18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ola, nie mogę gadać

crossdressphyxia • 2020-05-02, 23:11
W sumie cześć sadoli córeczki już ma. ch*jowo mieć we łbie iskierkę myśli, że wyrosną takie same. I NIE. Nie upilnujecie. Nie dacie rady.






marinis

2020-05-04, 15:46
KvrwaMac napisał/a:

Kolejna małolata która chce się wybić na robieniu z się Nie szmaty jak linkiewicz xd



One są DOROSŁE. Dlaczego w komentarzach pod tym filmem jest tylu ludzi bez rozumu, którzy tego nie widzą.
Collier89 napisał/a:

Jak moja mloda w przyszłości odwali cos takiego to uznam ze poniosłem porażkę wychowawcza



One są DOROSŁE. Mogą robić co chcą.

poligon6

2020-05-04, 15:53
marinis napisał/a:

One są DOROSŁE. Dlaczego w komentarzach pod tym filmem jest tylu ludzi bez rozumu, którzy tego nie widzą.
One są DOROSŁE. Mogą robić co chcą.



Dobra nie zesraj sie, moga robić co chca a my możemy jechać po tych głupich k***ach. Kapisze?

botspam

2020-05-04, 16:43
marinis napisał/a:

One są DOROSŁE. Dlaczego w komentarzach pod tym filmem jest tylu ludzi bez rozumu, którzy tego nie widzą.
One są DOROSŁE. Mogą robić co chcą.



Nikt im nie zabrania robić lasek ale zdobywanie atencji robieniem laski już jest źle postrzegane.

klickwarfare

2020-05-04, 17:12
Kolejne kretynki chcą być sławne i zarabiać na gadaniu o obciąganiu. Nie dajmy im tej szansy.

marinis

2020-05-04, 17:37
poligon6 napisał/a:

Dobra nie zesraj sie, moga robić co chca a my możemy jechać po tych głupich k***ach. Kapisze?



Poniżej prosty przykład myślenia tępaków:

1. Kobieta robi loda = normalna kobieta jakich większość
2. kobieta mówi do kamery, że robiła loda = k***a, dz**ka, szmata

I co z wami zrobić? Sami musicie zmądrzeć, bo obrażanie kobiet za to co normalne, TYLKO dlatego bo o tym mówią publicznie, świadczy o waszych problemach.
Tak samo jak obrażanie kobiet za to, że pokażą w kamerce swoją masturbację czy seks.
Czyli jak to robią prywatnie i nikomu nie pokazują, to jest dla was OK, a jak pokażą publicznie, to zaczynają się wyzwiska od k***, dz**ek itp.

Zmądrzyjcie ludzie. Dobrze wam radzę i wyjmijcie te kije z dupy.

botspam napisał/a:

Nikt im nie zabrania robić lasek ale zdobywanie atencji robieniem laski już jest źle postrzegane.


Mogą mówić publicznie o czym chcą, dopóki to legalne.

poligon6

2020-05-04, 19:40
marinis napisał/a:

Poniżej prosty przykład myślenia tępaków:
1. Kobieta robi loda = normalna kobieta jakich większość
2. kobieta mówi do kamery, że robiła loda = k***a, dz**ka, szmata
I co z wami zrobić? Sami musicie zmądrzeć, bo obrażanie kobiet za to co normalne, TYLKO dlatego bo o tym mówią publicznie, świadczy o waszych problemach.
Tak samo jak obrażanie kobiet za to, że pokażą w kamerce swoją masturbację czy seks.
Czyli jak to robią prywatnie i nikomu nie pokazują, to jest dla was OK, a jak pokażą publicznie, to zaczynają się wyzwiska od k***, dz**ek itp.
Zmądrzyjcie ludzie. Dobrze wam radzę i wyjmijcie te kije z dupy.
Mogą mówić publicznie o czym chcą, dopóki to legalne.



No jak nie wiedzisz ze są to głupie k***y to nie wiem jak ci pomóc.

powiedz mi srasz na kiblu czy publicznie? Skoro nie widzisz różnicy.

marinis

2020-05-04, 20:18
poligon6 napisał/a:

No jak nie wiedzisz ze są to głupie k***y to nie wiem jak ci pomóc.


