez art. 231 Kodeksu karnego. Informuję, iż zgodnie z art. 27 § 1. Kodeksu karnego, nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu przeprowadzenia eksperymentu poznawczego, medycznego, technicznego lub ekonomicznego, jeżeli spodziewana korzyść ma istotne znaczenie poznawcze, medyczne lub gospodarcze, a oczekiwanie jej osiągnięcia, celowość oraz sposób przeprowadzenia eksperymentu są zasadne w świetle aktualnego stanu wiedzy.

Do wiadomości:
Wojewoda Dolnośląski
Prokurator Rejonowy we Wrocławiu
Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu
Prokurator Okręgowy we Wrocławiu




Dodaję do 'Absurdów Dnia Codziennego'. Jak zły dział to nie bić ; d

ThcFarmer!

2010-12-11, 23:03
:Blantem nie zabije
Blantem nie okradne:

Legalize weed men! ;)

Piotrcovianin

2010-12-11, 23:09
Jestem za legalizacją ale ten koleś pie**oli jak potłuczony i bohatera z siebie robi... ile to spraw nie ma, a kogo to k***a obchodzi?! Fajnie,że walczy ale z takimi historiami to niech do rozmów w toku idzie...

DaKuz

2010-12-12, 15:07
Nie mamy liberalnych władz by to przeszło. Prawo nie działa wstecz ale jeśli myślicie, że polski rząd pozwoli na takie akcje to chyba nie wiecie gdzie żyjecie.

Zembowy Wruzek

2010-12-15, 08:51
To ze facet sie buja to raczej nie jest wina normalnego stuffu a tego gowna jakimi sa dopalacze. Jestem za legalizacja, a i moze Tusk sie nie doczepi skoro sam palil na studiach? =o

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-12-17, 16:37
Kozogłowy napisał/a:

Niech zgadnę, 90 % postów to posty podnieconych gimbusów którym mama i tak zabroni palić?


więcej niż 90%

.:...........:.

2010-12-18, 07:36
Kozogłowy napisał/a:

Niech zgadnę, 90 % postów to posty podnieconych gimbusów którym mama i tak zabroni palić?


Pozostałe 10% straciło kontakt z rzeczywistością.


Damianbeat

2010-12-18, 18:53
Kozogłowy napisał/a:

Niech zgadnę, 90 % postów to posty podnieconych gimbusów którym mama i tak zabroni palić?


XiksiksX napisał/a:

więcej niż 90%


Linekk napisał/a:

Pozostałe 10% straciło kontakt z rzeczywistością.




DaKuz napisał/a:

Nie mamy liberalnych władz by to przeszło. Prawo nie działa wstecz ale jeśli myślicie, że polski rząd pozwoli na takie akcje to chyba nie wiecie gdzie żyjecie.



Stary, co z tego, że nasze władze nie są liberalne skoro, jak widać po komentarzach, istnieją młodzi ludzie w Polsce z kuuuuurewsko zaściankowym podejściem podobnym do poglądów mojej babci...

@Linekk- Czemu twierdzisz, że ktokolwiek wypowiadający się za legalizacją na tym forum miałby stracić świadomość?

Damianbeat

2010-12-18, 23:13
? Jeśli twój post był poważny, no to niestety potwierdzasz moja teorie całkowitego zacofania myślowego przeciwnikow legalizacji. Jeśli robisz sobie tylko jaja,
to zamknij k***a ryj. :roll: Z coraz to nowymi tysiącami zamykanych ludzi za 0,0003 grama, to coraz bardziej przestaje być śmieszne...

Złowroga Pralka !

2010-12-19, 08:09
Kozogłowy napisał/a:



Poproszę o źródło tych rewelacji. I aukcje na allegro gdzie mogę kupić taką dokładą wagę.



Damianbeat napisał/a:

wiek 100 w profilu




powinien ci wystarczyć ! :P juz wiesz dlaczego ? to proste kolejna gimbusiarnia ktora chce legalizacji palcie sobie ale k***a potem sie nie leczcie za pieniadze państwowe -.- mało uzaleznia ? Juz wystarczy mi moj kumpel ktory po 7 latach palenia ma gąbkę zamiast mózgu

Damianbeat

2010-12-19, 20:44
Kozogłowy napisał/a:

Potwierdzam, nie potwierdzam, plwam na twą marność, skoro musisz sobie ubarwiać życie takim syfem Człowiek inteligentny takich rzeczy nie potrzebuje



