18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ola, nie mogę gadać

crossdressphyxia • 2020-05-02, 23:11
W sumie cześć sadoli córeczki już ma. ch*jowo mieć we łbie iskierkę myśli, że wyrosną takie same. I NIE. Nie upilnujecie. Nie dacie rady.






edmund

2020-05-03, 14:51
Obejszłem_system napisał/a:

Śmieszą Cie sformułowania organizować komuś życie bo nie umiesz sobie wyobrazić co to może znaczyć w pozytywnym aspekcie. Z resztą sam się do tego przyznałeś. Mnie natomiast śmieszą sformułowania że znasz dużo jakiś przypadków. fajny argument. mój jest taki,że ja znam dużo innych ..hue hue



prawda jest taka że dzieciom czas poświęcać trzeba, pomagać również, wzmacniać pasje zainteresowania,
wszytko tak, byle bez przesady ponieważ częsiowo muszą mieć taki czas który same muszą sobie zagospodarować,

dodam jeszcze tylko aby od małego uczyć pracy w domu.

delorjanek

2020-05-03, 15:05
Dla tych, którzy są bezpłodni w ramach pocieszenia powinnien być udostępniony ten filmik/filmiki

Obejszłem_system

2020-05-03, 15:10
nwonigers napisał/a:

up pie**olisz.



Zdajesz sobie sprawe ,że wszystko ma jakąś przyczynę prawda. Że światem rządzi ciąg przyczynowo - skutkowy ?
Chyba,że masz inną teorię to zapraszam. Ciekawy jestem bardzo.

Tr...........ty

2020-05-03, 15:18
Skończcie pie**olić o moralności i wychowaniu. Przecież wiadomo, że te na filmie to porażka rodziców. Dziewczyny wychowane w Internecie zrobiły z siebie k***y. Filozofowanie nie ma sensu. Lepiej wrzucajcie ich foty z IG lub jakieś info kiedy zaczynają współpracę z jakimś patostreamerem :mrgreen:

edmund

2020-05-03, 15:36
Obejszłem_system napisał/a:

Zdajesz sobie sprawe ,że wszystko ma jakąś przyczynę prawda. Że światem rządzi ciąg przyczynowo - skutkowy ?
Chyba,że masz inną teorię to zapraszam. Ciekawy jestem bardzo.



przyznaję Ci rację, może dodam tak od siebie że jestem pełen szacunku dla dziewczyn, kobiet Sadola
są napewno dużo ponadprzeciętne,

Tranzystor ma rację, to nie kącik towarzyski lub forum porad dla rodziców, tak że tego....

Tomf

2020-05-03, 16:46
ło córwa - ale ku*asiary :( jeszcze żeby wrzucać takie coś w neta :) )) DEBILKI :) ))

marcin9002

2020-05-03, 17:55
Ale tak mniej więcej o co k***a chodzi?

cocoboy1pl

2020-05-03, 18:43
ja uważam ze kazdy jest kowalem swojego losu, te dziewczyny nie sa z 18 wieku, i nie maja po 4 lata, wiedza co mowia i po co, sadze ze to tylko próba blysniecia w internetach, co po ilosci komentarzy mozna zailiczyc do udanych, takie k***a czasy, boja sie pokazac c**y to pie**ola, ciekaw jestem reakcji rodziców na te filmy, nie oceniajmy taty mamy bo moze nie zdaja sobie sprawy....

Obejszłem_system

2020-05-03, 19:21
edmund napisał/a:

przyznaję Ci rację, może dodam tak od siebie że jestem pełen szacunku dla dziewczyn, kobiet Sadola
są napewno dużo ponadprzeciętne,
Tranzystor ma rację, to nie kącik towarzyski lub forum porad dla rodziców, tak że tego....



Przyjąłem. kończę pie**olić.pozdrawiam

marinis

2020-05-03, 19:42
Dlaczego obrażacie te kobiety? Czy wy jesteście normalni? Akurat one są o wiele bardziej normalne od was. W necie tacy odważni jesteście, a widząc je na żywo, to byście się zlali w gacie ze strachu i nawet nie odezwali.
Te kobiety są DOROSŁE, a po drugie nie robią nic złego. Denerwuje was to, że są wyzwolone seksualnie i mówią do kamery o robieniu loda, czyli o tym co robi 90 procent dorosłych kobiet?
Tak to właśnie wygląda i stąd ta wasza nienawiść do nich. Już nie po raz pierwszy widzę takie bezmyślne i ohydne komentarze jak wyzywanie kobiet od szmat, dz**ek czy k***. Incele dominują w necie, a w życiu są nikim.

alususs napisał/a:

Rożnica między prostytutką, a dzisiejszą nastolatką to taka...
że one robią to za darmo (jeszcze)


Biedny, sfrustrowany człowieku. Żal mi ciebie. Kto daje piwa za tak głupie komentarze?
Dupaapud napisał/a:


Kobiety? To ty masz dobry limit wieku w głowie. PEDOFILU!


Na tych filmach są dorosłe kobiety. To widać, więc się nie ośmieszaj.

Collier89

2020-05-03, 23:16
Jak moja mloda w przyszłości odwali cos takiego to uznam ze poniosłem porażkę wychowawcza

nidzwiedz

2020-05-03, 23:47
Najwyzszy czas by polska przestala istniec!

PoIleTeJagody

2020-05-04, 06:45
Się linkiewiczowej na oglądały p*zdy głupie

KvrwaMac

2020-05-04, 07:07
Kolejna małolata która chce się wybić na robieniu z się Nie szmaty jak linkiewicz xd