18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oklaskiwanie przechodniów

Marsto • 2013-09-11, 16:27
Tym razem nie jest aż tak źle ;) Dobry pomysł


quartz75

2013-09-11, 16:42
No k***a zacne. Jaki kraj takie flashmoby. Gościu ma takie parcie na szkło, że zamiast pokazywać zakłopotanie czy zażenowanie wkręconych to wiecznie swój ryj wsadza. Kolejny lider jakiejś zasranej partii politycznej bo jakoś tych cymbałów, co mu tworzą sztuczne tłumy musiał zwabić.

Marsto

2013-09-11, 16:49
quartz75 napisał/a:

No k***a zacne. Jaki kraj takie flashmoby. Gościu ma takie parcie na szkło, że zamiast pokazywać zakłopotanie czy zażenowanie wkręconych to wiecznie swój ryj wsadza. Kolejny lider jakiejś zasranej partii politycznej bo jakoś tych cymbałów, co mu tworzą sztuczne tłumy musiał zwabić.



Z tego co wiem to byli jego widzowie. A co do polskich pranków to są słabe w porównaniu do zagranicznych ale co nasze to nasze :)

cveljan

2013-09-11, 16:51
najlepszy medal dla dzieciaka

Tamtaramtam

2013-09-11, 16:55
Za protestowanie by się wzięli i starali się o lepsze jutro. Za 20 lat mamusi braknie i kto na nowe ciuszki da? Kto nakarmi? Tak swoją drogą wk***iają mnie te ich żarty...

markop4321

2013-09-11, 17:21
k***a czekam na Mariusz mówi jak jest a tu k***a jakieś wapno.

szefuncio

2013-09-11, 18:24
Wydaje mi się że naprawdę musi być kurewskie bezrobocie w Polsce skoro młodzi ludzie zamiast iść do pracy albo zrobić cokowliek pożytecznego to kręcą takie żenujące zj***ne pseudośmieszne nibypozytywne pożałowania godne filmiki. k***a widać że sami czują że jest to suche no ale nie mają nic mądrzejszego do roboty. Poza tym chyba myślą że to "epickie", "mega", "legendarne", itp . I tu słowa prawdy - nie, nie jest to fajne ani śmieszne.

Marsto

2013-09-11, 18:28
szefuncio napisał/a:

Wydaje mi się że naprawdę musi być kurewskie bezrobocie w Polsce skoro młodzi ludzie zamiast iść do pracy albo zrobić cokowliek pożytecznego to kręcą takie żenujące zj***ne pseudośmieszne nibypozytywne pożałowania godne filmiki. k***a widać że sami czują że jest to suche no ale nie mają nic mądrzejszego do roboty. Poza tym chyba myślą że to "epickie", "mega", "legendarne", itp . I tu słowa prawdy - nie, nie jest to fajne ani śmieszne.



Słuchaj pie**olisz głupoty. Ravgor pracuje i bardzo mnie wk***ia jak ktoś pisze o cipie a w niej nie był ;)

dumad

2013-09-11, 18:41
ale zjeby...
bardzo śmieszne, boki zrywać normalnie

mekto17

2013-09-11, 18:43
miła wersja robienia kogos w ch*ja

skarpety_atlety

2013-09-11, 18:44
k***a sadistic sie powinien nazywać complainistic, bo co jakiś polaczyna wpadnie na jakis pomysł nie ważne czy pozytywny czy nie to każdy i tak znajdzie dziure w całym, że to, że tamto, że ch*j wam w dupe. Mi sie podobała inicjatywa, dziekuje dobranoc.

freaky

2013-09-11, 18:47
Podobnie zachowali się nauczyciele, kiedy zaliczyłem poprawkę maturalną z polskiego. Aż Łezka się w oku kręci...

Dzoyo

2013-09-11, 18:50
skarpety_atlety napisał/a:

k***a sadistic sie powinien nazywać complainistic, bo co jakiś polaczyna wpadnie na jakis pomysł nie ważne czy pozytywny czy nie to każdy i tak znajdzie dziure w całym, że to, że tamto, że ch*j wam w dupe. Mi sie podobała inicjatywa, dziekuje dobranoc.



Dokładnie, do pie**olenia smutów w komentarzach to jest pół polski, doj***ć się do jakiegoś gościa, że zamiast zrobić coś dla kraju to filmiki nagrywa a sami przez całe życie ch*ja zrobili, ja pie**ole gdzie ja mieszkam.