18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kamilek69

2013-08-19, 16:52
no bez kitu k***a ale dyskusja, gdyby to nie był sadistic pomyślałbym, że jesteście mądrzy i macie mózgi

zippo

2013-08-19, 19:10
@UltorMatrix


Chcialem ci pocisnac, ale juz cie zamietli ;/

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-08-20, 12:47
a skąd gołodupce z miasta moga wiedzieć o przedawkowaniu marihuany jak ich nie stać na paczke fajek a co dopiero na więcej gram marihuainy, ledwo co zrzucają się na grama i wielcy palacze i jakie to zdrowie, japie**ole...

mr_9mm

2013-08-20, 13:01
Akurat przeprowadzenie takiej "sondy ulicznej" w Ostrowie mija się z celem, bo według policyjnych statystyk Ostrów przoduje na tle innych miast, w ilości popełnianych przestępstw pod wpływem alkoholu.
Niestety również posiada wysoki % jeśli chodzi o występowanie przemocy w rodzinie (również pod wpływem alko).

z3r0c00l1337

2013-08-20, 13:03
Nie czytałem wszystkiego ale ten debil ktory napisał o domieszce marihuany z heroina - stary juz najwyższy czas wyjśc z domu przewietrzyć się - bez kitu :D .

Mardog

2013-08-20, 13:10
k***a jak widzę, jak wy się rozpisujecie pod tak jebniętym tematem, to aż mi was żal, a ten kto to czyta to musi nie mieć życia.
Macie do powiedzenia najwięcej pod gównianym tematem, ale jak jest jakiś porządny temat np. co się dzieje z Polską to większość zamyka dziób bo na gównie się zna i lepiej się nie ośmieszać ;x

milosciprzyjazn

2013-08-20, 13:11
@UltorMatrix

k***a, nie wiesz nawet nic nt. na który się wypowiadasz, jesteś j***nym hipokrytą i ignorantem i pogódź się z tym w milczeniu.

Alkohol jest tym dobrym narkotykiem, ponieważ jest na niego akcyza i państwo dostaje z niego piniążki :) Wszyscy przeciwko legalizacji i traktowaniu dorosłych ludzi jak dorosłych, nie jak dzieci: jesteście robieni w bambuko przez rząd i telewizję, żyjecie w jakimś wykreowanym na potrzeby PRu świecie fałszywych wartości i tworzonych przez politków zasad moralnych. Miłego dnia

Sythriel

2013-08-20, 13:21
komentarze = tl;dr

abdul

2013-08-20, 14:20
o k***a ale debil. pewnie znawca z sadistic.pl

antykreator

2013-08-20, 14:39
Jak zwykle najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy ziele widzieli w internecie. Wyj***ne mam na legalizacje, sracje i inne gówna które proponuje polityka. Jak ktoś będzie chciał palić, to sobie będzie palić i czy kupi to od jakiegoś kolesia na osiedlu, czy sam w szafie wyhoduje. Co do alkoholu to jest był i będzie, jak ktoś nie zna umiaru to i po kawie mu odjebie. Jest tylko jeden problem, ludzie (szczególnie młodzi) jarają , co ja uważam za głupie z nudy, często w samotności by tylko się skopcić (później chodzą zaj***ni mułem). Podobnie jest z alkoholikami piją by pić. Jak ktoś nie zna granic własnego rozsądku to i w łyżce wody się utopi.

Henboh

2013-08-20, 14:51
z3r0c00l1337 napisał/a:

Nie czytałem wszystkiego ale ten debil ktory napisał o domieszce marihuany z heroina - stary juz najwyższy czas wyjśc z domu przewietrzyć się - bez kitu :D .



O pan co pozjadał wszystkie rozumy, wszędzie był, z każdym buha łapał/flaszkę obalił.
Ale masz o tyle, rację że osobiście tego nie widziałem, ale kumpel który to widział miał obeznanie w temacie i sam tego nie próbował. Ale osobiście zetknąłem się z porcją walącą benzyną, któej nie dało się palić. Nie ma kontroli nad tym rynkiem, a skoro nie ma kontroli to w marihuanie można znaleźć wszystko.
Jasne jakieś 90-99% dodatków nie jest tak groźna, ale wystarczy że znajdzie się jeden diler-kasa-kasa-sk***ysyn.