One nie są głupie i nie są k***ami. Są wyluzowane i wyzwolone seksualnie. Naprawdę żal mi ciebie człowieku, bo jesteś przegrańcem życiowym, który został skrzywdzony przez los i zieje nienawiścią do innych ludzi.
poligon6 napisał/a:


powiedz mi srasz na kiblu czy publicznie? Skoro nie widzisz różnicy.


Aha, czyli dla ciebie piękno kobiecego ciała jest porównywalne ze sraniem?

Dalej chcesz się pogrążać? A może pora odwiedzić psychiatrę?
Może dobre leki by ci pomogły, bo ewidentnie cierpisz na jakąś chorobę.
Widzę w tobie ogromne sfrustrowanie, które jest dodatkowo połączone z wyjątkowo niską inteligencją i prymitywnym, wulgarnym zachowaniem.

poligon6

2020-05-04, 20:48
marinis napisał/a:

One nie są głupie i nie są k***ami. Są wyluzowane i wyzwolone seksualnie. Naprawdę żal mi ciebie człowieku, bo jesteś przegrańcem życiowym, który został skrzywdzony przez los i zieje nienawiścią do innych ludzi.
Aha, czyli dla ciebie piękno kobiecego ciała jest porównywalne ze sraniem?
Dalej chcesz się pogrążać? A może pora odwiedzić psychiatrę?
Może dobre leki by ci pomogły, bo ewidentnie cierpisz na jakąś chorobę.
Widzę w tobie ogromne sfrustrowanie, które jest dodatkowo połączone z wyjątkowo niską inteligencją i prymitywnym, wulgarnym zachowaniem.



Dobrze juz dobrze, to ze u was domu opie**alanie gały i chwalenie się tym w internecie jest normą, nie oznacza ze normalni ludzie tak się zachowuja.

bakus1233

2020-05-04, 21:38
marinis napisał/a:

One nie są głupie i nie są k***ami. Są wyluzowane i wyzwolone seksualnie


Chciałbyś mieć taką kobietę?

botspam

2020-05-04, 23:00
marinis,
Masz sprany beret jak sk***esyn
Wolność nie oznacza, że im wszystko wolno i nikt nic nie może powiedzieć na ten temat, jak są takie wyzwolone i się tym szczycą w internecie to niech przyjmą konsekwencje swojego postępowania czyli krytykę społeczną, która nie musi tego akceptować.
Ludziom się poj***ło we łbach i nie widzą różnicy w tolerancji, a akceptacji pewnych zachowań.
Jak Ci tak imponują to bierz się za nie i stwórzcie wyzwoloną rodzinkę.

Obejszłem_system

2020-05-05, 05:10
marinis napisał/a:

One nie są głupie i nie są k***ami. Są wyluzowane i wyzwolone seksualnie. Naprawdę żal mi ciebie człowieku, bo jesteś przegrańcem życiowym, który został skrzywdzony przez los i zieje nienawiścią do innych ludzi.
Aha, czyli dla ciebie piękno kobiecego ciała jest porównywalne ze sraniem?
Dalej chcesz się pogrążać? A może pora odwiedzić psychiatrę?
Może dobre leki by ci pomogły, bo ewidentnie cierpisz na jakąś chorobę.
Widzę w tobie ogromne sfrustrowanie, które jest dodatkowo połączone z wyjątkowo niską inteligencją i prymitywnym, wulgarnym zachowaniem.



Kolego. Słuchaj. Tobie się wszystko pomieszało. Z tego co piszesz wynika ,ze jesteś mocno zaburzony. Udaj się do jakiegoś specjalisty. Wyzywasz ludzi od wulgarnych a nie dostrzegasz jak bardzo wulgarne są te dziewczyny. A gdzie subtelność kobieca i dobry smak. Mylisz to z wyluzowaniem. Albo jesteś hipokrytą i bronisz ich w imię durnych ideałów albo naprawde nie dostrzegasz ich fatalnego zachowania. Ale w tym już Ci nikt nie pomoże. Jeśli takie są Twoje obyczaje. Krzyżyk na drogę.
p.s. Jakie ja mam szczeście,że znam zajebiste dziewczyny i są one absolutnym przeciwieństwem tych dziewczyn

marinis

2020-05-06, 02:58
botspam napisał/a:

,
jak są takie wyzwolone i się tym szczycą w internecie to niech przyjmą konsekwencje swojego postępowania czyli krytykę społeczną, która nie musi tego akceptować.


