18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kokos654321

2013-08-20, 15:57
Ćpunom, pedałom, cyganom, kozojebcom i murzynom mówimy stanowcze NIE.

DuckDodgers

2013-08-20, 16:05
UltorMatrix napisał/a:

Alkohol nie jest narkotykiem, a ten redaktor jest pojebem jeśli tak sądzi. :facepalm:

A już napewno nie alkohol etylowy.



http://pl.wikipedia.org/wiki/Narkotyk

Owszem jest, i to do tego ciężkim który silnie uzależnia i który można przedawkować w przeciwieństwie to marihuany.

Każda używka jest szkodliwa co do tego nie ma wątpliwości. Od marihuany można dostać lęków czy innych jak to się potocznie mówi "schiz", od alkoholu chyba tłumaczyć nie muszę łącznie ze zgonem wskutek przedawkowania, a od kawy można mieć nadciśnienie i dostać zawału. Hipokryzją jest natomiast demonizowanie zioła podczas wieczornej wódki z kumplami.

Calios20 napisał/a:


Rozpuść w oleju 3 gramy haszu , dodaj do jogurtu i zjedz.

OIOM - Śmierć z powodu zapaści oddechowej . Twój organizm jest tak nafaszerowany THC ,że nie widzi potrzeby oddechu. Dziękuje dobranoc.


Ty tak twierdzisz.

oozyxak0o

2013-08-20, 17:38
Alkohol to narkotyk ale katodebile i tak dalej będą swoje pie**olić.

milosciprzyjazn

2013-08-20, 18:06
@Calios20
... a potem pokonaj smoka, ocal piękną księżniczkę i polećcie razem w stronę tęczy. Nie zapomnij się tylko obudzić, bo chyba jakieś nocne fantazje tutaj fundujesz, a ludzie jeszcze uwierzą. Śmiertelne przedawkowanie THC jest praktycznie niemożliwe, a na pewno niewykonalne tradycyjnymi metodami.


sneakylittlejew

2013-08-20, 19:20
Dobra, to niech teraz ktoś obiektywny streści wynik tej debaty bo nie ukrywam, że mnie to interesuje. Iść po jaranie czy po flachę bo mam dylemat?

piter1372

2013-08-20, 22:02
sneakylittlejew, najlepiej po oba warianty

Vika

2013-08-20, 22:57
Jasne zalegalizujmy narkotyki, młodzież i dzieciaki bez perspektyw się ucieszą..

ZimekHH

2013-08-20, 23:44
EudezetReprezent napisał/a:

:trzesieee: @up dokladnie,nie dość ze sie j***niec przycina to ma nieźle nasrane w dzbanku


Moze i nie kazdy potrafi sie wyslowic, bo ma problemy z tym, ale ze ktos juz gada ze wierzy w Boga i zyje wedlug jego przykazan, to nie oznacza ze jest powalony... Gada od rzeczy stresuje sie nie potrafi wypowiedziec do konca... Sa ludzie co ich takie rzeczy bawia... bardzo plytkich ludzi

Morgh

2013-08-21, 00:00
pie**olenie o Chopinie, że tak się wyrażę.

Każdy z nas sobie z przyjemnością walnie schłodzonego browarka (albo 4) i to jest czysta przyjemność.

Co do "marihnen" zawsze będą spory przeciwników ze zwolennikami i tego sporu się nie rozstrzygnie bo na wyczekiwaną przez niektórych legalizację się nie zapowiada.

Pozostaje tylko możliwość iść przejść się na piwko czy też wódeczkę :)

AgentBrot

2013-08-21, 00:03
@MudPie
Mówisz o OOBE po prostu :d No ale jestem ciekaw Twoich przemyśleń. Może jakiś temacik?

@voidinfinity
Ta teoria antropologiczna wydaje się być naciągana, ale z ciekawości przeczytałbym. Jakaś nazwa tego jest?