Mardog napisał/a:

k***a jak widzę, jak wy się rozpisujecie pod tak jebniętym tematem, to aż mi was żal, a ten kto to czyta to musi nie mieć życia.
Macie do powiedzenia najwięcej pod gównianym tematem, ale jak jest jakiś porządny temat np. co się dzieje z Polską to większość zamyka dziób bo na gównie się zna i lepiej się nie ośmieszać ;x


No to podaj jeden rozsądny pomysł jak naprawić ten kraj, bo ja się obawiam, że bez narodowego ruszenia (i nie mówię tu o ruszeniu solidarności Dudy), ten kraj jest nie do naprawienia.
Mamy polityków, którzy potrafią spieprzyć wszystko, poza utrzymywaniem się u żłobu (bo nie ważne która partia akurat rządzi, ważne by nikt nowy się do polityki nie dostał). Opozycja nie potrafi być konstruktywna (wszystko im nie pasuje), władza nie skuteczna i tylko sobie PR robią. Jakiś karierowicz z Ursynowa (Guział) na niecałe 1,5 roku przed wyborami, robi referendum za miliony. I można tak długo jeszcze.
Mamy rozbuchaną biurokracje, która petenta traktuje jak natrętną muchę. A urzędnicy wciąż niszczą przedsiębiorców, mimo że według prawa powinni za to ponosić odpowiedzialność.
Mamy straż fiskalną, na kierowców.
Mamy prawo, ale nie sprawiedliwość w sądach i kabaret w prokuraturze.
Mamy wyborców co mają to w dupie (i nie dziwie się, bo to tylko pozorna demokracja, choć sam nie opuszczam wyborów, bo uważam, że ci co nie głosują nie powinni móc się póżniej wypowiadać w sprawach politycznych) i wyborców którzy non stop dają się nabierać na przedwyborcze kłamstwa.
ITD
Ten kraj jest "zbugowany" w tylu płaszczyznach, że nawet trudno ustalić od którego miejsca należałoby zacząć naprawiać.

Ale masz racje, najlepiej niech w tematach "co z tym krajem" pisze każdy, niech rozsądne posty utoną w morzu spamu. Tak? Po stokroć NIE. Internet ludzi nauczył wszędzie wtrącać swoje 5 gr, "r*chałbym", "zajebiste" "co za gówno". Bo jak napiszesz więcej jak 1 zdanie proste to ci odpowiedzą tl:dr. Toniemy morzu hipokryzji internetowej, gdzie większość chce zabłysnąć błyskotliwą ripostą, czy "hejtem" (patrz Grażyna Żarko). A ja jestem człowiekiem, który nie pisze, jeśli nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia/dodania. Ale w kwestii naszej ojczyzny niestety nie mam pomysłu gdzie zacząć oraz co i jak zmienić "by żyło się lepiej" i wierz mi, to mnie też boli.
Jak to że młodzież ruszyła przeciw ACTA, ale wydłużenie wieku emerytalnego mają w dupie, że ZUS nas łupi, a mimo to bankrutuje, że miał być tani kraj, a podatki rosną itd.

Bear93

2013-08-20, 15:11
Przestancie pieprzyc jaka to marihuana nie jest zdrowa i ch*j wie co jeszcze. Nie jest. Dno jak mozna promowac takie gowno. Masz faze przez pare godzin, a potem czujesz sie jak polglowek.

