18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Opłata audiowizualna, czyli jak rudy znów nas wyrucha

lu...........5z • 2013-06-22, 08:37
Otóż nasz kochany pracowity rząd tak jak obiecał - tak zrobił. Od 2014 znika abonament radiowo-telewizyjny. W jego miejsce pojawi się nowy haracz, czyli tzw. opłata audio-wizualna, która będzie doliczana do rachunków za prąd. Nawet jak nie masz w domu telewizora, radia ani komputera, to i tak będziesz płacić na wynagrodzenia dla lisów, mroczków, cichopków, wille kraśków i cały ten cyrk.

Wysokość takiej opłaty to 12 zł / miesiac OD OSOBY. Łatwo sobie policzyć, że 4-osobowa rodzina zapłaci dodatkowo 48 zł.

FrasQs

2013-06-22, 08:52
Ciekawe jak to jest być takim tuskiem (celowo z małej litery) i wiedzieć że nie może wyjść nigdzie bez ochrony bo odrazu dostałby kose w plecy,30 milionów ludzi cie nienawidzi i najchętniej by zaj***ło przy najbliższej okazji,to musi być ciekawe uczucie.

lu...........5z

2013-06-22, 08:58
prawda jest taka, ze kaczynski i jego klika zrobiła by to samo co tusk

Pa...........y

2013-06-22, 09:02
Wybaczcie, ale posłużę się cytatem:

"k***a! Boże! Widzisz i nie grzmisz? Do czego to doszło! Upadły, k***a obyczaje, zginęła cnota, umarła poczciwość! Wszystko, wszystko zagrabią, ukradną! Złodziej na złodzieju i złodziejem pogania! Łobuzy! Szelmy! Łajdaki!"
Narrenturm Sapkowskiego

Serio pozwalają sobie za dużo, opłata za internet kiedy już płacę wystarczająco dużo. Jeszcze żeby był jakiś wkład polskiego rządu i całej reszty aktorów, jak piszesz Lisów i innych pajaców. Zobowiązany do płacenia w ogóle się nie czuję, bo poza kompem nie posiadam innych odbiorników. Sk***esyny złodziejskie i nic więcej, nawet się nie kryją za niczym.
"Płać i ch*j! Dlaczego? Bo tak k***a!".

pacholl

2013-06-22, 09:10
W Brazylii podnieśli im ceny biletów i mają zamieszki. Ten "polski" naród jest tak gówniany, że co chwila na każdym kroku podwyżki i nic nie robią jak barany na rzeź!

viomatic

2013-06-22, 09:23
sk***ysyny, złodzieje zaj***ne. w p*zdu się przeprowadzę do jaskini nie długo.

RockyWood

2013-06-22, 09:25
jeśli to prawda to będzie to kolejny gwóźdź do trumny polskiej gospodarki. Prawie 50 zł mniej na inne wydatki dla "przeciętnej" 4-osobowej rodziny (a dla wielodzietnych gdzie jest w domu po 8-10 osób i na opłaty brakuje?). Ludzie wydadzą o tyle mniej na produkty w sklepie (czyli gospodarka powoli ale PADA) a o tyle więcej dostaną właśnie mroczki i inne ch*je muje.

Ciekawa ta ekonomia naszego rządu - przecież oni nie są po to wybrani żeby ich utrzymywać i to z coraz większych danin, tylko po to by rozwijać kraj i ułatwiać życie obywatelom. Jeśli nie potrafią tego zapewnić to trzeba ich rozpie**olić. I podejrzewam że tak właśnie stanie się po wprowadzeniu kolejnej, jakże uczciwej i prawej oraz całkiem logicznej opłaty katastralnej :amused: . Mam nadzieję że ktoś w końcu popchnie ludzi do protestów i potem latarnie na Wiejskiej zaroją się od lin z postaciami w krawatach.

vladimir115

2013-06-22, 09:37
skąd masz takie informacje? nie mogę znaleźć potwierdzenia Twoich informacji, jedyne co znalazłem to to, że ta opłata ma być niższa od obecnego abonamentu

seattle

2013-06-22, 09:41
kiedy k***a ludzie w tym poj***nym kraju wyjdą na ulice i wypie**olą całą tę złodziejską zgraję od koryta? ile jeszcze trzeba?? ja pie**ole

ke...........85

2013-06-22, 10:25
Obiecał Tusk, że zniesie abonament radiowo-telewizyjny? Obiecał! I słowa dotrzymał :amused:

sunnychris

2013-06-22, 10:54
12 zł od domostwa.... ale za to dotknie wszystkich więc wpływy do budżetu kilkukrotnie większe

T0B1

2013-06-22, 10:57
pacholl napisał/a:

W Brazylii podnieśli im ceny biletów i mają zamieszki. Ten "polski" naród jest tak gówniany, że co chwila na każdym kroku podwyżki i nic nie robią jak barany na rzeź!


Ta, rozpie**alanie prywatnych sklepów, przystanków, które zostały sfinansowane z pieniędzy obywateli jak by nie patrzeć, śmiecenie, palenie, rozpieprzanie losowo stojących samochodów... zamieszki z pewnością mają sens.

@topic
Wielu ludzi ma niestety taką chorą mentalność: nie zagłosują na PO, to zagłosują na PIS, a jak nie na PIS to na SLD, jak nie na SLD to na rp... I weź tu coś zmień jak to wszystko to samo tylko pod inną nazwą. Dlatego do władzy trzeba dopchnąć kogoś takiego jak JKM, nie ze względu na jego poglądy ale dlatego, że by chociaż próbował wyj***ć wszystko do góry nogami - gorzej by nie było.

U mojego sąsiada od wielu lat stoi w domu tylko komputer. Pomyślał sobie, że skoro nie ma telewizora i radia to po co ma za nie płacić podatek. I płacił tylko 1/3 podatku (raz na 3 miesiące czy jakoś tak).

Nieciu

2013-06-22, 11:00
Dość mam tych złodziei...

Jarrt

2013-06-22, 11:04
unimator, nie posrajcie się z tym Korwinem.

negant

2013-06-22, 11:06
kolejny powód do wyjazdu ;/