Krytyka jest OK (bo moralność ludzi jest różna), ale nie wyzwiska. Wyzwisk nie należy tolerować i zaliczać do krytyki.
One nikogo nie obrażały i nie popełniły żadnego przestępstwa.
Dlatego nie należy ich obrażać.
Obejszłem_system napisał/a:

nie dostrzegasz jak bardzo wulgarne są te dziewczyny.


Serio? Kogo one wyzywają? Komu robią krzywdę? Żyją po swojemu i mówią co chcą, ale nie obrażają innych.
Tak samo czepianie się tej Linkiewicz. Po co ją hejtować? Tacy ludzie są najgłupsi z najgłupszych. Prezentują poziom wielokrotnie niższy od tej, którą obrażają.,
Obejszłem_system napisał/a:


A gdzie subtelność kobieca i dobry smak.


A co mało jest takich kobiet? Kobiety są bardzo różne, czyli tak samo jak mężczyźni. Wybór jest ogromny.
Obejszłem_system napisał/a:


nie dostrzegasz ich fatalnego zachowania.


Do fatalnego zachowania to im brakuje, a brakuje.

Obejszłem_system

2020-05-06, 17:15
marinis napisał/a:

Krytyka jest OK (bo moralność ludzi jest różna), ale nie wyzwiska. Wyzwisk nie należy tolerować i zaliczać do krytyki.
One nikogo nie obrażały i nie popełniły żadnego przestępstwa.
Dlatego nie należy ich obrażać.
Serio? Kogo one wyzywają? Komu robią krzywdę? Żyją po swojemu i mówią co chcą, ale nie obrażają innych.
Tak samo czepianie się tej Linkiewicz. Po co ją hejtować? Tacy ludzie są najgłupsi z najgłupszych. Prezentują poziom wielokrotnie niższy od tej, którą obrażają.,
A co mało jest takich kobiet? Kobiety są bardzo różne, czyli tak samo jak mężczyźni. Wybór jest ogromny.
Do fatalnego zachowania to im brakuje, a brakuje.



Napisałeś,że krytyka jest ok po czym dalej odbierasz mi możliwość skrytykowania moim zdaniem wulgarnego (zerknij na definicje bo piszesz,że to obrażanie ludzi a to jednak znaczy coś innego) zachowania. Te dziewczyny nie mają klasy. A mówienie że ludzie są różni nie jest usprawiedliwieniem wg standardów społecznych takiej klutury. Nie możesz dla własnych potrzeb i walce z hejtem zakrzywiać ,rzeczywistości na własne wolnościowe potrzeby. Rozmiem twoją walkę ale proponuję wyważyć refleksje i spróbować być nieco bardziej obiektywnym. Tak wiem napiszesz,że świat idzie do przodu, trzeba wyjąć kij z dupy trzeba być tolerancyjnym i itd itd. Ale musisz sobie zdać sprawę, że w któryms momencie może się okazać,że nawet Tobie zacznie przeszkadzać czyjeś zachowanie nawet mieszczące się w Twoich ramach nie oceniania i nie hejtowania. i co wtedy? ile można tą granicę wyrozumiałości przesuwać, Są pewne kanony zachowania. Pewne kulturowe prawdy i nie ma potrzeby ich zmieniać. Są ok bo budują pewną tożsamość kulturową na wysokim poziomie. Przemyśl to.

marinis

2020-05-06, 17:29
Obejszłem_system napisał/a:

Ale musisz sobie zdać sprawę, że w któryms momencie może się okazać,że nawet Tobie zacznie przeszkadzać czyjeś zachowanie


Musiałoby mnie osobiście dotyczyć i być dla mnie szkodliwe.
Natomiast obce osoby, które mówią w taki sposób na te tematy nikomu nie powinny przeszkadzać.
Obejszłem_system napisał/a:


Są pewne kanony zachowania.


Nie szkodzisz innym? Nie łamiesz prawa? To rób CO CHCESZ.
Obejszłem_system napisał/a:


Pewne kulturowe prawdy


To nie są żadne prawdy, a wymysły części społeczeństwa.