THC moze nie przedawkojesz, ale substacje smoliste i caly inny syf z dymem juz tak. Poza tym dawki smiertelnej dla polaka 13 promili raczej nie przekroczysz, bo cie nie stac...

lapps

2013-08-20, 15:22
@UltorMatrix

ale jestes pajac, ze ja pie**ole
nawet 3 linijki nie dopisales do tej swojej definicji

*substancje, których regularne przyjmowanie prowadzi do uzależnienia fizycznego, m.in. opiaty i opioidy (np. morfina, heroina), fentanyl, niektóre benzodiazepiny,
*wszystkie substancje psychotropowe, które aktualnie są nielegalne (tzw. policyjna definicja narkotyku; narkotyk z punktu widzenia obowiązującego prawa).
*Według leksykonu Światowej Organizacji Zdrowia narkotykami można określić wszystkie substancje mające wpływ na świadomość, w tym poza powyższymi także kofeinę, nikotynę oraz alkohol etylowy

wiec jest 2 : 2 bo marihuana nie uzaleznia fizycznie

Cytat:


Alkohol ma wiele zastosowań chemicznych i medycznych, od takich jako środek odkażający, przy różnego rodzaju ranach, płynach do płukania ust, płynach do mycia szyb, do środków wchodzących w skład leków, np syropów. Alkohol jeszcze kilka wieków temu służył jako środek znieczulający podczas wojny, nie wspominając o tym, że stoi w każdej zabiegówce. Był, jest i będzie środkiem wielofunkcyjnego zastosowania który nie raz ratował życie.



tak samo jak morfina, heroine, psychotropy, marihuana i wiekszosc innych substancji psychoaktywnych, ktora nie byla badana pod tym katem ze wzgledu na delegalizacje. i pomysl sobie ile alkochol zyc zabral, bo zdecydowanie najwiecej ze wszystkich wyzej wymienionych.

Cytat:

Nie chodzi tu przedawkowanie mariuany, tylko THC w czystej postaci, można by sobie dożylnie podawać i przedawkować w końcu. I co da się? Da się... Więc nie pie**ol, że nie można.



to przyjeb sobie alkochol po zylach :szczerbaty: jak tak bedziesz do tego podchodzil to nawet wskrzykujac pepsi kole sie przekrecisz

Cytat:

THC dodatkowo może powodować paranoję i przyczynić się do rozwoju schizofrenii i to już jest udokumentowane.



moze tez prowadzic do pozytywnych zmian w psychice i wziecia sie za swoje zycie i to tez jest udokumentowane. a o lsd, grzybach czy mdma juz nie bede wspominal w tym temacie, bo one w porownaniu do alko maja same zalety.
i przypomnij sobie jak kiedys widziales zula gadajacego do szyby w autobusie. albo idacego ulica i gadajacego do siebie. albo spiacego na przystanku, srajacego i lejacego pod siebie. bo ja to widzialem mnostwo razy. i gwarantuje ci ze po marihuanie nikt tak nie skonczy. co najwyzej spac pojdzie. a jedyne po czym mozna by tak skonczyc to ewentualnie te maczanki z dopalaczy

Cytat:

THC moze nie przedawkojesz, ale substacje smoliste i caly inny syf z dymem juz tak. Poza tym dawki smiertelnej dla polaka 13 promili raczej nie przekroczysz, bo cie nie stac...



zielsko nie ma tych wszystkich chemicznych podtrzymywaczy, ktore maja fajki, wiec tak szybko nie przedawkujesz ;) predzej spac pojdziesz. jedyny problem to nielegalne zielsko bo moze byc maczane syntetykami.

i taa, marihuana jest szkodliwa, ale zdecydowanie mniej niz alkochol czy nikotyna, czy nawet takie pepsi. a jak nie wierzycie to sobie poczytajcie o skutkach zazywania duzych ilosci cukru i benzoesanu sodu

Calios20

2013-08-20, 15:30
Cytat:

Poza tym alkohol można przedawkować, a THC - nie.




Rozpuść w oleju 3 gramy haszu , dodaj do jogurtu i zjedz.

OIOM - Śmierć z powodu zapaści oddechowej . Twój organizm jest tak nafaszerowany THC ,że nie widzi potrzeby oddechu. Dziękuje dobranoc.