18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Opłata audiowizualna, czyli jak rudy znów nas wyrucha

lu...........5z • 2013-06-22, 08:37
Otóż nasz kochany pracowity rząd tak jak obiecał - tak zrobił. Od 2014 znika abonament radiowo-telewizyjny. W jego miejsce pojawi się nowy haracz, czyli tzw. opłata audio-wizualna, która będzie doliczana do rachunków za prąd. Nawet jak nie masz w domu telewizora, radia ani komputera, to i tak będziesz płacić na wynagrodzenia dla lisów, mroczków, cichopków, wille kraśków i cały ten cyrk.

Wysokość takiej opłaty to 12 zł / miesiac OD OSOBY. Łatwo sobie policzyć, że 4-osobowa rodzina zapłaci dodatkowo 48 zł.

konował

2013-06-22, 11:47
A k***a polaki biedaki się oburzają. Dobrze wam tak k***a. Ja sp***oliłem z waszej ch*jolandi i żyje sobie jak cysosz w Kanadzie. Pisze przez Duże K bo mam szacunek dla państwa który o mnie dba. A nie k***a polska Gowniana bez żadnych sukcesów i z ch*jową historią w której każdy wam napie**alał. LOL.

froqer

2013-06-22, 12:01
@up, urósł ci penis dzięki temu?

po...........cz

2013-06-22, 12:09
Sadki plują a nikt nie zapytał skąd luka5z wziął te rewelacje. Źródła brak. Opłata zostanie wprowadzona (została już w każdym cywilizowanym państwie Europy), to wiadomo, ale skąd wzięło się to "od osoby"?

te...........1s

2013-06-22, 12:17
Opłata audiowizalna to jeszcze ch*j, a wiecie co to jest ZAiKS? Skalą i bezczelnością złodziejstwa ustępuje chyba tylko ZUSowi. Zmora właścicieli klubów oraz DJów. Sami o sobie piszą: "ZAiKS przekazuje autorom wynagrodzenie uzyskane od użytkowników na podstawie dokumentacji o wykorzystanych utworach i na podstawie regulaminu repartycji. Działamy w formie stowarzyszenia, którego członkami są twórcy. Prowadzimy działalność non profit."
99,999% utworów granych w klubach przez DJów nie ma nic wspólnego z twórcami zrzeszonymi w ZAiKSie, a mimo to muszą oni bulić ciężką kasę tym złodziejom. Grasz utwory tech, progressive house a płacisz organizacji zrzeszającej w większości twórców pokroju Zbigniewa Wodeckiego.

Peter-Norivotset

2013-06-22, 12:18
Nic ludzie nie zrobia, bo polskie spoleczenstwo to barany ktorym jest za dobrze. Niestety, taka jest prawda.

vajron

2013-06-22, 12:24
O k***a! Nie masz telewizora ani internetu i będziesz musiał płacić? Masakra! Nie wiedziałem, że jeszcze takie osoby są... I dobrze, że trzeba płacić. Zawsze trzeba było płacić ale polacy złodzieje się migali (ta jesteście złodziejami) Teraz może TVP będzie chociaż na wyższym poziomie. A pieniądze z tego abonamentu idą tak samo na garnitur premiera jak i na zasiłek waszego wujka h*jka pijaka bez pracy od 30 lat... Więc nie sapać nieudolne p*zdeczki.

O jeszcze dodam: Wasz kochany pan Cejrowski też dostanie z tego pieniądze. Cwaniak też się do koryta dorwał co?

lwRazor

2013-06-22, 12:47
@up zamknij mordę i wont na obiad brudasie j***ny, żadna k***a nie będzie mnie nazywać złodziejem. Gówno mnie obchodzi twoje zj***ne tv i to, że siedzisz przed pudłem jak j***na roślina i taki ch*j, że zapłacę za coś takiego. A takie gówno szczekające jak ty to od razu do piachu z k***ami z rządu włącznie.

lu...........5z

2013-06-22, 13:02
vajron napisał/a:

O k***a! Nie masz telewizora ani internetu i będziesz musiał płacić? Masakra! Nie wiedziałem, że jeszcze takie osoby są... I dobrze, że trzeba płacić. Zawsze trzeba było płacić ale polacy złodzieje się migali (ta jesteście złodziejami) Teraz może TVP będzie chociaż na wyższym poziomie. A pieniądze z tego abonamentu idą tak samo na garnitur premiera jak i na zasiłek waszego wujka h*jka pijaka bez pracy od 30 lat... Więc nie sapać nieudolne p*zdeczki.

O jeszcze dodam: Wasz kochany pan Cejrowski też dostanie z tego pieniądze. Cwaniak też się do koryta dorwał co?




nie rozumiesz k***o, ze nie kazdy oglada zj***na telewizje? rozumiem, ze ty masz juz wyprany mozg przez TeFałPe i TeFałEn, ale nie wszyscy są tak zj***ni i nie zamierzamy płacic, zebys mogl sobie ogladac "tomasz lis na zywo" albo jakies zj***ne seriale.

wycisnij pryszcze a ptoem sie odzywaj

poza tym mocny jestes w gębie, bo mamusia bedzie za ciebie placic.

http://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/140938/W-2014-r-abonament-RTV-zastapi-oplata-audiowizualna,1,W-2014-r-abonament-RTV-zastapi-oplata-audiowizualna.html



Obowiązek jej płacenia miałby każdy Polak, nie tylko posiadacze odbiorników telewizyjnych czy radiowych.



poza tym ch*j z tym, ze od osoby czy nie. jak juz takie cos wprowadza to za rok bedzie 20 zł, za dwa lata 50 a potem 100. nie rozumiecie k***a? i tu chdozi o zasady - czemu mam placic za takie gówno?

i nie peirdolcie , ze to nie wejdzie, bo to juz jest pewne. cala czolowka lacznie z tuskiem, pslem i calym gownem jest za

po...........cz

2013-06-22, 13:21
@luka5z

pie**olisz jak potłuczony.

Kozar

2013-06-22, 13:27
Jak czytam komentarze w stylu: wina tuska..., znowu rudy rozrabia... itp. to tak jak bym słuchał mojej radiomaryjnej babci (przy takich komentarzach to zaczynam wierzyć że on odpowiada za gradobicie, trzęsienia ziemi i koklusz). Bezmyślne tępaki, to nie jest tak że siedzi sobie donald, coś tam wymyśli i to od razu obowiązuje w Polsce, jakikolwiek byłby premier ustawy przechodzą większością głosów, wina jest całego rządu łącznie z wszystkimi partiami które są waszymi milusińskimi - nie przegłosowali, tzn są zbyt słabi i nie spełniają swojego zadania (czyt. ich wina).

lu...........5z

2013-06-22, 13:32
poskramiacz napisał/a:

@luka5z

pie**olisz jak potłuczony.



bo? pewnie jestes urazonym fanem m jak milosc. nie zamierzam dokladac ani zlotowki do tego cyrku

dosc ze z moich podatkow leci subwencja na to gówno

Ciastek2

2013-06-22, 13:42
Medium - Rząd dusz

las84500

2013-06-22, 17:14
Ale dobranockę k***a kasują!

qtacz

2013-06-22, 17:30
kolumbijski krawat dla rudej k***y całej jego rodziny i wszystkich przyjaciół

rafal2157

2013-06-22, 17:35
szkoda tylko ze moge sie zalozyc, ze zdecydowana wiekszosc stad w swoim czasie poparla PO bo t takie typowe sadistic-yczne pseudointelekty pseudozyciowe i pseudozdystansowane do smierci, itd.