Muszę? Ja nic nie muszę. Palę naprawdę bardzo mało, tylko wtedy kiedy mam okazję i czas do zapalenia. Razem z moimi znajomymi, których w żaden sposób nie mógłbym nazwać ludźmi nieinteligentnymi, spotykamy się i przy kulturalnej dyskusji lubimy sobie zapalić dobrego, czystego zioła. Na razie nie zauważyłem, żeby w jakiś sposób przeszkadzało mi to w codziennej egzystencji. W tym roku piszę maturę, jesteś ćpunem a z tego co widzę to jakoś sobie poradzę z tą rozszerzoną fizyką i matematyką na egzaminie...
Skoro uważasz, że człowiek inteligentny nie potrzebuje życiowych ubarwiaczy, to wytłumacz mi, jakim cudem tysiące osobistości ze światowej inteligencji jest alkoholikami? Mam rozumieć, że ty też jesteś całkowitym abstynentem...?
Według mnie we wszystkim trzeba znać umiar. Tak samo możesz sobie marnować życie przed kompem- nie potrafisz znaleźć piękna i sensu w realnym świecie, więc szukasz go w sieci.

Kozogłowy napisał/a:

Poproszę o źródło tych rewelacji. I aukcje na allegro gdzie mogę kupić taką dokładą wagę.


To 0,0003 grama było ironią. Chodziło mi o to, że wielu młodych ludzi jest zamykanych za naprawdę bardzo małe ilości (np.0,5 grama). Czy to, że ktoś posiada przy sobie szczyptę rośliny, według Ciebie jest powodem do odsiadki 6 miesięcy za kratkami? Art. 62 nawet przez samych policjantów i sędziów jest nazywany ,,artykułem statystycznym". Potrzebujesz źródła? Pisz, coś podeśle...


Złowroga Pralka ! napisał/a:

Damianbeat napisał/a:
wiek 100 w profilu



powinien ci wystarczyć ! juz wiesz dlaczego ? to proste kolejna gimbusiarnia ktora chce legalizacji palcie sobie ale k***a potem sie nie leczcie za pieniadze państwowe -.- mało uzaleznia ? Juz wystarczy mi moj kumpel ktory po 7 latach palenia ma gąbkę zamiast mózgu



Akurat taki wiek ustawiłem sobie dlatego, że powinno to ch*j Cię obchodzić ile mam lat i powinieneś dyskutować ze mną na równym poziomie... Idąc takim tokiem myślenia, dyskutuję z 87-letnim dziadkiem. Kozogłowy- wiek-87lat.
Twój kumpel najprawdopodobniej zniszczył sobie mózg stymulantami albo innym shitem. Nie wierzę, że tylko jarając naprawdę tak sobie styrał ten łeb... Chyba, że przez te 7 lat napie**alał codziennie po 10g nie robiąc nic i nie rozwijając się w żaden sposób. Wtedy nawet bez palenia stajesz się przygłupem.
Jak zapewne wyczytałeś wcześniej- jestem w takim samym wieku, co ty.

Złowroga Pralka !

2010-12-19, 22:03
Damianbeat napisał/a:


. Nie wierzę, że tylko jarając naprawdę tak sobie styrał ten łeb... Chyba, że przez te 7 lat napie**alał codziennie po 10g nie robiąc nic i nie rozwijając się w żaden sposób. .

\

Nie mam ci tego jak pokazać ale to jest realna jego domowa hodolwa bez shitu etc... zresztą ryj sobie łeb ale nie na mój koszt :)

Damianbeat

2010-12-19, 22:18
Złowroga Pralka ! napisał/a:

Nie mam ci tego jak pokazać ale to jest realna jego domowa hodolwa bez shitu etc... zresztą ryj sobie łeb ale nie na mój koszt



Ok, póki mój rozćpany organizm nie będzie się trząsł z powodu braku marihuaniny i nie podejdę do Ciebie z nożem w celu zapie**olenia portfela- masz pewność, że na twój koszt nie będę jarał... ;-)

Dla zainteresowanych- http://www.krytykapolityczna.pl/Opinie/Listotwartywsprawiezmianwpolskiejpolitycenarkotykowej/menuid-1.html

Niesamowite zaskoczenie przy nazwiskach podpisujących list, szczególnie Kwaśniewski dzięki któremu aktualna ustawa obowiązuje do dziś... Poza nim widać nazwiska ludzi naprawdę znających się na rzeczy.
Jak widzicie, nie tylko przećpane gimbusy chcą zmiany ustawy. :-)

Złowroga Pralka !

2010-12-20, 06:53
Kozogłowy napisał/a:


Chyba, że tak jak mówię, mam przyzwolenie na rozwalenie łba naćpanej osoby stojącej mi na drodze.



:amused: zabawa ! O.o To by było całkiem ciekawe :d ale wracając do tematu . Ten rząd ma nas w dupie we wszelkich innych sprawach to czemu nagle o tym was posłucha ?o.o a na nielegalu to nie ma sensu :> bo wam się do k***ią do dupy takie jest moje zdanie